*עדכון- נרכשה q90t במקום xh9096* חושש מתופעת בלומינג בxh9096"

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

*עדכון- נרכשה q90t במקום xh9096* חושש מתופעת בלומינג בxh9096"

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים
כבר נגעתי בעבר בנושא בכמה שרשורים בנושא אבל אני עדיין צריך שתרגיעו אותי :)

כבר הזמנתי את הסוני xh9096 שאמורה להגיע בתחילת שבוע הבא. אני משוכנע שהיא טלויזיה נהדרת למחיר אבל אני ממש חושש מכל תופעת הבלומינג, במיוחד בכתוביות. אמנם אני לא צופה בדרך כלל בחושך מוחלט אבל עושה רושם שניתן להבחין בתופעה גם עם תאורה חלשה בחדר. ואני חושב שיש לזה פוטנציאל לחרפן אותי אם אתפס על זה.

אני גם חושב שמכיוון שרב הביקורות מהם אנחנו ניזונים הן מאנגליה וארהב ששתיהן דוברות אנגלית, נושא הכתוביות הוא לא פאקטור משמעותי כמו אצלנו שרובנו רואים את כל התכנים עם כתוביות כל הזמן. (מה גם שלא ניתן לשנות את הצבע שלהן בנטפליקס, פריווילגיה ששמורה לנו ועוד כמה מדינות יחידות סגולה).

אני כ"כ לא רגוע מזה שאני שוקל "לשנמך" וללכת על הטלויזיה הכי טובה שיש היום ללא דימינג שהיא הסמסונג q70t.
אמנם היא אדג' ליט והHDR יהיה פחות מלהיב אבל יש לה קונטרסט טוב. בהירות סבירה פלוס ושום דבר כנראה לא ירצד לי בזמן שכתוביות מפציעות על המסך.

אשמח לשמוע את דעתכם. במיוחד מכל החברים שכבר רכשו את הדגם xh9096 ויוכלו לשתף מנסיון אמיתי שלהם.

תודה
נערך לאחרונה על ידי yondon ב 30/11/2020 8:49, נערך 3 פעמים בסך הכל.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: שוקל q70t במקום xh9096 בגלל החשש מבלומינג. השתגעתי?

נושא שלא נקרא #2 

אני חושב שקצת השתגעת, לא יותר מדי.

בגלל בעיית בלומינג קלה תרד 2 דרגות למטה? לא ממליץ.

תרכוש לדים להתקנה מאחורי המסך, זה אמור לפתור לך את הבעיה בגדול. אם אתה ממש רגיש אולי זה יפתור חלקית. בנוסף יש אפשרות להנמיך את ההגדרה Xtended dynamic range שהיא מומלצת על גבוה ב HDR ונניח להוריד לנמוך או לבטל והבעיה צריכה די להעלם. אם תראה פה ושם אובייקט בהיר על מסך שחור וזה יעשה קצת בלומינג ובגלל זה אתה יורד ל q70t אז די השתגעת. בהצלחה.

slarti
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

השתגעת לגמרי.

וברצינות - ב-Q70T הבלומינג הוא על כל המסך. כלומר כל פעם שיש משהו בהיר, כל המסך יהיה בהיר יותר. ב-XH90 או Q80T או כל מסך FALD אחר, התופעה הזאת מצטמצת למשהו נקודת סביב האור בלבד. זה משהו שאם אתה לא קורא כל היום בפורומים, כנראה שלא תשים לב אליו. וגם אם כן, תגלה שהוא לא באמת מפריע.

הפער באיכות בין מסך ברמת ה-Q70T למסך עם FALD כמו ה-XH90, בטח ובטח שבתוכן HDRי, הוא פשוט בלתי נתפס. עשינו בשבת בינג' על QUEENS GAMBIT, שנע בין הסלון (XG95, דומה ברמה ל-XH90) לבין החדר שינה (NU8000, דומה ברמה ל-Q70T). הירידה באיכות כל פעם במעבר לחדר שינה היתה מורגשת וחדה.

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

23/11/2020 12:03  
Yuvalfrr כתב:
אני חושב שקצת השתגעת, לא יותר מדי.

בגלל בעיית בלומינג קלה תרד 2 דרגות למטה? לא ממליץ.

תרכוש לדים להתקנה מאחורי המסך, זה אמור לפתור לך את הבעיה בגדול. אם אתה ממש רגיש אולי זה יפתור חלקית. בנוסף יש אפשרות להנמיך את ההגדרה Xtended dynamic range שהיא מומלצת על גבוה ב HDR ונניח להוריד לנמוך או לבטל והבעיה צריכה די להעלם. אם תראה פה ושם אובייקט בהיר על מסך שחור וזה יעשה קצת בלומינג ובגלל זה אתה יורד ל q70t אז די השתגעת. בהצלחה.
...
תודה חבר. שמח שרק קצת השתגעתי :)
קצת בלומינג פה ושם זה לא מה שמפריע לי. אני מדבר על כתוביות שהן הרבה יותר מפה ושם. הן דיי כל הזמן.
אני גם לא רוצה להגיע למצב שאני משחק עם מלא הגדרות ו"מחרבן" את התמונה רק כדי להילחם בתופעה.
גם לא רוצה לשים לדים מאחורי המסך. (אגב תאורה מסוימת בחדר צישה את אותו האפקט גם אם לא מאחורי המסך?)

