כתוביות בעברית ב EMBY

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
yari (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

כתוביות בעברית ב EMBY

נושא שלא נקרא #1 

אני מקוה שאני בפורום הנכון
לפני כמה ימים חיסלתי את הסטרימר הותיק שלי (TVIX) ועברתי לנסות את תוכנת EMBY (בעקבות עצה שקיבלתי מחבר כאן)
חייב לציין שלכאורה התוכנה עובדת יפה מאד.
הסרבר נמצא על המחשב הבייתי והקליינט על הטלויזיה (82Q900R סמסונג). הם מחוברים לרשת הביתית.
הסרבר עובד להפליא - כולל הכתוביות בעברית - הכתוביות אצלי הן קבצי SRT שמוצמדים לקובץ הוידאו של הסרט.
בקליינט, בטלויזיה, יש שתי בעיות משונות:
1. יש סרטים, שלא משנה מה אני עושה, הכתוביות בעברית מוצגות באנגלית (או בגרמנית ) למרות שיש ומסומן הקובץ של הכתוביות בעברית (בסרבר, כאמור, זה עובד בסדר).
2. לפעמים הכתוביות בעברית מופיעות כג'בריש - זה נפתר, בדרך כלל, על ידי יציאה מהאפליקציה בטלויזיה והפעלתה מחדש (בסרבר זה לא קורה).
יש למישהו תובנות בנושא ?
שמעתי על PLEX. האם היא טובה יותר.
עוד שאלה - האם יש דרך להזיז קדימה או אחורה את הסרט בזמן הצפייה (למעט האפשרות הקיימת של 30 שניות קדימה). נסיתי לחבר עכבר בלוטוף אבל לא רואים אותו על המסך באפליקציה.
תודה מראש לכל המשיבים.

rafib65
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: רפי ב
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: כתוביות בעברית ב EMBY

נושא שלא נקרא #2 

אני משתמש ב- PLEX על LG, לא ניתקלתי בתופעות שאתה מתאר - אז כפי הנראה שהאפליקציה טובה יותר... 😉
ב PLEX גם אפשר לדלג קדימה ואחורה עם השלט ללא בעיה.

בעיות שנקלתי ב- PLEX:
  • לא ניתן לסנכרן כתוביות (להזיז קדימה ואחורה) - באג בקליינט
  • כתוביות שמותמעות (embedded) גורמות לטרנסקודינג (ללא קשר לרזולוציה) ובאפרינג נוראי
יש קליינט חליפי שנקרא XPLAY (שאני אישית לא אוהב את הממשק שלו) שעולה כמה שקלים ופותר את 2 הבעיות (לא יודע אם יש גרסה לסמסונג, תבדוק)

yari (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 9 פעמים

Re: כתוביות בעברית ב EMBY

נושא שלא נקרא #3 

15/03/2021 13:00  
rafib65 כתב:
אני משתמש ב- PLEX על LG, לא ניתקלתי בתופעות שאתה מתאר - אז כפי הנראה שהאפליקציה טובה יותר... 😉
ב PLEX גם אפשר לדלג קדימה ואחורה עם השלט ללא בעיה.
בעיות שנקלתי ב- PLEX:
  • לא ניתן לסנכרן כתוביות (להזיז קדימה ואחורה) - באג בקליינט
  • כתוביות שמותמעות (embedded) גורמות לטרנסקודינג (ללא קשר לרזולוציה) ובאפרינג נוראי
יש קליינט חליפי שנקרא XPLAY (שאני אישית לא אוהב את הממשק שלו) שעולה כמה שקלים ופותר את 2 הבעיות (לא יודע אם יש גרסה לסמסונג, תבדוק)
...
תודה רפי
מבדיקה קצרה שעשיתי אכן נראה שה PLEX חף מהבעיות שציינתי שישנן אצלי ב EMBY
גם התצוגה יותר נוחה
גם ראיתי שיש אפשרות לשנות סינכרון של כתוביות אבל לא בדקתי עם זה עובד.
מקווה שלא יצוצו בעיות בלתי צפויות בעתיד.
(גם גיליתי, תוך כדי, שבעיית התרגום שהופיע באנגלית במקום בעברית, קרתה רק בסרטים עם DTS. הטלויזיה שלי לא תומכת ב DTS והקליינט של EMBY המיר את זה ל DD. אולי בדרך נפגעה היכולת לזהות את התרגום הנכון. מוזר )

שלח תגובה

חזור אל “תוכנה - KODI”