OLED E7 - ספק כח העלה עשן - להתקשר לריקול או להזמין ספק חדש ?

פורום מסכי OLED בחסות LG
KobyHaly (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

OLED E7 - ספק כח העלה עשן - להתקשר לריקול או להזמין ספק חדש ?

נושא שלא נקרא #1 

אהלן חברים

OLED 65 E7 שכנראה נרכשה מחול, קניתי אותה מיד 2 לפני פחות משנה (OLED65E7-P דגם אמריקאי) - הטלויזיה עבדה מצוין עד היום!
היום, בזמן צפייה היה רעש של פיצוץ קטן ואז החל לעלות עשן ובמקביל הטלוזיה עדיין עבדה והציגה תמונה - ניתקתי מיד מהחשמל ופירקתי את הגב לראות מה קרה, מתברר שרכיב על ספק הכח נשרף, מיד הזמנתי ספק כח חדש ( כולל שילוח אקפסרס 120$ ) אבל לאחר בירור קטן באינטרנט הבנתי שLG עשו ריקול עולמי על ספקי כח למגוון דגמים של מסכי אולד ושהמסך שלי הוא דגם שרשאי לריקול

משיטוט בפורום הבנתי ש "ח.י" עושים ריקול, האם יאשרו ריקול גם למסך שלי למרות שאין לי את החשבונית ? האם יש למישהו ניסיון עם זה ?

תודה

תמונות למי שמעוניין:

תמונה

תמונה

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

Re: OLED E7 - ספק כח העלה עשן - להתקשר לריקול או להזמין ספק חדש ?

נושא שלא נקרא #2 

אפשר לנסות ולהתקשר אליהם ע"מ לבדוק, אבל אני בספק שהם יוכלו לעזור.
הם עובדים ע"פ רשימה של טלוויזיות שקיבלו מ-LG, וכך יודעים בדיוק לאיזה לקוח להתקשר ואיזה מק"ט של לוח צריך להביא בכדי להחליף אצל אותו לקוח.
אולי תוכל ליצור קשר עם LG העולמית ולבדוק איתם, אבל בסופו של יום, כנראה חבל על הזמן שתבזבז על הנסיונות האלה. לפי איך שאני רואה את זה, שירות ריקול תוכל לקבל רק במדינה בה המסך נרכש. במידה והמסך יובא מחו"ל, אין אפשרות לעשות עם זה הרבה.

bixente
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אני חושב שדווקא כדאי ליצור קשר עם LG העולמית ולהסביר את המקרה. אחרי הכל הםבטח לא ירצו לקוח מאוכזב שבגלל בעיות של מיקום לא יקבל אירוח שמגיע לו

KobyHaly (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #4 

איך אני יוצר קשר עם LG העולמית ? ניסיתי למצוא בגוגל ולא מצאתי

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

סה"כ נשרף קבל סינון של 470 ננו פראד.
כל טכנאי שכונתי יחליף לך אותו ובכנות... גם אם תפרק אותו לגמרי, הטלווזיה תעבוד רגיל

NeatNit
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 37 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

17/01/2021 5:05  
ahersko כתב:
כל טכנאי שכונתי יחליף לך אותו ובכנות... גם אם תפרק אותו לגמרי, הטלווזיה תעבוד רגיל
...
זאת לא עצה טובה בכלל. יש ריקול ללוחות האלה מסיבה טובה. אנחנו לא יודעים אם הקבל שנשרף הוא המקור לבעיה או "הקורבן", כלומר אם יחליפו רק את הקבל רוב הסיכויים שהכשל עדיין יהיה קיים וזה רק עניין של זמן עד שדבר כזה קורה שוב... או משהו יותר גרוע (נזק לשאר הטלוויזיה או, חלילה, לאדם).

הדבר הנכון לעשות הוא להחליף את הלוח ללוח חדש (כלומר מתוקן שנועד להחליף את הריקול), השאלה היחידה היא אם LG/ח.י יכולים לעזור בזה או לא - וזה בדיוק הסיבה שהשרשור הזה קיים מלכתחילה...

