פתיחת מערכת מציבושי כלמוביל קונקטד קאר connected car colmobile

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
Itziklevy86 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

פתיחת מערכת מציבושי כלמוביל קונקטד קאר connected car colmobile

נושא שלא נקרא #1 

היי
יש לי ASX ואני מענויין לפתוח את המערכת להתקנת אפליקציות.
מצורפות התמונות של גרסאת המערכת.
MGCOL_MITSU2
MSM8909
Android 5.1.1
אשמח אם למישהו יש קבצים לפתיחה שמאפשרים לקבל עדכונים ואחריות מגיל קאר.
תודה.
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

itay33
טרול
טרול

נושא שלא נקרא #2 

צור קשר

Itziklevy86 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

בהמשך לפוסט הקודם, קיבלתי היום עדכון גירסא , עדיין ממתין לפריצה.

נושא שלא נקרא #3 

בהמשך לפוסט הקודם, קיבלתי היום עדכון גירסא מציבושי ASX , עדיין ממתין לפריצה שתאפשר חנות והתקנת אפליקציות מגורם שלישי

תודה.

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 570 פעמים

Re: בהמשך לפוסט הקודם, קיבלתי היום עדכון גירסא , עדיין ממתין לפריצה.

נושא שלא נקרא #4 

Itziklevy86 כתב:בהמשך לפוסט הקודם, קיבלתי היום עדכון גירסא מציבושי ASX , עדיין ממתין לפריצה שתאפשר חנות והתקנת אפליקציות מגורם שלישי

תודה.
...
היי,
מסתובבת שמועה שהעדכון האחרון חסם כל אפשרות לפתוח את המערכת אבל אני לא יודע האם השמועה נכונה. אני אשמח לדעת אם הצלחת לפתוח בסופו של דבר.

עדכון 29.08.2018 - נראה שהשמועות לא נכונות. מערכת שהיתה על גרסה יולי 2018 נפתחה בהצלחה בדרך הרגילה.
עדכון 03.09.2018 - הגרסה של יולי 2018 עושה בעיות. ניתן לפתוח אבל לא מצליחים להתקין שום אפליקציה מהחנות. מי שלא התקין את הגרסה הזאת שלא יתקין.
נערך לאחרונה על ידי NegativeIQ ב 03/09/2018 15:46, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Guy1991
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

הצלחת למצוא את הקבצים לפריצה? אני גם מחפש ולא מצליח למצוא

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #6 

Guy1991 כתב:הצלחת למצוא את הקבצים לפריצה? אני גם מחפש ולא מצליח למצוא
...
דבר איתי בבקשה בפרטי (תצטרך לכתוב עוד כמה תגובות בפורומים כדי שתהיה לך גישה למערכת ההודעות הפרטיות).
בכל מקרה אני אזהיר אותך מראש מדבר אחד - בשום פנים ואופן אל תנסה להתקין עדכון של יונדאי על מיצובישי.

Guy1991
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #7 

@NegativeIQ
·
נשלחה הודעה בפרטי.
נערך לאחרונה על ידי Guy1991 ב 26/05/2018 0:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #8 

Guy1991 כתב:@NegativeIQ
·
אין לי מיצובישי, יש לי יונדאי i20.
אני לא יודע לכמה הודעות צריך להגיע כאן כדי לשלוח הודעה פרטית,
אבל אשמח אם תוכל ליצור קשר במייל
...
לכל מי שבמקרה נתקל בהודעה הזאת -
המשכנו את הקשר בפרטי. יהיה מפה קצת ניסוי וטעיה ואני מעדיף שאנשים לא ינסו דברים בלי להבין בדיוק מה קורה ובמה זה כרוך ובסוף יהרסו לעצמם את המערכת. אני אכתוב הלאה כשאני אמצא לנכון.
בינתיים מי שמעוניין לקבל יותר פירוט שיפנה אליי בפרטי.

adirtal
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #9 

אתם יודעים אם יש פתיחת מסך לאפליקציות בטויוטה קונקטד החדשה?
מערכת של גיל קאר?

matan572
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #10 

NegativeIQ כתב:
...
...
לכל מי שבמקרה נתקל בהודעה הזאת -
המשכנו את הקשר בפרטי. יהיה מפה קצת ניסוי וטעיה ואני מעדיף שאנשים לא ינסו דברים בלי להבין בדיוק מה קורה ובמה זה כרוך ובסוף יהרסו לעצמם את המערכת. אני אכתוב הלאה כשאני אמצא לנכון.
בינתיים מי שמעוניין לקבל יותר פירוט שיפנה אליי בפרטי.
...
·היי, מצטרף לשאלה...
יש פריצה ל 5.1.1 מיצובישי ?

