קופסת WAZE של COBRA WEB BOX (B.M DESIGN)

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
moshearviv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

עדכון בנושא למי שיתעניין בהמשך.

נושא שלא נקרא #16 

לחיצה ממושכת מצד שמאל למטה על המסך עם האצבע למשך 10 שניות ברגע שתשחררו את האצבע יקפוץ מסך להקשת קוד. מקישים קוד - 1010 ואז ניתן להתקין אפליקציות נוספות (פייסבוק ג'נגו סלופארק וכו)

מצד הנוסע שליד הנהג ליד רגל שמאל של הנוסע יש למטה חיפוי פלסטיק של הקונסולה המרכזית מתחתיו יש כבל USB שניתן לחבר אליו את הדיסקאונקי שעליו תשימו אפליקציות נוספות.

אני הצלחתי לחבר את הבלוטות' של המכשיר עם הבלוטות' של הרכב וכך לשמוע את הרדיו אינטרנט באוטו זה קשה אבל אפשרי מכיוון שצריך להכניס את האנדרואיד למצב סריקה ואז להכנס מהר אל הבלוטות' במסך הרכב ושם ללחוץ על "ניתן לגילוי" ולחכות כמה שניות שהאנדרואיד יזהה (כי הוא ממשיך לרוץ ברקע) ואחרי זה לחזור מהר לאשר את החיבור באנדרואיד ושוב לחזור מהר למסך הרכב. קצת קשה לוקח כמה נסיונות אבל בסוף עובד.

בהצלחה

אצלי הרכב הוא מאזדה 3 2016

avi_ei
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: עדכון בנושא למי שיתעניין בהמשך.

נושא שלא נקרא #17 

היי
המון תודה , זה באמת עובד, רק הערה וכמה שאלות

כניסה לאחר הקלדת הסיסמא היא לא כדי להתקין תוכנות אלא כדי להציב קיצור דרך של תוכנות שכבר מותקנות על המסך הראשי.

רציתי לשאול:
א. הבנתי שאין דרך להתקין תוכנות ישירות מחנות גוגל ונדרש להוריד אותם בצד ולהעבירם לכרטיס הזכרון !?
ב. האם נדרש להוריד קודם apk ואח״כ להתקין במערכת דרך הרצה ממנהל הקבצים ?
ג. האם הצלחת להתקין YouTube וגם להצליח להריץ אותו ?
ד. האם אפשר יהיה להשתמש בו כמכשיר לביצוע שיחות טלפון ומשלוח. מסרונים ? האם יש דרך לשתף לצורך כך את אנשי הקשר ולהשתמש במידע שיש על הטלפון הסלולרי ?

תודה,

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #18 

חיי
החלפתי סים מקורי של קוברה לסים שלי (גם סלקום) ואין לי רשת . רציתי לבדוק הגדרות , אבל שורה רשתות לנייד לא פעילה. היה אצלי פעם תכנאי של קוברה, אז הו עמר שאפשר לנחליף סים בלי שום בעיה . מישהו יודע למה אני לא יכול להכנס ל רשתות ולבדור הגדרות apn ?

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #19 

@retek
·א,ב - התקנתי chrom נכנסתי ל apkpure הורדתי מהשרציתי והתקנתי דרך מנהל הקבצים
ג- זיקרון קטן לא כדי להתקין , אפשר להכנס דרך crome
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

VladS
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #20 

שלום לכולם ושבוע טוב. יש לי שתי שאלות.
1. מישהוא יודע איך להוריד את המסך (מראה) של COBRA ולשאר עם מסך של ANDROID רגיל עם כל התוכנות מעודכנות. מצ"ב תמונה.
2. יש לי בקופסה זיכרון FLASH של 8 ג'יגה (זה מקוברה עם תוכנת WAZE). כאשר אני מנסה להתקין כל תוכנה אז מערכת כותבת שאין לי מקום בזיכרון. ניסיתי לסמן כברירת מחדל את FLASH, אבל ללא הצלחה. מישהוא יכול לעזור?
תודה רבה על עזרתכם.

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #21 

@VladS
·1. בהפעלת מערכת מופיעות לי שתי אפשרויות , נובה וקוברה ו שאלה להפעל פעם אחד או תמיד.
אז נראה לי אם ללחוץ תמיד אז אחר כך תמיד יופע נובה. אבל לא בדקתי.
2. גם נתקלתי בבעיה הזה . עשיתי אותו דבר שאתה וגם לא הצלחתי. בינתים יש לי פיתרון אחד. לחפס תוכנות שאפשר להתקין אתם לפלאש . למשל chrome הולך רק בזיכרון פנימי ולוקח הרבה מקום, אבל firefox ניתן להתקין לפלאש. אז מחקתי chrome והיתפנה לי מקום בזיכרון פנימי.