עריכה: חיפושים באינטרנט אומרים שאולי הקבל הזה הוא כן המקור לבעיות, אז אולי להחליף אותו זה כן פתרון טוב. מישהו יודע?

שאלה ל-@KobyHaly: אתה יודע האם הספק שכבר הזמנת הוא מהחדשים (כלומר אלה שמיועדים להחליף את התקולים)? אם כן - מה הדילמה? הרי כבר הזמנת. אתה יכול/רוצה לבטל את ההזמנה?

מעבר לזה, האם ניסית להתקשר לח.י ולהתייעץ איתם? אין לך מה להפסיד. תסביר להם את הסיטואציה, תשאל איך כדאי לך להתקדם, ואם אין להם איך לעזור אתה יכול לשאול איך אתה יכול ליצור קשר עם LG העולמית. אולי הם יידעו ואולי לא, אבל כמו שאמרתי אין מה להפסיד.

ממש רוצה לשמוע עדכונים בנושא, זאת סיטואציה מעניינת שאולי כולנו נוכל ללמוד ממנה משהו.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

עצה טובה או לא... לשיקולך.
אם זה היה מקור הבעיה, לא היו עושים ריקול ללוח שעולה כמה עשרות דולרים אלא מחליפים את הקבל שעולה כמה סנטים
היות ואין לי ספק שאתה לא מבין באלקטרוניקה ולא יודע מה הקבל הזה ומה תפקידו אז תחליף לוח ושיהיה לך בהצלחה.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

בלי קשר לתפקיד הקבל הנ"ל - החלפת לוח בעשרות דולרים הרבה יותר זולה משעת עבודה של מומחה שיתקן.

הגיוני גם שאת הלוחות התקולים הם שולחים למעבדה שמתקנת את כולם במכה ומחזירה אותם כREFURBISHED לתיקונים.

KobyHaly (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

17/01/2021 11:08  
NeatNit כתב:
17/01/2021 5:05  
ahersko כתב:
...
זאת לא עצה טובה בכלל. יש ריקול ללוחות האלה מסיבה טובה. אנחנו לא יודעים אם הקבל שנשרף הוא המקור לבעיה או "הקורבן", כלומר אם יחליפו רק את הקבל רוב הסיכויים שהכשל עדיין יהיה קיים וזה רק עניין של זמן עד שדבר כזה קורה שוב... או משהו יותר גרוע (נזק לשאר הטלוויזיה או, חלילה, לאדם).

הדבר הנכון לעשות הוא להחליף את הלוח ללוח חדש (כלומר מתוקן שנועד להחליף את הריקול), השאלה היחידה היא אם LG/ח.י יכולים לעזור בזה או לא - וזה בדיוק הסיבה שהשרשור הזה קיים מלכתחילה...

עריכה: חיפושים באינטרנט אומרים שאולי הקבל הזה הוא כן המקור לבעיות, אז אולי להחליף אותו זה כן פתרון טוב. מישהו יודע?

שאלה ל-@KobyHaly: אתה יודע האם הספק שכבר הזמנת הוא מהחדשים (כלומר אלה שמיועדים להחליף את התקולים)? אם כן - מה הדילמה? הרי כבר הזמנת. אתה יכול/רוצה לבטל את ההזמנה?

מעבר לזה, האם ניסית להתקשר לח.י ולהתייעץ איתם? אין לך מה להפסיד. תסביר להם את הסיטואציה, תשאל איך כדאי לך להתקדם, ואם אין להם איך לעזור אתה יכול לשאול איך אתה יכול ליצור קשר עם LG העולמית. אולי הם יידעו ואולי לא, אבל כמו שאמרתי אין מה להפסיד.

ממש רוצה לשמוע עדכונים בנושא, זאת סיטואציה מעניינת שאולי כולנו נוכל ללמוד ממנה משהו.
...
תודה רבה על המענה חברים, עזרתם לי !

