Oculus Quest 2 עם רסיבר

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
sprunknwn (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

Oculus Quest 2 עם רסיבר

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים,

רציתי לדעת לגבי ה Oculus Quest 2.
יש אפשרות לחבר את זה לרסיבר? גם סאונד וגם וידאו?
אם כן איך והאם יש לאג? יש לי דנון x3700h כרגע.
הייתי רוצה שהסאונד של המשחק יצא מהמערכת רמקולים ולא מהרמקולים הקטנים של האוקולוס.
האם אפשר לשחק בלי המשקפיים? לראות את הוידאו בטלויזיה שמחוברת לרסיבר ולשחק משחק בכאילו מציאות מדומה.

תודה!

sprunknwn (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

Re: Oculus Quest 2 עם רסיבר

נושא שלא נקרא #2 

אהלן חברים,

לאף אחד אין מושג או שפירסמתי את זה בפורום הלא נכון? (אם כן, מה הפורום הנכון?)

תודה מראש!

BobbinSegev
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 23 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

28/11/2021 21:04  
sprunknwn כתב:
אהלן חברים,

רציתי לדעת לגבי ה Oculus Quest 2.
יש אפשרות לחבר את זה לרסיבר? גם סאונד וגם וידאו?
אם כן איך והאם יש לאג? יש לי דנון x3700h כרגע.
הייתי רוצה שהסאונד של המשחק יצא מהמערכת רמקולים ולא מהרמקולים הקטנים של האוקולוס.
האם אפשר לשחק בלי המשקפיים? לראות את הוידאו בטלויזיה שמחוברת לרסיבר ולשחק משחק בכאילו מציאות מדומה.

תודה!
...
אני תוהה, למה שתרצה, מבחינת אודיו ובטח מבחינת וידאו, להעביר את המידע שצריך להגיע לאוקולוס דרך רסיבר?
הוא הרי בנוי ככה שהוידאו מוקרן לך ישירות לעיניים והאודיו ישירות לאוזניים בשביל החוויה. להקרין את הוידאו על מסך ישבור את החוויה לגמרי - אולי אתה רוצה שאחרים יראו מה שאתה רואה במשקפיים?

sprunknwn (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

11/12/2021 11:40  
BobbinSegev כתב:
אני תוהה, למה שתרצה, מבחינת אודיו ובטח מבחינת וידאו, להעביר את המידע שצריך להגיע לאוקולוס דרך רסיבר?
הוא הרי בנוי ככה שהוידאו מוקרן לך ישירות לעיניים והאודיו ישירות לאוזניים בשביל החוויה. להקרין את הוידאו על מסך ישבור את החוויה לגמרי - אולי אתה רוצה שאחרים יראו מה שאתה רואה במשקפיים?
...
לא הבנתי. מה זאת אומרת המידע שצריך להגיע לאוקולוס? האוקולוס הוא זה שיוצר את המידע, זה מחשב בפני עצמו.
אני רוצה לאת האודיו שיוצא לרמקולים הקטנטנים של מכשיר האוקולוס, שיצאו לרסיבר שיוציא אותם למערכת רמקולים הביתית.
אני רוצה שהסאונד ימלא את הדירה ולא להרגיש כאילו אני עם אוזניות.

אוקולוס -> רסיבר -> רמקולים

LeeJunFan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

12/12/2021 14:47  
sprunknwn כתב:
לא הבנתי. מה זאת אומרת המידע שצריך להגיע לאוקולוס? האוקולוס הוא זה שיוצר את המידע, זה מחשב בפני עצמו.
אני רוצה לאת האודיו שיוצא לרמקולים הקטנטנים של מכשיר האוקולוס, שיצאו לרסיבר שיוציא אותם למערכת רמקולים הביתית.
אני רוצה שהסאונד ימלא את הדירה ולא להרגיש כאילו אני עם אוזניות.

אוקולוס -> רסיבר -> רמקולים
...
יש אפשרות לעשות casting מה-oculus למכשיר שתומך ב-Chromecast.

אבל בלי קשר, קח בחשבון ששימוש במערכת הביתית לא ייתן לך תוצאה מיטבית. בזמן משחק ב-oculus אתה מסתובב ונע במרחב, כלומר מה שמימינך משתנה תדיר. כשאתה עם אוזניות זו לא בעיה - אוזניה ימין תמיד תשמיע צלילים שבאים מימין. עם הרמקולים לעומת זאת יכול להיות שברגע אחד תעמוד מול הרמקולים הקדמיים והסאונד מימין באמת יגיע מרמקול ימין, וברגע אחר אתה תסתובב והסאונד מימין יגיע משמאלך.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”