קופסת WAZE של COBRA WEB BOX (B.M DESIGN)

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #46 

אולי להגדיר דרך המערכת הראשית של מאזדה
...
זה לא נראה לי אפשרי.
האם ניסיתה לשמוע משהו אחר דרך קוברה (למשל שיר או רדיו מאינטרנט),
או שה להגדיר קול אחר של וויז ? הכול נשמה בשקט ? מוזר גם שוויז לא נמחק אצלך. אולי גם אותו תתקין מחדש כמו פנגו.

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #47 

פנגו לא התקנתי
וויז להתקין מחדש ?

איך להתקין דרך הדיסק און קי ניתן או רק דרך SD ?

שומעים את וויז אבל חלש ביחס לקודם זה מה שמוזר

נ.ב אבדוק דרך BT חיבור המכשיר למערכת איך עובד השמע

ואיך ניתן להתקין אפליקציות דרך העברת BT?

או דיסק און קי ?? יש לך מושג

בלי לשחק עם ה SD
תודה

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #48 

איך להתקין
...
להתקין אפליקציות אפשר בשתי דרכים :
1. דרך הדיסק און קי
2. ומה שאני אוהב , דרך אתר apkpure.com
דרך SD דרך העברת BT
...
אבדוק דרך BT חיבור המכשיר למערכת
...
לא נראה לי שאפשר בכלל

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #49 

ואיך מבצע דרך דיסק און קי רק לחבר ולהכנס להגדרות המערכת ?

תודה

יש גם לחבר את המעכרת לWIFI של המכשיר האמת גם פיתרון לאינטרנט
אבל אם אפשר סים עדיף
ככה פחות זולל מהסוללה
אז מאמין שיש גם BT לחבר ולהעביר קבצים ב BT לא ?

מה שבטוח יש אופציה לWIFI שזה גם טב

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #50 

עשיתי גרסה חדשה וניקוי נתונים לוויז והסתדר הקול

כל האפליקציות נמצאות בלחיצה למטה עם הקוד 1010

כמו שכתבו פה
יש פייסבוק פנגו אפלקיציות מוזיקה מנהל הקבצים וידאו וכו' וכו' נחמד

יש איזה אפליקציות מומלצות לנהג או למערכת שכדאי להתקין ?

דרך אגב אפשר גם לדבר ולחייג דרך המערכת הזאת (מאזדה עשו ברכבים שלהם שני מערכות) במקום אחת אנדרואיד וזהו מוזר מאוד
אפשר להשתמש בכל באנדרואיד וזהו

retek
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #51 

יש איזה אפליקציות מומלצות לנהג או למערכת שכדאי להתקין ?
...
אני בגדול משתמש רק בוויז , tune in radio ודפדפן . זה הכול שאני צריך :D

(מאזדה עשו ברכבים שלהם שני מערכות) במקום אחת
...
מאזדה עשו מערכת אחת ובשביל ניווט ממליצים לקנות כרטיס עם IGO ב 400 ש"ח.
וכבר מומחים שלנו מכניסים מערכת שניה של קוברה. ולהשתמש בכרטיס זיכרון של קוברה בשביל ,למשל מוזיקה , לא נוח בגלל שכפתורים בהגה לא עובדים .

firebird
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: firebird
נתן תודות: 22 פעמים
קיבל תודות: 29 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

חבל רק שאת המוזיקה בTUNEIN צריך לשמוע ברמקול החיצוני המעפן של היחידת אנדרואיד ולא ברמקולים של הרכב.
אין מסך מושלם! כן, אני יודע שפעם היה ......
:wink:

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #53 

צודק

אני חושב שהם כן היו יכולים לחבר את לרמקולים של הרכב אבל לא רצו

חוסכים זמן עבודה ככה

eli7897
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #54 

@firebird
·
השתמשתי באפליקציה הזאת בהחלט אחלה
ובאמת מעצבן שלא ניתן לשמוע מהרמקולים של הרכב

SyphonFi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

רכשתי רכב (פיג'ו 208 GTI) שמותקנת בו קופסא כזו ולאחר מעט מאמץ הצלחתי לשים עליו Google Play מלא וזאת אפילו מבלי להגיע פיזית אל המכשיר.

