מדוע אנחנו איננו עונים לשאלות בדואל או בהודעות פרטיות... :!:

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

מדוע אנחנו איננו עונים לשאלות בדואל או בהודעות פרטיות... :!:

נושא שלא נקרא #1 

כפי שבוודאי ניתן לנחש, מנהלי האתר מקבלים באופן תדיר הודעות פרטיות, דואל ואפילו טלפונים מאנשים שיש להם שאלה ייחודית ושונה (לדעתם).

כמה מפתיע הוא שאנחנו מקבלים לא מעט פניות כאלה אשר רובן ככולן זהות זו לזו, או לפחות זהות לשאלות אשר נשאלו כבר בפורומים ואשר נכתבו עליהם מאמרים ואין ספור הודעות.

אחת מטרות האתר היא ללמד כמה שיותר אנשים ולהביא את בשורת האיכות בקולנוע הביתי לכמה שיותר אנשים.

שאלה אשר מעניינת אדם אחד, סביר שתעניין יותר אנשים. הודעה פרטית מונעת מאותם אנשים שהיו יכולים ללמוד מהנושא, מלראות את התשובות עליו.

מה עוד שאין לבעלי או מנהלי האתר מונופול על החוכמה. אנשים רבים שמבקרים באתר תורמים רבות מנסיונם הרב וחוכמתם. דיון פורה, גם בנושא שנדוש אין ספור פעמים, עלול לחדש למישהו בתחום מסויים.

לכן, אנחנו משתדלים שלא לענות באופן אישי או פרטי על שאלות שיש תועלת בדיון עליהם באופן פומבי.

אנחנו מבקשים שתפנו אלינו באופן פרטי אך ורק אם יש לכם משהו פרטי לשוחח איתנו (כלומר שיש סיבה קונקרטית מדוע אינכם יכולים לכתוב על כך באופן פומבי).

בתודה מראש ובכבוד רב,
בעלי האתר.
נערך לאחרונה על ידי oferlaor ב 22/09/2011 12:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

Dalamber
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #2 

עופר,
אני מניח שאנשים יוזמים שיחה פרטית כדי לוודא שהאיש המסוים שהם רוצים לשמוע את דעתו יתעמק בסוגיה.
אני מניח שאתה לדוגמא לא קורא את כל ההודעות שמפורסמות בנוגע לעניני VIDEO למשל ובטח שלא מתייחס לכל הודעה כזו (זה לא ישים).
אז אפשר להבין את הרציונל...

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #3 

אני רוצה להזכיר לכולם שאני לא מייעץ באופן פרטי או בטלפון.

לאחרונה יש מבול של אנשים ששולחים לי הודעות פרטיות, מתקשרים ישירות, או שולחים לי דואל עם מספר טלפון ובקשה לעזרה.

הייתי מאוד שמח לעזור, אבל מכיוון שזה לא עבודתי ואני בסה"כ גם ככה תורם את זמני לאתר, אבקש שלא לעשות זאת. אני לא עוסק בתחום, אינני מרוויח מהשיחות הללו (אולי אני יכול לעשות סידור מיוחד עם אורנג' ואתחלק איתם חצי חצי...). אני אדם עובד ואת התגובות בפורומים אני כותב בדקות הפנויות במהלך היום (לרוב, תוך כדי שיחות עבודה...).

אני מבין לחלוטין את הרצון שלכם לקנות מסך או מכשיר אידאלי עבורכם, אבל אם הייתי עונה לכל השיחות, הייתי עוסק בזה 25 שעות ביממה לאור הכמות העצומה של אנשים שזקוקים ו/או רוצים בעזרתי.

הרעיון של האתר הוא לשתף את הידע. אני לא היחיד שמבין בתחום כלשהו. יש תחומים רבים שבהם יש מבינים גדולים וטובים ממני בפורום וכדאי לקבל את הפידבק מכולם. אז לפני שאתם לוחצים על ה-SEND או על כפתור השליחה, תעשו BACK ותכתבו את השאלה שלכם בפורום.

תודה.

