מנקה רצפות Tineco Floor One S3 Cordless ב 1380 ש"ח

ריכוז כל המבצעים, הדילים הכי חמים שחברי האתר מצאו מאתרי אמאזון (ארה"ב, גרמניה, איטליה, בריטניה וספרד)
שבלול (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 73 פעמים

מנקה רצפות Tineco Floor One S3 Cordless ב 1380 ש"ח

נושא שלא נקרא #1 

עדכנתי את המחיר בכותרת למבצע האחרון, אפשר להתעלם מענייני מחיר שרשומים בתוכן (

דיל מצויין, בארץ 2500 ש"ח....

https://www.amazon.com/gp/product/B082V ... UTF8&psc=1

יש לי מכשיר חוטי של KARCHER ואני ממש לא אוהב אותו וחשבתי לוותר על החלום של מכשיר ספונג'ה בשנים האחרונות אבל הביקורת הזו שכנע אותי:

נערך לאחרונה על ידי שבלול ב 04/12/2021 23:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 177 פעמים

Re: מנקה רצפות Tineco Floor One S3 Cordless ב 1550 ש"ח

נושא שלא נקרא #2 

השאלה החשובה ביותר שנשאלת היא: מה סוג הסוללה שיש בו ?
ולמה אני שואל ?
לפני כמה שנים קנינו לחמי וחמתי שואב חמוד (אלחוטי) של בוש, קנינו באמזון (לא זוכר בדיוק אם ספרדי או צרפתי).
בכל אופן, עברו כמה שנים והסוללה נחלשה.
הוזמנתי לבדוק מה אפשר לעשות...
נדהמתי לראות שלא ניתן באמצעים קונבציונליים להחליף את הסוללה. המכשיר (כמעט) חד פעמי !!!
אגב, גם בוש לא מציעים בשום מקום PACK סוללות חליפי (בדקתי גם בארץ וגם בחו"ל) !
לא התייאשתי ובכל זאת פירקתי לו את צורה (במלוא מובן המילה)...מה יש לי כבר להפסיד ?!
הגעתי לשישיית סוללות מסוג 18650. אך גם שם לא נגמרה המלאכה, שכן הסוללות היו "מרותכות" אחת לשניה.
הזמנתי שישיית סוללות (בהצלחה לנסות להזמין כאלה לארץ- אלו סוללות ליטיום) ועשיתי מבצע (לא פחות מזה) של הלחמת סוללות חדשות. לא תליתי הרבה תקוות, אך להפתעתי זה עבד.

אני בכל אופן לא היתי ממליץ על אף מכשיר שלא ניתן להחליף בו סוללה בצורה קלה (בדייסון זה מצריך פתיחת 3 ברגים וזהו !).

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 69 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

איך הוא בהשוואה לhizero?
וזה יכול להחליף דייסון?

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

21/08/2021 16:36  
Arthur_Morgan כתב:
איך הוא בהשוואה לhizero?
וזה יכול להחליף דייסון?
...
לא נראה לי שהוא מתחרה בדייסון... דייסון לא שוטף.

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

21/08/2021 17:46  
Arie10 כתב:
21/08/2021 16:36  
Arthur_Morgan כתב:
איך הוא בהשוואה לhizero?
וזה יכול להחליף דייסון?
...
לא נראה לי שהוא מתחרה בדייסון... דייסון לא שוטף.
...
אז כדאי להחזיק את שני הסוגים בבית?

שבלול (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

הוא לא מתחרה בדייסון אבל טכנית הוא שואב ושוטף הפעולה אחת אז אם הדייסון תוכנן עבור הרצפה בלבד (!!!) ושקלת לקנות 2 מכשירים אז יש מצב ששוה לך לרכוש רק אותו ורק אחרכך להחליט על הדייסון (יש איזה מבצע שאסור לפספס בימים אלה על דייסון ? אני בספק)

לגבי החלפת סוללה הבנתי שלא שזה אפשרי (בלי חוויות כמו שסופר עליהן כאן) .. אז שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