הדרך הקלה ביותר להעביר אליו קבצים היא באמצעות חיבור Bluetooth בינו לבין מחשב נייד. אז אפשר פשוט "לדחוף" אליו את קבצי ה-APK.

הדבר הראשון שתרצו להתקין הוא ES File Explorer, שיאפשר גם להתחבר לחשבון Google Drive, כדי להוריד משם קבצים נוספים בצורה פשוטה יותר. בנוסף לכך, יש ביישום זה Root Explorer, שצריך אותו בהמשך על מנת להתקין Google Play במכשיר.

ניתן להוריד את ES File Explorer מכאן:
http://www.apkmirror.com/apk/es-global/ ... -download/

על מנת להתקין את הקבצים הנדרשים ל-Google Play, חייבים שיהיה Root במכשיר. על מנת לבדוק אם יש Root במכשיר ניתן להשתמש באפליקציה Root Checker, שניתן להוריד כאן:
http://www.apkmirror.com/apk/joeykrim/r ... -download/

במקרה שלי Root Checker הראה שכבר יש Root במכשיר ויכולתי להתקדם לשלב הבא. במידה ואין Root במכשיר שלכם, תצטרכו להתחבר אליו פיזית באמצעות מחשב וכבל USB ולהריץ את אחד מפתרונות ה-Root הקיימים עבור מעבד ה-Mediatek MTK 6577, שיש במכשיר זה. לפרטים נוספים, חפשו vRoot בגוגל.

להלן הקבצים שצריך עבור פונקציונליות Google Play:

Google Play Services
שימו לב: יש להוריד את הגירסה עם סיומת 032 - זו הגירסה שמתאימה לארכיטקטורת המעבד וגירסת האנדרואיד שבמכשיר. גירסאות אחרות לא יעבדו! קישור:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 8-release/

Google Services Framework
גם כאן יש להוריד את הגירסה שמתאימה לגירסת האנדרואיד המותקנת במכשיר. קישור:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... -download/

Google Login Service/Account Manager
רכיב זה הוא שמה שמאפשר ליצור חשבונות גוגל במכשיר. גם כאן צריך גירסה שמתאימה לאנדרואיד 4.1. קישור:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... -download/

Google Play Store
וכמובן שצריך גם את אפליקציית החנות עצמה:
http://www.apkmirror.com/apk/google-inc ... 8-release/

לאחר שהעברתם את כל קבצי ה-APK הללו אל תוך המכשיר, יש להתקין אותם כאפליקציות System, אחרת לא יהיו להם את ההרשאות הנדרשות ותיתקלו בהודעות שגיאה. כדי לעשות זאת, יש להיעזר ב-Root Explorer, בתוך יישום ה-ES File Explorer.

ב-Root Explorer יש לסמן את האפשרות של Mount R/W. לאחר מכן יש להעתיק את הקבצים אל המיקום הבא: System/Apps
לאחר העתקת הקבצים יש לסמן כל אחד מהם ולבחור ב-Properties ולשנות את ההרשאות, כך שיהיו לכל אחד מהם הרשאות מלאות. לאחר מכן, בצעו Reboot למכשיר והקבצים יותקנו כאפליקציות System.

בשלב הזה תוכלו ליצור חשבון גוגל ולהפעיל את ה-Play Store.

הערת אגב, לגבי מצוקת הזכרון הפנימי של המכשיר - יש הרבה אפליקציות כמו Waze ו-Tunein Radio Pro, למשל, שמותקנות כאפליקציות System ולכן לא ניתן להעביר אותם לכרטיס הזכרון. כאן שוב השתמשתי ב-Root Explorer ובחרתי שם באפשרות Uninstall System App כדי להסיר את האפליקציות הללו ולאחר מכן התקנתי אותם מחדש כאפליקציות רגילות ולאחר מכן העברתי אותן אל כרטיס הזכרון. יש להשתמש באפשרות זו בזהירות רבה ולהימנע ממחיקה של קבצי מערכת חשובים, שקשורים לפעילויות הליבה של אנדרואיד!

מקווה שעזרתי לעוד אנשים עם הקופסא הזו. בהצלחה.

