HT Deals - כללים והנחיות - חובה לקרוא!

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)
נעול
MartinHSabag (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
הודעות: 59290
הצטרף: נובמבר 2004
מיקום: כפר-סבא
נתן תודות: 847 פעמים
קיבל תודות: 1588 פעמים
יצירת קשר:

HT Deals - כללים והנחיות - חובה לקרוא!

הודעה שלא נקראה #1 

אנו מעריכים את תרומתכם לפורום הדילים החדש של האתר ומעודדים אותכם להשתמש בו לתקשר עם שאר הגולשים על מנת ליצור קהילה שיתופית. כמו כן, אנו רוצים לוודא כי הפורום הוא מקור בטוח ואמין עבור הקהילה שלנו, כדי לעזור לנו עם מטרה זו, אנא עקבו אחר הכללים הבאים:

כללי:
אנא שמרו על שפה נאותה, עם תגובות עניינות לגופו של עניין ולא לגופו של פרט.
אנא פרסמו אך ורק תגובות רלוונטיות לדיון בו אתם משתתפים, כאן לא וואטס אפ או מסנג'ר.
התהגו בכבוד לחברי האתר, במידה ואינכם מסכימים עם דעתם (לגיטימי) אנא הסבירו את דעתכם בצורה רלוונטית או התעלמו והמשיכו לשרשור הבא.
DON’T FEED THE TROLLS
לא כל חברי האתר שווים ביכולת וידע בתחום האונליין, התחשבו בהם. במידה ופורסם פוסט שאינו משתלם לדעתם, הסבירו זאת בצורה מפורטת ובשפה נאותה. אין צורך "לצלות" חברים אחרים, כולנו פה למטרה אחת.
זכרו לערוך בדיקה אישית \ השוואת מחיר שלכם לפני הרכישה, גם הטובים ביותר טועים לפעמים.

פורמט פרסום דילים:
כותרת:
*על הכותרת לתאר בצורה הטובה ביותר את המוצר אותו אתם מפרסמים, כולל מחיר עד הבית (במידה ונשלח ישירות) או מחיר הדיל בציון העובדה שלא נשלח לארץ.
*אין לכלול פרטים מיותרים כגון הערות, דעה אישית וכו...
דוגמה לכותרת טובה:
כונן קשיח למחשב WD Black 4TB Performance ב500 שקלים עד הבית
דוגמה לכותרת לא טובה:
Philips QT4050 Turbovac Rechargeable Vacuum Beard Trimmer Plus with Contour

תוכן:
על התוכן לתאר בצורה הטובה ביותר את המוצר, מהיכן נמכר ומחיר סופי. ניתן ורצוי להוסיף חוות דעת אישית או הערות רלוונטיות לביצוע הרכישה (למשל: "קיים קופון הנחה" "המחיר הכי זול עד היום", "דגם ישן", "יותר זול להזמין 2 יחידות" "יש לבחור את אמאזון כמוכר" וכו...)
במידה והמוצר אינו נשלח ישירות לארץ, יש לציין זאת ללא הערות והערכות מיותרות כגון: "יעלה בערך 100$ לשלוח עם חברת שילוח צד ג". במידה ואין מידע מדויק, המנעו מכך על מנת לא להטעות אחרים.

פרסום חוזר:
אנא בצעו חיפוש מהיר לפני פרסום הדילים, יכול מאוד להיות שהדיל אותו מצאתם פורסם כבר על ידי חבר אחר.
במידה ומצאתם מוצר זהה שפורסם בעבר (גם אם פג תוקף), הקפיצו את הדיון ודווחו למנהל על מנת שיוכל לערוך את הפוסט בהתאם.
במידה ומצאתם פרסום כפול, דווחו למנהל על מנת שיוכל לאחד \ למחוק את הדיון.

אפיליאציה:
יש איסור לפרסם דילים עם קוד אפיליאציה משלכם המוסתר על ידי לינקים מקוצרים ו/או מוסווים (ללא קשר בשיטת קיצור או הסוואת הלינקים). תנאי השימוש באתר אינם מתירים פרסום מסווה וזה חד משמעית פרסום מסווה.

מתוך תקנון האתר (למען הסר ספק):


מערכת האתר זכאית לשנות את תכני האתר, לרבות תכנים שנכתבו על ידי כתבים, משתתפים בפורום כולל שינוי התוכן, שינוי תוכן אוטומטי, שינוי יעד לינקים, עריכת תכנים מסחריים ומחיקת תוכן שאינו מתאים לאופי האתר או לחוקיו. תכני האתר עלול להכיל תכנים מסחריים, פרסומות, מבצעים, לינקים ממומנים, לינקים לאתרי סחר, וידאו ממומן ו/או כל תוכן מסחרי או ממומן אחר. לא יהיה לקוראים או לכותבים באתר כל טענה או תלונה לגבי שינויים בתוכן או אופי התוכן אשר מוצג באתר.

אתר HT עורך מפעם לפעם שיתופי פעולה מסחריים עם חברות/גופים מסחריים ובין השאר ייתכנו גם הפניות לאתרי מכירות/מסחר/שיווק מסויימים איתם האתר משתף פעולה בגינם מקבל האתר עמלה על קליקים ו/או על רכישות בפועל. בהסכמה לתנאי התקנון, מסכימים חברי האתר ומודעים לכך שייתכנו באתר הודעות פרסומיות ו/או הודעות מסחריות ו/או מאמרים ו/או הודעות בפורום שיש בהם קישורים (לינקים) לאתרי מכירה חיצוניים במסגרת Affiliate או מסגרת אחרת. חברי האתר מסכימים ומודעים כי ישנם לינקים מסויימים שייערכו באופן אוטומטי/ידני כך שיכילו את לינק ה- Affiliate המתאים ומסכימים ונותנים בזאת רשות מראש לאתר לעשות כן גם על הודעות ופרסומים שלהם. חבר האתר שהסכים לתקנון זה, מוותר מראש על כל זכות או בעלות על קישור כלשהו, מאשר להנהלת האתר לבצע שינויים ועריכות בקישורים אותם מפרסם ומוותר מראש על כל דרישה לתמורה כלשהי בשל כך ולא תהיה לו כל טענה ו/או דרישה בקשר לאלה.

הנהלת האתר ו/או צוות האתר אינו אחראי לטיב המוצרים ו/או לטיב השרות המתפרסמים באתר כלינקים מסחריים כלשהם, אינו קשור קשר כלשהו עם החברה המסחרית ואינו מתחייב על טיבם של המוצרים, הגעתם, מחירם או כל דבר אחר מלבד הפנייה אליהם בלבד.
...
Making Products, Mentor, Lecturer
twitter facebook linkedin
About.me

נעול

חזור אל “Amazon Deals”