דיברתי עם "ח.י" היום והם מסרבים בכל תוקף: לתקן בתשלום או להחליף ללוח תקין בתשלום או לעשות ריקול ללא עלות, הסיבה היא שהטלויזיה לא נקנתה בארץ והליין הזה מעולם לא נמכר רשמית בארץ,
פניתי בכל זאת ל LG העולמית והסברתי להם את הבעיה, מחכה לתשובה

החלטתי להשאיר את הספק שהזמנתי ולא לבטל את ההזמנה, לדעתי זה אותו ספק בדיוק ולא הגרסה החדשה, לשאלתך- לצערי אין לי דרך לדעת מה היא הגרסה החדשה של הספק

מטרידה אותי העובדה שאם לא הייתי שם לב לתקלה וחלילה זה היה קורה בלילה הכל היה עולה באש ! וזה מטריד, מטריד מאוד !

לינק לספק: https://tinyurl.com/y4n935f9

אעדכן בהמשך,

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #10 

לא היה עולה באש כלום!

היה יוצא קצת עשן וריח, יכול להיות שהיה קופץ "הפקק" בלוח החשמל.

אם הקבל נשרף הוא כנראה הפך לנתק ולא היה קורה כלום.

לא צריך להיות דרמטי... זה לא חללית או מטוס.

KobyHaly (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #11 

18/01/2021 12:18  
ahersko כתב:
לא היה עולה באש כלום!

היה יוצא קצת עשן וריח, יכול להיות שהיה קופץ "הפקק" בלוח החשמל.

אם הקבל נשרף הוא כנראה הפך לנתק ולא היה קורה כלום.

לא צריך להיות דרמטי... זה לא חללית או מטוס.
...
לא מבין גדול בחשמל אבל אם אתה אומר אז אתה כנראה יודע :) ולמען האמת גם קצת הרגעת אותי

בכל מקרה התקשרתי לכמה טכנאי טלויזיה מאתר מדרג והצעת מחיר לתיקון הלוח נע סביב 400-500 למרות שהסברתי להם מה הבעיה,
אם זה ככה אז אני משאיר את ההזמנה ומחכה שהלוח יגיע ואחליף כבר בעצמי
אעדכן בהמשך ...

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

אם יש לך 2 ידיים נורמליות, תקנה מלחם וקצת בדיל

תחמם את האיזור של הרגלים ותשלוף את הקבל המז@@ין הזה.

אתה יכול להמשיך לראות טלווזיה כרגיל

אני חושב שזה לא הגון לקחת 400-500 ש"ח על החלפת קבל... עבודה של 30 שניות וחלק של גרוש וחצי.
כמו שכתבתי לך, זה קבל סינון, אין לו תפקיד קריטי בפעולת המכשיר והוא יכול לפעול לנצח גם בלי קבל.

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

18/01/2021 14:40  
ahersko כתב:
אם יש לך 2 ידיים נורמליות, תקנה מלחם וקצת בדיל

תחמם את האיזור של הרגלים ותשלוף את הקבל המז@@ין הזה.

אתה יכול להמשיך לראות טלווזיה כרגיל

אני חושב שזה לא הגון לקחת 400-500 ש"ח על החלפת קבל... עבודה של 30 שניות וחלק של גרוש וחצי.
כמו שכתבתי לך, זה קבל סינון, אין לו תפקיד קריטי בפעולת המכשיר והוא יכול לפעול לנצח גם בלי קבל.
...
כל הכבוד על שיתוף המידה...למרות שהיה נחמד עם היבואן בארץ היה נותן שרות כזה גם בחינם

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #14 

@claudia5
למה שהיבואן יתן שירות למוצר שהוא לא מכר ללקוח? ובנוסף לזה גם דגם שבכלל אף פעם לא שווק כאן בארץ (אמריקאי).

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

20/01/2021 11:38  
TheCoolest כתב:
@claudia5
למה שהיבואן ייתן שירות למוצר שהוא לא מכר ללקוח? ובנוסף לזה גם דגם שבכלל אף פעם לא שווק כאן בארץ (אמריקאי).
...
שרות זה גם על מוצר שאתה מייצג במדינה מסוימת בטח שהוא מוצר פרמיום.יש כאן בחור שעזר בלי להרוויח מזה כלום ,אז למה שיבואן של מוצר לא יעזור?

שלח תגובה

חזור אל “מסכי OLED בחסות LG”