אני הזמנתי, הצלחה מבחניתי תהיה אם נפסיק לקנות את הסמרטוטי רצפה החד פעמיים הכלכך שימושיים, אין לי שאיפות שיחליף את המנקה שמגיע פעם בשבוע.. ואם קלות השימוש תעודד שימוש יותר תכוף (כלב וחתול בבית... הרומבה נהדר אבל לא מפעילים מספיק כי יותר מידי בלגן בבית והוא לא מהסדרות החכמות מספיק)

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

21/08/2021 23:07  
שבלול כתב:
הוא לא מתחרה בדייסון אבל טכנית הוא שואב ושוטף הפעולה אחת אז אם הדייסון תוכנן עבור הרצפה בלבד (!!!) ושקלת לקנות 2 מכשירים אז יש מצב ששוה לך לרכוש רק אותו ורק אחרכך להחליט על הדייסון (יש איזה מבצע שאסור לפספס בימים אלה על דייסון ? אני בספק)

לגבי החלפת סוללה הבנתי שלא שזה אפשרי (בלי חוויות כמו שסופר עליהן כאן) .. אז שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

אני הזמנתי, הצלחה מבחניתי תהיה אם נפסיק לקנות את הסמרטוטי רצפה החד פעמיים הכלכך שימושיים, אין לי שאיפות שיחליף את המנקה שמגיע פעם בשבוע.. ואם קלות השימוש תעודד שימוש יותר תכוף (כלב וחתול בבית... הרומבה נהדר אבל לא מפעילים מספיק כי יותר מידי בלגן בבית והוא לא מהסדרות החכמות מספיק)
...

תודה.
אמרתי דייסון בתור שם קוד לשואב אלחוטי, שמתי עין על dreame t30, אבל יכול להיות שtineco יכול להיות מספיק טוב לשתי הפעולות וכדאי להתחיל ממנו.

אני עברתי לדירה חדשה, וכרגע אין לי אף מכשיר ניקוי חוץ ממטאטא ומגב ידניים.

אני רוצה roborock s7, אבל בינתיים לא מצליח לקנות אותו ביחד עם תחנת העגינה הגדולה שלו שמאפשרת ריקון.

אז אולי Tineco צריך להיות נקודת ההתחלה שלי.
רוב הדירה היא רצפה למעט שטיח אחד בגודל בינוני בסלון.
ראיתי בחלק מהביקורות שאמרו שזה לא כזה נורא להעביר אותו גם על שטיח אם לא אכפת לך שהשטיח יישאר לח.

הוא עדיף על Hizero לדעתך?
אני יותר אוהב את היזרו מבחינה חיצונית של עיצוב המוצר, אבל זה שיקול משני מאוד. נראה שהמכלים של טינקו גדולים יותר.

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

21/08/2021 23:07  
שבלול כתב:

...
לא הצלחתי להבין מהתגובה שלך לגבי הסוללה.
האם ניתן להחליף אותה בקלות או לא ?

כי אם זה באותו הסגנון של הבוש...אתם למעשה קונים שואב/שוטף לשנתיים ולאחר מכן- 95% מהאנשים זורקים אותו לפח !!!

Arie10
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

מצאתי את התשובה באמזון !

Will you be able to replace the battery if it goes out? Can you purchase another battery as well?

Thanks for your question.
Tineco Floor One S3 cannot replace the battery, we are really sorry about that.
But we can replacement whole machine if the problem of battery.

בקיצור...זה מכשיר חד פעמי !!!

https://www.amazon.com/ask/questions/Tx ... _ql_al_hza

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #10 

הדילמה שלי היא, אפילו שרוב הבית שלי הוא רצפות, ונראה לי שהמכשיר הזה מעולה לרצפות, יש לי שטיח אחד בסלון.
אז בשביל השטיח אני אחזיק גם דייסון, כלומר, בשביל השטיח אני צריך 2 מכשירי שאיבה בבית?
מצד שני אם אני הולך רק על דייסון, אז אני לא מקבל שטיפה בכלל.

(דייסון שם קוד. בפועל כנראה Dreame)

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

22/08/2021 12:08  
Arie10 כתב:
מצאתי את התשובה באמזון !

Will you be able to replace the battery if it goes out? Can you purchase another battery as well?

Thanks for your question.
Tineco Floor One S3 cannot replace the battery, we are really sorry about that.
But we can replacement whole machine if the problem of battery.

