מהו המוצר האחרון שקניתם?

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: מהו המוצר האחרון שקניתם?

נושא שלא נקרא #3436 

SEIKO SNA411

נשברתי. למרות שהתאפקתי המון זמן. למרות שאני מעדיף שעונים עם מנגנון מכאני/אוטומתי. למרות העומס החזותי. למרות שיש לי פרקי יד צרים שעבורם כל שעון בקוטר העולה על 40-41 מ"מ נראה טיפה מגוחך. בסופו של דבר, כיאות לאדם חלש אופי הנכנע בקלות למראה צעצועי מבוגרים נוצצים ומרובי כפתורים רכשתי את ה SNA411 לבית SEIKO הידוע גם בתור ה FlightMaster.

תמונה

מה ששבר אותי בסופו של דבר היא ההחלטה שמדובר בשעון הכרונוגראף האולטימטיבי שאחריו אין ולא יהיה דבר ושעדיין אין לי שעון כרונוגראף באוסף. הצדקתי את ההחלטה בכך שעם סרגל החוגה אוכל לבצע חישובים מסובכים כמו הכפלות, חלוקה והעלאה בחזקה וסוף סוף אוכל לחשב במדוייק כמה דלק נשאר לי במיכל וזמן התעופה הנותר עד שהמטוס שלי יתרסק (אין לי אפילו רשיון טייס אבל מה זה כבר חשוב). באופן חריג לגבי כרונוגראפים, הוא גם אטים למים עד לעומק של 200מ' כך שאם אטעה בחישובי צריכת הדלק אוכל לתקן את הטעות גם לאחר ההתרסקות בים.

השעון כבר לא מיוצר ולדעתי הסדרות האחרונות הן מלפני כ 4 שנים אבל עדיין ניתן לרכוש אותו במספר חנויות מתמחות בחו"ל. כמו כל שעון אייקוני הערך שלו החל לטפס בשנים האחרונות ולא אתפלא אם בעוד שנתיים הוא גם יחצה את רף ה 500$.

עכשיו נותר לי רק לאתר שעון GMT להשלמת האוסף.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #3437 

אוזניות HEDDphone

תמונה

ההתרשמות הראשונית שלי מאותן אוזניות היא בדיון על חלון הראווה של פורום האוזניות ואין טעם שאחזור עליה מחדש כאן. את הזוג שלי רכשתי מ Headphones שתמיד יש להם דברים מעניינים וחדשים. המחיר נע סביב ל 2000$ + הובלה ומע"מ שזה אולי נשמע כמו הרבה כסף - וזה באמת כך במובנים כספיים טהורים - אבל בהשוואה למחיר של המתחרים העיקריים זה דווקא מתומחר לא רע בכלל.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag
נתן תודות: 2084 פעמים
קיבל תודות: 4725 פעמים

נושא שלא נקרא #3438 

טאבלט Teclast P20HD SC9863A Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 10.1" Dual 4G LTE Android 10 Tablet - EU Version
נרכש רק לטובת יוטיוב וקצת גלישה ליד המיטה.
אנדרואיד 10, רזולוציה גבוהה של 1920x1200, יש גם מקום לזוג סימים או סים+כרטיס זכרון אם ה- 64GB הפנימים לא יספקו.
מגיע עם מגן מסך כבר מודבק.
עלות זולה ועושה את העבודה יופי עד כה.

https://www.banggood.com/Teclast-P20HD- ... 07721.html

ido22
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re:

נושא שלא נקרא #3439 

20/11/2020 10:12  
ziv_r כתב:
טאבלט Teclast P20HD SC9863A Octa Core 4GB RAM 64GB ROM 10.1" Dual 4G LTE Android 10 Tablet - EU Version
נרכש רק לטובת יוטיוב וקצת גלישה ליד המיטה.
אנדרואיד 10, רזולוציה גבוהה של 1920x1200, יש גם מקום לזוג סימים או סים+כרטיס זכרון אם ה- 64GB הפנימים לא יספקו.
מגיע עם מגן מסך כבר מודבק.
עלות זולה ועושה את העבודה יופי עד כה.

https://www.banggood.com/Teclast-P20HD- ... 07721.html
...

אפשר רשמים? - האם תחליף ראוי לדגמים אחרים (מבחינת איכות/תוכנה)? או שמדובר במוצר "מתכלה" שיזרק לפח אחרי כשנה.

