שיקוף מסך על גבי צג במאזדה 3 2018

אודיו, וידאו, מולטימדיה, SPL, EMMA, ניווט, מידע מבוסס מיקום וכל גאדג'ט לרכב.
גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

@giladco
יתכן ...אני כתבתי שאני לא פוסל אפשרות עתידית להתקין גם את ה AA , אבל שווה לי כרגע בשביל 500 שח
ללכת קודם כל על פתרון שלטעמי הוא פחות אגרסיבי ויותר מתאים ותומך למאזדה כרגע
( ובגיבוי של הוואייז בטלפון שלי :) ) ,

אתה לא מזכיר את שתי הבעיות שעדיין יש כרגע לפתרון שאתה מציע ...
1) האנדרואיד משתלט על מערכת המולטימדיה של הרכב ולא ניתן לעשות כלום במערכת
המערכת נשארת במצב האחרון שהיה לפני המעבר לאנדרואיד ,
2)עדיין אין תמיכה מלאה בעברית ויש צורך להקליד את הכתובת בטלפון ...תקן אותי אם אני טועה ,

giladco
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 10 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

@גלובל
לגבי השאלות ששאלת:
1. ניתן לדלג בפשטות בין MZD Connect לבין AA ע״י לחיצה ארוכה על כפתור הבית מעל כפתור השליטה העגול.
2. מטעמי בטיחות מאזדה לא מאפשרת גישה לצג המגע כאשר משתמשים ב-AA (אכן חסרון משמעותי) כך שבכל מקרה חייבים להזין את הכתובת דרך הטלפון או להשתמש ב׳עוזר הקולי׳ (גוגל אסיסטנט במקרה שלך).

ברור שבאינטגרציה שמימשה מאזדה יש לא מעט חורים אבל היא עדיפה בכל קנה מידה על הפתרון שבחרת ובכל מקרה לא חושב שאפשר להשוות בין הפתרונות האוניברסליים (CP ו-AA) שכל יצרני הרכב מטמיעים לבין פתרון נישתי ומקומי דוגמת iGO. ממליץ לראות שישה סרטונים קצרים של Mazda USA ביוטיוב שמציגים את האינטגרציה של Android Auto עם מאזדה...

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

@גלובל

כפי ש @giladco כתב, ניתן בלי בעיה לעבור למערכת המקורית. נדיר שאני עושה זאת, אבל אין שום בעיה, ו-AA מופיע כסמל קטן בפינה השמאלית העליונה שאפשר לעבור אליו חזרה. אכן אין כרגע מקלדת בעברית על המסך, אבל זה עניין זמני, התמיכה במקלדת תתווסף בחודשים הקרובים. זו לא תמיכה מלאה בעברית, אבל הצורך להשתמש בטלפון לחיפוש יסתיים.

שלח תגובה

חזור אל “Infotainment - מולטימדיה וגאדג'טים לרכב”