בקיצור...זה מכשיר חד פעמי !!!

https://www.amazon.com/ask/questions/Tx ... _ql_al_hza
...
לפי התשובה נשמע גם כמו מוכר סיני כלשהו. מאוד קשה לקבל מהם אחר כך תמיכה טכנית עדיף לרכוש רק מוצרים שדי בטוח שלא צריך תמיכה או שזה משהו פשוט שעובד\לא עובד ואז במקרה הגרוע מקבלים זיכוי מאמאזון. כדאי לוודא קודם באתר שלהם אם יש הדרכה\סרטונים ברורים לגבי התחזוקה וכו' ולבדוק זמינות חלקים מתכלים.

בכל מקרה אם אין אפשרות להחליף סוללה אפשר להסיק אבל לא בהכרח:
1. שלא השקיעו במיוחד בעיצוב\ הנדסת אנוש וכו'..ואולי גם באספקטים אחרים.
2. גם היצרן מעריך שיחזיק רק שנתיים\שלוש בכל מקרה ואין טעם להשקיע באפשרות של החלפת סוללה. שזה בסדר לחלק מהאנשים, רק להתאים ציפיות.

הייזירו לדוגמא שאותו אני כן מכיר גם מעוצב וגם מתוכנן באופן נוח יחסית, הכל נכנס למקום בקלות סוללה נשלפת, המוט מתפרק לצורך שילוח וכו. הכל באמצעות בורג אחד\שניים שאפילו לא דורשים מברג, מספיק עם סכין קהה. מרגיש כמו מוצר הייאנד.
גם לו כמובן יש חסרונות. אבל די עמדו בהבטחות מבחינת מה שפרסמו.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

[/quote]

אני רוצה roborock s7, אבל בינתיים לא מצליח לקנות אותו ביחד עם תחנת העגינה הגדולה שלו שמאפשרת ריקון.

[/quote]

אני לא מגדיר את ה S7 כרובוט שוטף אבל על פרקט שלא סובל מכתמים וילדים קטנים הוא עושה עבודה נהדרת

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

22/08/2021 19:15  
ahersko כתב:
...

[/quote]

אני לא מגדיר את ה S7 כרובוט שוטף אבל על פרקט שלא סובל מכתמים וילדים קטנים הוא עושה עבודה נהדרת
[/quote]

יש רובוט שאתה כן מגדיר רובוט שוטף?

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

אני לא מכיר רובוט שוטף, להבנתי מדובר שמוצר שמשתמש ביותר מים וגם מטפל טוב יותר בכתמים ושאריות מזון
לי יש את ה S7, אני מרוצה ממנו מאוד, אצלי יחסית יש לו חיים קלים של בית יחסית נקי והוא מצליח לשמור על הרצפה מבריקה משאיבה/שטיפה יומית

למרות שהבית ממש נקי אחרי כל סיבוב תא השואב די מתמלא, מה שאומר שהוא עושה עבודה ממש טובה אם הוא מצליח למצוא כל-כך הרבה אבק/ליכלוך

שבלול (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #15 

לקראת BF חשבתי להקפיץ פה, בנתיים יצא גם דגם S5 עם מיכלים יותר גדולים (בהחלט מוצדק) אבל רק רציתי לעדכן שהמכשיר מדהים

אחרי שנים שאני מחפש ורוכש (scobba, brava, karcher, מגב-סמרטוט-שפריצר ) כל מיני מכשירים שיסגרו את פינת ה "סמרטוט רטוב" המכשיר הזה לגמרי כבש אותי, פגע בדיוק ב sweet spot שבין התועלת/מאמץ לתחזוקה השוטפת שלו.
בהחלט הייתי רוצה מיכלים יותר גדולים אבל גם בלי זה מכשיר משנה חיים, הילדה מעיפה את הקערת יוגורט על הרצפה ועד שהכלב שם לב שיש אוכל על הרצפה הוא כבר במכל של המכשיר

ממליץ בחום כל עוד טרחת לצפות בסקירה הזו או סקירה מורחבת אחרת והצפיות מתאימות למכשיר

שלח תגובה

חזור אל “Amazon Deals”