שקלת דגמים אחרים ? באופן ספציפי ה alldocube x neo ?

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3440 

רשמים?
Android 10 עם עדכוני קושחה עד אוקטובר 2020. פאנל IPS חד עם תמונה יפה, מציג וידאו מיוטיוב בדיוק כפי שציפיתי שהוא יעשה.
400 ש"ח עד הבית ולא היתה בקשה למיסים - בכל מקרה יש גם הגנת מיסים.

ה- Alldocube X Neo טאבלט שונה לגמרי מבחינת מפרט, גם המחיר פי 2.

ido22
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #3441 

20/11/2020 17:03  
ziv_r כתב:
רשמים?
Android 10 עם עדכוני קושחה עד אוקטובר 2020. פאנל IPS חד עם תמונה יפה, מציג וידאו מיוטיוב בדיוק כפי שציפיתי שהוא יעשה.
400 ש"ח עד הבית ולא היתה בקשה למיסים - בכל מקרה יש גם הגנת מיסים.

ה- Alldocube X Neo טאבלט שונה לגמרי מבחינת מפרט, גם המחיר פי 2.
...
לפי הביקורות הלא רבות שראיתי, הוא הרגיש לי לא מספיק "איכותי", כנל לגבי מהירות (לא למשחקים, אבל לשימוש עיקרי של גלישה באינטרנט).

ה Alldocube X כן עושה רושם בגימור איכותי יותר, בגלל זה שאלתי.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3442 

לא צריך באמת לקרוא על מנת לדעת שה- Alldocube X Neo בעל חומרה חזקה יותר מאשר טאבלט אחר שעולה חצי ממנו.

ido22
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #3443 

20/11/2020 18:52  
ziv_r כתב:
לא צריך באמת לקרוא על מנת לדעת שה- Alldocube X Neo בעל חומרה חזקה יותר מאשר טאבלט אחר שעולה חצי ממנו.
...
כמובן שלא. אבל לפעמים שווה להוציא קצת יותר בשביל לקבל מוצר שיחזיק מעמד ולא ישמש תוך זמן קצר כמשקולת נייר.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3444 

מי אמר שזה כאן המקרה? על בסיס מה?
הרי הטאבלט לא נמצא בשוק שנה, רק חודשים בודדים.
על אותו משקל, אפשר להפנות את הטענה שהעלת כלפי הטאבלט שאתה ציינת. ייתכן שעדיף להוציא $300, כי טאבלט ב- $200 יכול להפוך למשקולת נייר.

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #3445 

Sandman Doppler
האמת היא שזו לא ממש רכישה חדשה היות ומדובר בפרוייקט מימון המונים של KickStarter שהושק ב 2017. את המוצר עצמו קיבלתי רק השבוע ויש כאן סיפור משעשע המדגים כיצד מוצר שהצגתו ב 2017 עוררה התלהבות ועיניין בזכות חדשנותו (אז) הפך למשהו שאני בוהה בו בחוסר עניין ב 2020.

תמונה

כדי להבין את ההתלהבות צריך לזכור שב 2017 עולם העוזרות הקוליות היה שונה מאוד ממה שאנו מכירים היום. ה Echo של אמזון היה יחסית חדש (וגם אז נראה כמו מאפרה גדולה), כך שמוצר חליפי שיש לו מסך משלו והמעוצב כמו אביזר מוכר בבית נראה הרבה יותר ידידותי. מה עוד שהוא הציע 6 יציאות הטענה הכוללות גם תמיכה ב USB-C שהיה תקן יחסית חדש ולא כל כך נפוץ.

