XH9505 vs Q95t

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K

XH9505 vs Q95t

Samsung Q95T
16
26%
Sony XH9505/X950H
46
74%

סך הכול הצבעות: 62

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

ה-One Connect זה שיש קופסאת חיבורים שיושבת בשידה? כי אמרו בחנות שיש את זה וזה יתרון נחמד, למרות שאם הכל גם ככה עובר דרך הרסיבר זה נראה לי פחות משמעותי.
לגבי ההצמדה לקיר עם מתקן בתוספת תשלום קטנה יחסית נראה שזה יושב די צמוד ויפה, וזה הרבה פחות מההפרש בין CX ל-GX של LG. עכשיו ראיתי באתר שהורידו את המחיר של ה-GX (ועדיין התוספת משמעותית), אבל בכל מקרה לפי פוסטים פה נראה שעדיף לי להגדיל את הטלויזיה ואפילו לרדת קצת באיכות מאשר לשדרג ל-OLED, מה שהופך גם את ה Q95T ליקרה מדי, במיוחד אם נחליט על 85" ואז הכי יקר שאולי אקנה זה ה-X90.

slarti
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

yuvalsap כתב:
...
...
·אין לי מושג על מה אתה מדבר, השלט של סמסונג מדהים ואני שולט איתו על הטלויזיה עצמה, על היס,על הסאונד בר ועל השילד פרו ואם אני באמת ארצה (אין סיבה) אני מאמין שגם על ה PS4. לנווט בין היס, לעבור לשילד או לאפליקציות של הטלויזיה - הכל נעשה בלחיצה אחת..ככה שלהגיד שזה מסובך או מסורבל זה הדבר הכי מופרך ששמעתי.
כן יש אופציה לחיבור קיר no gap ו one connect ב Q95
...
·
אהההה.. אבל עכשיו אנחנו מדברים קצת על משהו שהוא על גבול המזל.
כי השליטה היא ב-HDMI CEC, וזה HIT OR MISS לצערי.

בחדר השינה שלי, יש לי סמסונג (NU8000) ששולטת נהדר ברסיבר פיוניר ומצליחה גם לשלוט ב-FIRE TV STICK, אם כי חסר לה כפתור ה-HOME של ה-FIRE וזה קצת מציק. אבל בסלון, עם ה-DENON שיש לי, ה-סמסונג לא הסתדרה טוב, ונאלצתי לוותר על ה-HDMI CEC ואפילו על ARC (!!) ולהיות עם יציאה אופטית לרסיבר. למי שיש סאונדבר ולא רסיבר המצב יותר פשוט, אבל התאימות של HDMI CEC בין רסיברים לטלוויזיות היא רגישה.

הסוני עובדת יותר טוב עם ה-DENON מאשר הסמסונג (אבל זה כאמור פיור לאק. הסמסונג עובד טוב עם הפיוניר :-)) - אבל בעיקר הדרישות ממנה הרבה יותר נמוכות כי הכל רץ בסוני נקודה.

אגב - ב-PS4 אי אפשר לשלוט ב-HDMI CEC.... גם לא ב-IR. רק בשלט בלוטות יעודי. נודניקים.

yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

slarti כתב:
...
...
·
אהההה.. אבל עכשיו אנחנו מדברים קצת על משהו שהוא על גבול המזל.
כי השליטה היא ב-HDMI CEC, וזה HIT OR MISS לצערי.

בחדר השינה שלי, יש לי סמסונג (NU8000) ששולטת נהדר ברסיבר פיוניר ומצליחה גם לשלוט ב-FIRE TV STICK, אם כי חסר לה כפתור ה-HOME של ה-FIRE וזה קצת מציק. אבל בסלון, עם ה-DENON שיש לי, ה-סמסונג לא הסתדרה טוב, ונאלצתי לוותר על ה-HDMI CEC ואפילו על ARC (!!) ולהיות עם יציאה אופטית לרסיבר. למי שיש סאונדבר ולא רסיבר המצב יותר פשוט, אבל התאימות של HDMI CEC בין רסיברים לטלוויזיות היא רגישה.

הסוני עובדת יותר טוב עם ה-DENON מאשר הסמסונג (אבל זה כאמור פיור לאק. הסמסונג עובד טוב עם הפיוניר :-)) - אבל בעיקר הדרישות ממנה הרבה יותר נמוכות כי הכל רץ בסוני נקודה.

אגב - ב-PS4 אי אפשר לשלוט ב-HDMI CEC.... גם לא ב-IR. רק בשלט בלוטות יעודי. נודניקים.
...
·אני לא מכיר את הדגמים שלך אז לא יכול להגיב עליהם, ב Q95T יש ממשק זיהוי מכשירים לטובת שליטה ע"י השלט שלהם שעובד בצורה מדהימה.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re:

נושא שלא נקרא #34 

04/10/2020 20:24  
HdrPro כתב:
יש לי את ה q95t, לאחר חרישה של קרוב לשלושה שבועות שבה הטלוויזיה היתה דלוקה קרוב ל14 שעות כל יום ונבדקה בכל סיטואציה כמעט (שידורי טלוויזיה רגילים, נטפליקס, משחקים בסוני וכו') רוצה להגיד שהיא טלוויזיה מצויינת, צפייה בhdr זו הנקודה החזקה שלה, צבעים מעולים, שחור עמוק מאוד, בהרצה של סרטוני אולד ביוטיוב מתקבל שחור ממש עמוק,
בנוסף קופסת החיבורים החיצונית בעיני זה יתרון אדיר.

אבל, ויש אבל ענק!
אני בתהליך מול סמליין להחלפה בעקבות banding בטלוויזיה
(בצפייה בכדורגל ובמסכים בהירים יש כתמים שחורים מסודרים בקווים דבר אשר מפריע לצפייה זה לא מתרחש לכולם כנראה שאני נפלתי על אחת לא משהו) והשירות של אלקטרוניקס פרו פשוט מתחת לכל ביקורת, אעדכן בהמשך את מעללי אלקטרוניקס פרו ואת התוצאה הסופית.

לסוני אין כמעט מתחרים בעיבוד תמונה ובתנועה והיתרון המרכזי שנותן השירות הוא לא אלקטרוניקס פרו, לכן למרות שיש לי את הq95t הצבעתי לצערי לטובת הסוני בסקר וכמובן כמו שהרוב אמרו פה תיקח כמה שיותר גדול.
...
מחכים לעדכון :)
(מכין את עצמי לאפשרות)

ivanhoe888
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: XH9505 vs Q95t

נושא שלא נקרא #35 

אני בהתחלה חשבתי על ה9096 של סוני. אחרי התלבטות, על הQ90T 75. מקווה שבחרתי נכון 🙏 וכן, ראיתי את מסך בעיניים.

PROSURFER
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

Re: XH9505 vs Q95t

נושא שלא נקרא #36 

02/12/2020 20:44  
ivanhoe888 כתב:
אני בהתחלה חשבתי על ה9096 של סוני. אחרי התלבטות, על הQ90T 75. מקווה שבחרתי נכון 🙏 וכן, ראיתי את מסך בעיניים.
...
לדעתי בחרת נכון אבל חשוב לבדוק DSE אצלי ב 90 זה ממש מבאס במצבים מסויים המסך רק בן יומיים.
דיווחתי ושולחים לי טכנאי. מקווה להחלפת מסך בקרוב.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”