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

חשבתי כי זה בגלל שאתה קוריאני
העם דורש..... כל מיני דברים

ילדיעפים
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

בכל מיקרה,נודע לי שמי שמשחק במונופול חכמתו גואה
אמן מייסר

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #6 

אני חוזר ומבקש. בימים האחרונים קיבלתי שיחות טלפון ומספר פניות בדואל והודעות פרטיות.

אינני יועץ אישי. יש כאן פורום שלם לרשותכם. אני לא אגיד לכם מה לרכוש וגם לא היכן לרכוש.

תודה על ההבנה ועל שיתוף הפעולה.

פשוט-לנגן
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

שתי בעיות קריטיות באתר:

1) בהקשר השרשור הזה:

אין אפשרות לחפש בפורומים רק לפי שם נושא השרשור. האפשרויות הן או "לפי כותרת ההודעה ותוכן ההודעה" או "לפי תוכן ההודעה בלבד".
המשמעות היא שמקבלים תוצאות שכוללות כל הודעה שכוללת את צירוף המילים שחיפשת, גם אם ההודעה והשרשור אינם קשורים לנושא שאתה מחפש.

2) פרטי הסיסמה אינם מוסתרים במצב מסויים:

כשמכניסים נתונים כדי להתחבר לאתר (משתמש קיים) - שם משתמש, סיסמה ומספר זיהוי, לפעמים השלב הזה מחליט שהנתונים שהכנסת הם שגויים (שזה בסדר), והדף נטען מחדש (וגם זה בסדר), כשכל התיבות להכנסת הנתונים הן שוב ריקות ( - שזה בסדר סה"כ, אבל אם אני לא טועה, לא כתוב בכלל שיש שגיאה בפרטים, שזו בעיה בפני עצמה).

אבל אז, כשאני מכניס שוב את נתוני ההתחברות, אז בתיבה של הסיסמה, הוא מציג את תווי הסיסמה ללא הסוואה (כלומר במקום עיגולים זהים ושחורים רואים את התווים - אותיות ומספרים - מהם מורכבת הסיסמה). ואני די בטוח שהמשמעות היא שכל מי שמאזין באמצע יכול לראות עכשיו את פרטי הסיסמה.

זו כבר הפעם השניה שזה קורה לי, ואני חושד שזה קורה אחרי טעות בהקשת המספר שמופיע בתמונה (הקאפצ'ה או איך שקוראים לזה).
*נערך בגלל טעות כתיב.

rm1
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 144 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

בנוסף לנ"ל אין אפשרות למיין את תוצאות החיפוש השרירותיות (לא מוצא הגיון במיון או בתוצאות) ואו להגביל לדוגמה בתאריכים..

mp3lll
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 134 פעמים
קיבל תודות: 1006 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

פשוט-לנגן
מה זה קשור לדיון הזה בכלל?

למה להקפיץ דיון בין שנתיים? מה נסגר איתך.
יש דיון על ״דעתכם חשובה לנו״ תכתוב שם הכל.
"הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" - אין יותר אקטואלי מזה.

פשוט-לנגן
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

@mp3lll
·

עקרונית אתה צודק, אבל הסיבה שכתבתי את זה כאן היא בגלל שהשרשור הזה דיבר בין השאר על חיפוש בפורומים לפני שפותחים שרשור, או פונים בפרטי, ויש בעיה קשה בחיפוש כאן, אז חשבתי שזה רלוונטי. רציתי שיבינו למה אנשים פותחים שרשור או שואלים שאלה שכבר נשאלה פעמים רבות בעבר.

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

הסיבה לחשיפת הסיסמא מכוונת ונועדה להקל על משתמשים שלא מצליחים להיכנס, אולי כי הם עם capslock או שפה אחרת.

patriks
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

זה בלתי אפשרי, אם יש לך אתר, אז אתה צריך לדעת כי אותו משתמש יכול להגיד את אותה שאלה מאות פעמים אותו דבר, בלי להבין מה הוא אומר:)

שלח תגובה

חזור אל “כללי”