Marantz 1602 הגדרה לשימוש כמערכת של 2.1

אודיו בקולנוע-ביתי ופורמטים רב-ערוציים - רסיברים, מגברי כח-רב ערוציים, פרוססורי-אודיו וכו'
yosiler (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 0

Marantz 1602 הגדרה לשימוש כמערכת של 2.1

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם!!
אני מנסה לגרום לרסיבר לעבוד בתצורה של 2.1 ( 2 רצפתיים וסאב) אבל לא משנה מה אני עושה הרסיבר לא מפעיל את הסאב.
כשהייה לי מערכת מלאה של 5.1 הרסיבר כן הייה עובד כאשר הייתי מעביר לאופציות הסראונד של PLM או DOLBY וכדומה אבל כרגע אני מעדיף לרדת ל2 רצפתיים ורק טיפה לחזק עם הסאב אז לאחר שהגדרתי שהסנטר והשתי אחוריים לא קיימים נשארתי רק עם האופציה של STEREO ברסיבר והסאב לא מופעל עם הרצפתיים.

מישהו יודע אולי מה הבעיה? בחוברת הפעלה לא רשום איך לבצע את ההגדרה הזו

תודה!

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: Marantz 1602 הגדרה לשימוש כמערכת של 2.1

נושא שלא נקרא #2 

24/12/2021 9:56  
yosiler כתב:
שלום לכולם!!
אני מנסה לגרום לרסיבר לעבוד בתצורה של 2.1 ( 2 רצפתיים וסאב) אבל לא משנה מה אני עושה הרסיבר לא מפעיל את הסאב.
כשהייה לי מערכת מלאה של 5.1 הרסיבר כן הייה עובד כאשר הייתי מעביר לאופציות הסראונד של PLM או DOLBY וכדומה אבל כרגע אני מעדיף לרדת ל2 רצפתיים ורק טיפה לחזק עם הסאב אז לאחר שהגדרתי שהסנטר והשתי אחוריים לא קיימים נשארתי רק עם האופציה של STEREO ברסיבר והסאב לא מופעל עם הרצפתיים.

מישהו יודע אולי מה הבעיה? בחוברת הפעלה לא רשום איך לבצע את ההגדרה הזו

תודה!
...
לפי עמוד 120 בPDF אמור לעבוד במצב סטריאו. בDIRECT וPURE DIRECT גם, אם אתה מגדיר כLFE+MAIN (אומר כמדומני שאין חלוקת תדרים בין הקדמיים לסאב). הקדמיים מוגדרים אצלך כLARGE או SMALL? מה הקרוסאובר?
Jack of some trades, master of none

yosiler (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

הקדמיים מוגדרים אצלי כLARGE אבל גם כשניסיתי להגדיר אותם כSMALL אז זה לא עבד, לגבי הקרוסאובר אני לא כלכך מצאתי את ההגדרה של זה אבל אני אחפש שוב, ואותו הדבר גם לגבי ההגדרה של MAIN+LFE , אני אחפש את זה בהגדרות עוד הפעם

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

25/12/2021 8:49  
yosiler כתב:
הקדמיים מוגדרים אצלי כLARGE אבל גם כשניסיתי להגדיר אותם כSMALL אז זה לא עבד, לגבי הקרוסאובר אני לא כלכך מצאתי את ההגדרה של זה אבל אני אחפש שוב, ואותו הדבר גם לגבי ההגדרה של MAIN+LFE , אני אחפש את זה בהגדרות עוד הפעם
...
מציע לך לעבור על החוברת או הPDF, למרות שעם קצת חיטוט תמצא גם בממשק. תעשה חיפוש בPDF של crossover וsubwoofer. גם תבדוק איך מוגדר הסאב עצמו בקרוסאובר (בדרך כלל מכוונים עד הסוף - 120 נדמה לי).
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו רב-ערוצי (ק''ב)”