VikiBloch
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #56 

היי SyphonFI,
התחדשתי לפני כחודש ברכב סיאט דגם Toledo דנדנש. הוא מגיע עם מערכת מולטימדיה מקורית די מוגבלת וגם מתאם אנדרואיד שלפי מה שקראתי בהודעה בפורום נשמע מאוד מאוד דומה למה שיש לי בפועל. הצלחתי להתקין את שירותי גוגל פליי והחלפתי ללאנצ'ר הרגיל שהיה במקור (לא של גיל קאר) והכל בסדר עכשיו, אך רציתי לדעת אולי אתה יודע משהו לגבי מה שאשאל כאן:
1. האם ניתן לחבר בבלוט'וט' את המתאם למערכת המקורית?
2. האם תוכל להסביר לי בהרחבה איך לגרום לכך שהאפליקציות המותקנות כ SYSTEM יותקנו מחדש כרגילות ואז אוכל להעביר אותם לזכרון? האם זה עובד על אפליקציות של גוגל כגון גוגל כרום?

תודה,
שי

SyphonFi
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #57 

היי שי,

לגבי השאלה הראשונה - כן, אפשר להתחבר באמצעות בלוטות' למערכת המקורית, אך בפועל זה עשה לי המון בעיות וחוויתי ניתוקים של הבלוטות' במהלך ההפעלה של Waze. איכשהו Waze מפריע לפעילות הבלוטות' של המכשיר וגורם לו להתנתק מפעם לפעם. מה שעשיתי בסופו של דבר זה להשתמש ב-Spotify Connect, כך שאת המוסיקה אני שומע דרך הטלפון, אך שולט בהעברת השירים דרך התצוגה של המכשיר ברכב. זה נוח ועובד מצויין, אבל כמובן שאתה צריך חשבון Spotify Premium בשביל זה.

לגב השאלה השניה, הסברתי די במפורט בפוסט הקודם שלי איך לבצע מחיקה של אפליקציות System. משתמשים בפיצ'ר ה-Root Explorer של האפליקציה ES File Explorer Pro ואז אפשר למחוק יישומי System. יש לנקוט במשנה זהירות כדי לא למחוק אפליקציות אשר חיוניות לפעולה התקינה של המערכת.

הבעיה שנתקלתי בה, היא שגם לאחר האופטימיזציה הנ"ל, עדיין נשארים עם מעט מאד זכרון פנימי במכשיר עבור אפליקציות. הדרך בה פתרתי את מצוקת הזכרון של המכשיר לחלוטין היא באמצעות אפליקציה שנקראת Link2SD (כרוך בתשלום של כ-2 דולר נדמה לי), שמאפשרת לגרום למכשיר לחשוב שכרטיס הזכרון החיצוני מהווה חלק מהזכרון הפנימי ולהתקין עליו יישומים. כדי שזה יקרה, צריך לבצע Repartition של כרטיס הזכרון החיצוני, באמצעות יישום נוסף שנקרא Aparted. (כמובן שקודם לכן כדאי לגבות את כל מה שיש על כרטיס הזכרון הזה).

בקישורים הבאים יש מדריכים שמסבירים איך לבצע את ההליך הנ"ל באמצעות Link2SD ו-Aparted:

http://techwiser.com/expand-internal-memory-of-android/

לאחר ביצוע ההליך הנ"ל, אין יותר מצוקת זכרון ואפשר להתקין בערך כל מה שרוצים, כי הזכרון הפנימי עולה אפקטיבית ל-8 ג'יגה - די והותר לכל האפליקציות שתזדקק להם.

VikiBloch
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #58 

עשיתי את כל התהליך, אך האפליקציה Link2SD כל הזמן מקפיצה לי את החלון של בחירת המחיצה בהפעלה שלה..
מה עושים עם זה?

עריכה: הצלחתי לטפל בזה.
עכשיו יש לי בעיה חדשה... יש אופציה של Driving mode שחוסמת לי גישה לאפליקציות בזמן נסיעה, נדרש קוד בן 6 ספרות על מנת לבטל אותה.. האם אתה מכיר את זה?

VikiBloch
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #59 

הקפצה לטובת האנושות

jeniav
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 9 פעמים

נושא שלא נקרא #60 

אשמח גם לדעת אם יש למישהו את הקוד, גיל קאר מסרבים לתת לי אותו (גם לי יש סיאט שהותקנה בו כנראה הקופסא הזו)

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”