איך ניתן למחוק data מ mysql?

תוכנות ניהול מדיה: KODI, תוספים, XBMC, Media Portal, PLEX וכו'
razserv2010 (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 66 פעמים

איך ניתן למחוק data מ mysql?

נושא שלא נקרא #1 

חג שמח!, עשיתי סדר בחלק מהכוננים והמדיה הוספתי והסרתי כוננים (סדר פסח)
איך אני מוחק רק את הdata מmysql ומבלי לחשוש שזה יפגע בקבצים הפיזיים

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

Re: איך ניתן למחוק data מ mysql?

נושא שלא נקרא #2 

שאלה ממש מורכבת...

מה בדיוק אתה מנסה לעשות?

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #3 

03/04/2021 16:22  
oferlaor כתב:
שאלה ממש מורכבת...

מה בדיוק אתה מנסה לעשות?
...
היי עופר,
אני רוצה לעשות לו clean לdata של הסרטים אבל שלא ימחק את התיקיות של הסרטים

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אם אתה עושה ניקוי ספרייה דרך הגדרות הוידאו בקודי, הוא בעצם מנקה מהדטהבייס את כל הסרטים שמיקומם הפיזי לא נמצא.

למשל, אם יש לך 300 סרטים בספרייה, 200 מהם מגיעים מנתיב רשת של ה nas ועוד 100 מהם מגיעים מכונן קשיח חיצוני.
כעת לדוגמה - במידה ותנתק את הכונן החיצוני, ותבצע ניקוי ספרייה, ישארו לך רק 200 סרטים במסד נתונים (לא משפיע פיזית על הקבצים).

בגדול הפקודה עוברת על המסד נתונים ובודקת האם כל סרט שנמצא שם אכן נמצא בנתיב ששמור במסד. במידה ולא - מוסר מהמסד.

אגב, משהו שאני עשיתי בזמנים שלי בקודי,
בניתי פעם אחת את ספריית הסרטים שלי מסודר עם כל המידע והתקצירים והפוסטרים, ואז עשיתי ״ייצוא ספרייה״ לקבצים בודדים, זה בעצם מוסיף לכל תיקיה קובץ nfo ואת קבצי התמונות.
מה זה נותן? בסריקה מחודשת המידע נמשך מהקבצים המקומיים בשניות ואין צורך למשוך שוב הכל מהאינטרנט.
למשל התקנתי השבוע קודי אחרי כמה שנים בלי, והגדרת הספרייה שלי היא ישירות מכיוון וכל הדאטה מוצמד לסרטים.

מהניסיון שלי כל גירסה של קודי משתנית הסכמה של ה db ואז התוכנה עושה מיגרציה אוטומטית, מבחינה שלי תמיד נשאר שם קצת *** ולכן שאני משדרג קודי אני לרוב בונה את כל הספרייה מחדש, וכפי שציינתי אצלי זה שניות.

חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #5 

03/04/2021 18:52  
tomer953 כתב:
אם אתה עושה ניקוי ספרייה דרך הגדרות הוידאו בקודי, הוא בעצם מנקה מהדטהבייס את כל הסרטים שמיקומם הפיזי לא נמצא.

למשל, אם יש לך 300 סרטים בספרייה, 200 מהם מגיעים מנתיב רשת של ה nas ועוד 100 מהם מגיעים מכונן קשיח חיצוני.
כעת לדוגמה - במידה ותנתק את הכונן החיצוני, ותבצע ניקוי ספרייה, ישארו לך רק 200 סרטים במסד נתונים (לא משפיע פיזית על הקבצים).

בגדול הפקודה עוברת על המסד נתונים ובודקת האם כל סרט שנמצא שם אכן נמצא בנתיב ששמור במסד. במידה ולא - מוסר מהמסד.

אגב, משהו שאני עשיתי בזמנים שלי בקודי,
בניתי פעם אחת את ספריית הסרטים שלי מסודר עם כל המידע והתקצירים והפוסטרים, ואז עשיתי ״ייצוא ספרייה״ לקבצים בודדים, זה בעצם מוסיף לכל תיקיה קובץ nfo ואת קבצי התמונות.
מה זה נותן? בסריקה מחודשת המידע נמשך מהקבצים המקומיים בשניות ואין צורך למשוך שוב הכל מהאינטרנט.
למשל התקנתי השבוע קודי אחרי כמה שנים בלי, והגדרת הספרייה שלי היא ישירות מכיוון וכל הדאטה מוצמד לסרטים.

מהניסיון שלי כל גירסה של קודי משתנית הסכמה של ה db ואז התוכנה עושה מיגרציה אוטומטית, מבחינה שלי תמיד נשאר שם קצת *** ולכן שאני משדרג קודי אני לרוב בונה את כל הספרייה מחדש, וכפי שציינתי אצלי זה שניות.
...
זה מה שאני רוצה לעשות לבנות את הספרייה מחדש אבל חלק מהסרטים נשארו באותו כונן וכל סרט בתיקייה נפרדת עם NFO והתמונות שלו
אז לנתק את כל הכוננים ולעשות ניקוי ספרייה מקודי?

tomer953
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
שם מלא: tomer953
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 1452 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

כן, או שלצורך הזה אתה גם יכול להסיר את המקור של הסרטים
ולהוסיף אותו מחדש

או להתקין קודי התקנה נקייה מחדש