מישהו יכול לבדוק לי אם שורה רשתות לנייד פעילה בקוברה שלו ?

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: קופסת WAZE של COBRA WEB BOX (B.M DESIGN)

נושא שלא נקרא #22 

@אפיסטרול
·
זה בדיוק מה שמותקן גם אצלי WAZE
לוחצים על NAV ומגיעים לWAZE
איך אני שם כרטיס סים אחר ולא מה שקוברה שמו?
איפה הסים יושב
תודה

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #23 

eli7897

הסים יושב מתחת לתא כפפות בקופסא cobra
צריך להוציא סים שלהם ובמקומו להכניס סים שלך

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #24 

מעולה אז ככה

פתחתי את התא כפפות ראיתי את המערכת שיש שמה

לא פירקתי את המערכת איפה בדיוק נמצא שמה הסים ? לפרק את זה צריך מהאזיקונים ?
אם יש תמונה איפה נמצא ה SD והסים אשמח לדעת תודה

2.יש חיבור USB למטה במושב ימין קדימה שליד הנהג למה זה משמש ? תודה

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #25 

@retek
·האם הסתדרת עם זה כי אני גם רוצה להחליף לסים משלי
תודה

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #26 

moshearviv כתב:לחיצה ממושכת מצד שמאל למטה על המסך עם האצבע למשך 10 שניות ברגע שתשחררו את האצבע יקפוץ מסך להקשת קוד. מקישים קוד - 1010 ואז ניתן להתקין אפליקציות נוספות (פייסבוק ג'נגו סלופארק וכו)

מצד הנוסע שליד הנהג ליד רגל שמאל של הנוסע יש למטה חיפוי פלסטיק של הקונסולה המרכזית מתחתיו יש כבל USB שניתן לחבר אליו את הדיסקאונקי שעליו תשימו אפליקציות נוספות.

אני הצלחתי לחבר את הבלוטות' של המכשיר עם הבלוטות' של הרכב וכך לשמוע את הרדיו אינטרנט באוטו זה קשה אבל אפשרי מכיוון שצריך להכניס את האנדרואיד למצב סריקה ואז להכנס מהר אל הבלוטות' במסך הרכב ושם ללחוץ על "ניתן לגילוי" ולחכות כמה שניות שהאנדרואיד יזהה (כי הוא ממשיך לרוץ ברקע) ואחרי זה לחזור מהר לאשר את החיבור באנדרואיד ושוב לחזור מהר למסך הרכב. קצת קשה לוקח כמה נסיונות אבל בסוף עובד.

בהצלחה

...
·לא הבנתי מה משמש החיבור USB הזה (אני יכול לשים דיסק און קי לזה עם אפליקציות ולהתקין ישירות למערכת בלי להוציא את ה SD ?

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #27 

moshearviv כתב:לחיצה ממושכת מצד שמאל למטה על המסך עם האצבע למשך 10 שניות ברגע שתשחררו את האצבע יקפוץ מסך להקשת קוד. מקישים קוד - 1010 ואז ניתן להתקין אפליקציות נוספות (פייסבוק ג'נגו סלופארק וכו)

בהצלחה

...
·לא הבנתי מה משמש החיבור USB הזה (אני יכול לשים דיסק און קי לזה עם אפליקציות ולהתקין ישירות למערכת בלי להוציא את ה SD ?

moshearviv
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 17 פעמים

נושא שלא נקרא #28 

@eli7897

בדיוק לזה זה נועד

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #29 

אוקיי מעולה אז אין צורך אפילו להוציא את ה SD אפשר ישירות מזה להתקין מגניב ונחמד

יוטיוב עובד דרך זה? ווטסאפ ? או שזה עוד מוגבל ....

אוקיי עכשיו צריך לדעת איפה נמצא הכרטיס סים מקווה שמישהו יכול להגיד לי איפה זה נמצא בדיוק
תודה

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #30 

eli7897

לפי תמונה שלך , אני רואה מבט מאחור. אצלי זה היה מחובר הפוך. אז נראה לי שאתה תצתרך לחתוך אזיקונים ולסובב קופסא כדי לראות חריצים של סים. שם סים רגיל , אין צורך לחתוך. הגדרות APN צריך אם סים חדש לא של סלקום.
יוטיוב עובד דרך זה? ווטסאפ ? או שזה עוד מוגבל ....
...
מה שמגביל , זה זיכרון פנימי. אני בספק שתצליח להתקין ווטסאפ ,יוטיוב אפשר לנסות דרך דפדפן ללא apk . אני לא נסיתי.

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”