אבל מה, הפרוייקט חווה מסכת של הסתבכויות ועיכובים משעשעים פחות או יותר כך שבכל חודש ציפיתי לקבל הודעה נוספת המבשרת לי על הסיבות לעיכוב הבא. אני אישית כבר לא ציפיתי לקבל את המוצר כך שדי הופתעתי כאשר השבוע דפקו לי בדלת והניחו בידי את החבילה המכילה Doppler חדש. הבעיה היא שזה עדיין בחזקת "כמעט עובד". התצוגה הגדולה בקושי ניתנת לעימעום, השעון המעורר לא ממש עובד, איכות האודיו בסדר גמור אבל חיפוש ערוצים וכיוון העוצמה הם תהליך מייגע, ספק הכוח נראה מתאים יותר למחשב לפטופ משנות ה 90 והעיצוב מזכיר יותר בכללי אביזר תפאורה מהסרט 2001 אודיסיאה בחלל שהוסרט ע"י קובריק ב 1968 ממוצר המשתלב בעיצוב בית של המאה ה 21. מה עוד שהיום יש מוצרים אחרים הממלאים בדיוק את אותם פונקציות ונראים טוב יותר וחשוב יותר - עובדים. כך שאת ה Sandman העברתי אחר כבוד לממ"ד שם לא אצטרך לבהות בו בשנים הקרובות.

TANDBERG
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 184 פעמים
קיבל תודות: 205 פעמים

נושא שלא נקרא #3446 

Jabra Elite Active 75t
נרכשו בעקבות אוזנית הדיבורית שלי Plantronics שהלכה בטרם עת (נפילה אחת יותר מדי).
נרכשו במחיר של 600 שקלים.
נוחות מאוד באוזניים (ואני עם אוזניים קטנות), הסאונד סביר.
מבחינת פיצ'רים - הפסקת ניגון אוטומטי כשהאזניה מוצאת מהאוזן - מדליק, שליטה נוחה ואיכות שמע בשיחות טובה.
מה פחות הלהיב: ANC בשדרוג קושחה, מרגיש מיותר לחלוטין, בקושי שומעים את ההבדלים, בוודאי כשיש בבית את ה-WH-1000XM3...
בכל אופן - תמורה מעולה לכסף באופן כללי, מחכה לחזור לרוץ לבחון אותן גם שם.

Star-Blazer
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים

נושא שלא נקרא #3447 

LG CX 65
מסך מדהים.
נהנה מכל רגע

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

נושא שלא נקרא #3448 

Gamdias ZELUS E1
https://www.bug.co.il/brand/gamdias/color/blue/zeluse1/

חסרונות:
- המוצר הכי מאסיבי וכבד שאי פעם לקחתי עלי
- הרכבה לא הייתה פשוטה, השקעתי הרבה מחשבה כדי לא להרכיב דברים הפוך, להתקין נכון וחזק
-ידיות לא מתכווננות ולא כל כך נוחות
-כרית ראש קטנה
-בוכנה ראשית גבוה מדי ולא ניתן להוריד אותה פחות ממה שתכננתי (עשיתי בעצמי מתחת לשולחן מחזיק למקלדת וקרש תמיכה לרגליים, והכסא החדש פשוט לא יורד לגובה הזה)

תכננתי לשלם עוד 300ש"ח ולקבל LED (שאני לא צריך), רגליות ממתכת ל250ק"ג לעומת 150ש"ח מפלסטיק (אעשה דיאטה D=) ולצערי בדגם הזה אין ידיות מתכווננות, שזה דפוק לדעתי, הידיות שאתה מקבל מקובעות ככה, עם טיפה כוח כיוונתי אותן פנימה, עדיין הייתי רוצה להוריד את הידיות בכמה מ"מ ולקרב אותן אלי. וגם כרית ראש קטנה יותר

יתרונות:
- ברגים מאסיביים, וכסא מאסיבי ויפה (עו לא ניסיתי כריות)
וזהו, זה כולה כסא

לדעתי חיסרון דיי גדול לאנשים שלא מתכננים להתכוונן תחת המוצר היקר שהם שילמו
ממליץ ללכת על המוצר היקר יותר
https://www.bug.co.il/brand/gamdias/col ... chillese1/

הקניה התבססה על הכתבה הזו https://htmag.co.il/forum/?q=dmlld3RvcG ... Q9MzQ5NDg3
עדיין הכסא בכתבה יותר טוב מ2 האלו,
ובסופו של יום אני דיי מבסוט מהכסא הנוכחי.
תודה לזיו.

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3449 

ziv_r (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
עורך ראשי HTmag
עורך ראשי HTmag

נושא שלא נקרא #3450 

סטרימר Xiaomi Mi TV Stick
קניתי על מנת להפוך את ה- TV בחדר הילדים לחכמה בקלות מבלי לקנות חדשה. עד כמה הסטרימר יציב ועובד היטב.

שלח תגובה

חזור אל “כללי”