sniper300
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #11 

@NegativeIQ
·אשמח לעזרה כרגע יש לי פריצה למיצובישי MGCOL_MITSU1 לאנדרויד 4.2.2. אני צריך את הקובץ למיצובישי ASX לאנדרויד 5.1.1

sniper300
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #12 

אשמח אם למשהוא בכל מקרה יש את הקובץ ויוכל לשתף אותו.תודה

NegativeIQ
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #13 

sniper300 כתב:@NegativeIQ
אשמח לעזרה כרגע יש לי פריצה למיצובישי MGCOL_MITSU1 לאנדרויד 4.2.2. אני צריך את הקובץ למיצובישי ASX לאנדרויד 5.1.1
...
טוב, אחרי הרבה בדיקות הנה מה שהבנתי - אם המערכת שלך לא ממש חדשה ולא עדכנת אותה לגרסה חדשה (מיולי 2018 או מאוחר יותר) אז הפריצה של יונדאי 5.1.1 אמורה לעבוד בלי בעיה, אבל אסור להתקין את הקושחה המלאה של יונדאי על מיצובישי, פשוט מתקינים את הפריצה ישר על הקושחה הקיימת. הבעיה כאן היא שמדובר במשהו חד-כיווני - בגלל שאין את הקושחה המקורית של המערכת באינטרנט אם דפקת משהו אז אין אפשרות להחזיר את הגלגל אחורה (ביצוע Factory Reset לא מסיר את הפריצה). במקרה כזה תצטרך לפנות לאחד מאלה שפורצים בתשלום במקרה הטוב או לגילקאר במקרה הרע.
אם התקנת את העדכון של יולי 2018 (או שהמערכת הגיעה איתו) אז נראה שאין אפשרות לבצע פריצה מלאה 100%. אם תתקין את הפריצה הקיימת תקבל את חנות Play מותקנת אבל לא יהיה אפשר להתקין ממנה שום דבר. ממה שהבנתי מאנשים שפורצים בתשלום גם להם אין פתרון מלא, הם כן יכולים להביא אותך למצב שיש לך סייר קבצים ואתה יכול להתקין קבצי APK ידנית וחלק גם הציעו להתקין חנות אפליקציות צד ג', אז נראה שהבעיה היא ספציפית בחנות Play (אם כי הערכתי האישית, שלא בדקתי, היא שזה עלול להשפיע גם על אפליקציות גוגל אחרות).
אחד מהאנשים שפורצים בתשלום אמר לי משהו מעניין - אם המערכת לא חדשה אבל התקנת עליה את הגרסה של יולי הוא טוען שאפשר לשנמך אותה חזרה לגרסה קודמת ואז לעשות פריצה מלאה (כמובן הכוונה שהוא יכול, כנראה שיש לו את אותו קובץ מדובר של קושחה מקורית של מיצובישי) אבל שזה בלתי-אפשרי אם המערכת חדשה וכבר הגיעה עם הגרסה הזאת.
דבר מעניין נוסף שגיליתי - אני לא יודע כמה זה אמין כי זה הגיע ממישהו שדיבר עם מישהו שפורץ בתשלום אבל אם זה נכון מסתבר שיש מספר קטן של מערכות שאי-אפשר לפרוץ בשום צורה. המערכות האלה אמורות להיות תקועות על גרסת פברואר 2018 והאפליקציה של עדכוני מערכת לא מראה שום עדכון זמין. אם הבנתי נכון אפילו גיל קאר בעצמם לא יכולים לעדכן את המערכות האלה ואם יש בהן בעיה הם מחליפים את כל המערכת. שוב - זה משהו שהגיע אליי בטלפון שבור אז לא יכול לאמת.

soulnous
טרול
טרול
נתן תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #14 

@NegativeIQ
·
ערב טוב , ראשית כל בו ואעשה לך סדר .
גרסת פברואר - ישנם שתי גרסאות אחת 06 ואחת 07 , הגרסה בפברואר שבעצם ניתן לעשות שינויים ב recovery הינה גרסת ה 06, גרסת ה 07 אכן חסומה מלעשות שינויים ואפילו חסומה מלקבל עידכוני גרסה אך ורק מסיבה אחת והיא כי זה גרסת מפתחים של גיל קאר, לכל האנשים אשר יש להם במכשיר את ה feb 07 צריכים לגשת לגיל קאר ולבקש שיעדכנו להם לגרסה החדשה יותר וגיל קאר יעשו את זה ולא יסרבו אך ורק כי גיל קאר יודעים שהגרסה שיש להם 07 feb הינה גרסה דפוקה מלאה בבאגים ולא נותנת אפילו לעשות עדכונים .
שנית - לגביי סוגיית ה google play , אכן , כפי שאנשים שמו לב לא ניתן להוריד יותר מגוגל פליי בגלל כמה סיבות ובעיקר ב storage של הגרסה עצמה שמותקנת , שנמוך גרסה לא יעבוד טוב ויגרום ל bootloop ולהחלפת מכשיר מצד גיל קאר , אני היחידי בארץ שמחזיק בפריצה לכל גרסאות ה 5.1.1 2018 גם הגרסאות שבהם לא עובד גוגל פליי, אני היחידי שעושה פתיחת מסך בארץ ללא פגיעה באחראיות למכשירים הללו כולל חנות אפליקציות ! (ניתן לצור קשר בהודעה פרטית ).

applejuice
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

מה לגבי הטיוטה קונקטד

נושא שלא נקרא #15 

מועבר לשרשור חדש
נערך לאחרונה על ידי applejuice ב 19/01/2019 10:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”