״שידרוג״ אתר HT

הודעות מערכת, והודעות שאינן קשורות לאף פורום אחר.
oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

Re: ״שידרוג״ אתר HT

נושא שלא נקרא #31 

08/08/2021 12:19  
Astonic כתב:
למה אין לי אפשרות לשלוח הודעות פרטיות באתר ?
...
חייב להיות ותק מסויים לפני שתוכל לעשות את זה. הותק מתבסס על מספר ההודעות שלך והותק. הסיבה לכך היא להקשות על ספאמרים.

פילפלון
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

לפני השינוי הייתי נכנס לאתר ועובר על חלק גדול מהמאמרים והפורומים, מאז השידרוג קרה משהו לאתר שגורם לך לא להמשיך ולדפדף בו.
לדוגמא לי הכי מפריע שחזרה של דף לאחור אינה חוזרת לאותו מקום שהייתי בו לפני, אלא חוזרת לקצה הדף.
כשאתה נמצא בפורום כלשהו וקורא מספר הודעות,חזרה לאחור משאירה אותך בפורום, ומצריכה ממך מספר לחיצות לאחור עש להגעה לעמוד הפורומים, וגם זה לא מחזיר אותך
למיקום האחרון שהיית בו לפני הכניסה לפורום הספיציפי,אלא לתחילת הדף.
כל זה הופך את השיטוט באתר למייגע עד מאוד,תנסו לגלוש בYNET כל חזרה לאחור מחזירה אותך בדיוק היכן שהיית לפני.
דבר מאוד בסיסי באתרי אינטרנט.
כל זה גורם לי להיכנס לאתר לא יותר מפעם בשבוע וגם זה לעשירית מהזמן שהייתי נכנס לפני.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

08/09/2021 22:16  
פילפלון כתב:
לפני השינוי הייתי נכנס לאתר ועובר על חלק גדול מהמאמרים והפורומים, מאז השידרוג קרה משהו לאתר שגורם לך לא להמשיך ולדפדף בו.
לדוגמא לי הכי מפריע שחזרה של דף לאחור אינה חוזרת לאותו מקום שהייתי בו לפני, אלא חוזרת לקצה הדף.
כשאתה נמצא בפורום כלשהו וקורא מספר הודעות,חזרה לאחור משאירה אותך בפורום, ומצריכה ממך מספר לחיצות לאחור עש להגעה לעמוד הפורומים, וגם זה לא מחזיר אותך
למיקום האחרון שהיית בו לפני הכניסה לפורום הספיציפי,אלא לתחילת הדף.
כל זה הופך את השיטוט באתר למייגע עד מאוד,תנסו לגלוש בYNET כל חזרה לאחור מחזירה אותך בדיוק היכן שהיית לפני.
דבר מאוד בסיסי באתרי אינטרנט.
כל זה גורם לי להיכנס לאתר לא יותר מפעם בשבוע וגם זה לעשירית מהזמן שהייתי נכנס לפני.
...
הנושא של החזרה הוא באג שלא הצלחנו למצוא לו פיתרון לצערי. יש כמה דברים שאפשר לעשות: אפשר לעשות שוב אחורה (האחורה השני אמור להביא אותך למיקום). אפשר גם לפתוח את הלינקים בטאב נפרד (למשל מהודעות חדשות האייקון הגדול מימין פותח את השרשור בהודעה האחרונה שהפסקת לקרוא בה בטאב חדש) במיוחד אם אתה בדפדפן desktop.

אגב, אני גולש ב-the verge ושם גם יש תופעות כאלה.

אם זה היה קל לפתור, היינו כבר מזמן עושים את זה.

צר לי שזה מה שגורם לך לא להכנס לאתר אבל לצערי אין לנו פיתרון למעט מה שהצעתי.

שלח תגובה

חזור אל “כללי”