האם לך יש את הדגם בספציפי הזה?

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

23/11/2020 12:28  
slarti כתב:
השתגעת לגמרי.

וברצינות - ב-Q70T הבלומינג הוא על כל המסך. כלומר כל פעם שיש משהו בהיר, כל המסך יהיה בהיר יותר. ב-XH90 או Q80T או כל מסך FALD אחר, התופעה הזאת מצטמצת למשהו נקודת סביב האור בלבד. זה משהו שאם אתה לא קורא כל היום בפורומים, כנראה שלא תשים לב אליו. וגם אם כן, תגלה שהוא לא באמת מפריע.

הפער באיכות בין מסך ברמת ה-Q70T למסך עם FALD כמו ה-XH90, בטח ובטח שבתוכן HDRי, הוא פשוט בלתי נתפס. עשינו בשבת בינג' על QUEENS GAMBIT, שנע בין הסלון (XG95, דומה ברמה ל-XH90) לבין החדר שינה (NU8000, דומה ברמה ל-Q70T). הירידה באיכות כל פעם במעבר לחדר שינה היתה מורגשת וחדה.
...
תודה רבה.
אני לגמרי מבין ומאמין להפרשים באיכות שאתה מציין. (גם אם לצורך העניין להבנתי הxh9505 נותנת תמונה יותר טובה מה 9096 )

מצד שני כמו שאתה אומר בq70t הבלומינג הוא אכן על כל המסך אבל דווקא בגלל זה הוא לא צריך להיות מורגש ככ.. אולי השחורים טיפה פחות שחורים אבל אין משהו שמהבהב בחלק מהמסך ומסיח את דעתך.
כמובן שזו פשרה לוותר על טכנולוגיה שבגדול משפרת כדי למנוע משהו מעצבן, אבל אולי עושה הגיון לאנשים מאוד מסוימים.. ;)

בגדול לא היה מפריע לי עניין הבלומינג אם לא היה את עניין הכתוביות.

האם תוכל לשתף מנסיונך האם זה אכן בלתי נראה כאשר יש תאורה בחדר או שעדיין ניתן להבחנה? (לצורך העניין כתוביות בסצינה חשוכה או חלק בהיר ליד הblack bars כשיש תאורת ערב בחדר)

תודה

slarti
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

אז בוא נתחיל מהסוף - ה"בלומינג" ב-NU8000 שלי גרוע *בהרבה* מאשר בסוני שלי.
בסצינות חשוכות, כל פעם שיש כתוביות *כל* המסך מתבהר, ואז מתכהה חזרה כשהכתוביות יורדות.
זה שופר בדגמים החדשים יותר (כמו ה-Q70T) אבל עדיין קיים. זה גם שופר בחלק מהסדרות בנטפליקס שהכתוביות אפורות יותר ולא לבנות לגמרי. אבל עדיין.

בכל מקרה - אני אחזור על זה שוב, ושוב, ושוב, ושוב - אתה קורא יותר מדי שטויות באינטרנט :-)
ה"בלומינג" הזה לא מפריע. גם אני רואה עם כתוביות. ואפילו עם כתוביות לבנות לגמרי בקודי. אם תחפש אותו, אתה תמצא אותו. אבל מה שקורה - העין שלך ממילא מתאימה את עצמה לבהירות הגבוהה של הכתוביות כשאתה מתמקד בהן, ופחות שמה לב שקצת יותר בהיר סביבן מאשר במקומות אחרים. שוב - כשמחפשים את זה, מוצאים את זה בקלות. אבל במציאות זה לא מפריע. לעומת זאת כש*כל* המסך מבהיר בגלל הכתוביות, שמים לב לזה מאוד. וכשכל המסך מבהיר כל פעם שיש בסצינה חשוכה אלמנט בהיר, שמים לב לזה.

בעבר, לא התעמקתי יותר מדי באיכות של מסכים. לא הייתי מאוד רגיש לזה. כשקניתי את ה-NU8000 (לפני שנתיים), שמתי לב לשני דברים מעניינים. אחד - הוא מסך נהדר בכל מה שלא קשור לעומק של שחורים. לסתם סדרות וכו' - הוא פשוט נפלא. הדבר השני, שישר שמתי לב אליו, זה כמה *** זה שחורים ללא FALD בעולמות ה-HDR. הוא מותקן אצלי בחדר שינה, ככה שהרבה בחושך. וזה פשוט מעצבן אותי. כל פעם שרואים סרט ב-21:9. כל פעם שיש סדרה או סרט חשוכים. זה פשוט מעצבן.

הדבר הזה גרם לי, שנה אח"כ, כשקניתי לסלון, לא להתפשר. היה לי ברור שלא אקנה יותר מסך ללא FALD. ואני רואה בסלון גם בחושך מוחלט (כשאני רואה סרטים), ואני מבטיח לך, שהבלומינג הזה זניח, טפשי, ולא מפריע בכלום. אפשר לחפש אותו? כן. אם מחפשים אותו שמים לב אליו. שמים לב אליו, אגב, בעיקר בכתוביות סוף של סרטים, יותר מאשר תוך כדי הסרט. אבל אם פשוט נהנים מהסרט, אז החוייה פשוט נהדרת.

אתה רוצה לקנות מסך נחות כי אתה מפחד מסיפורי אלף לילה ולילה של אנשים שקונים "רק OLED" ? אתה מוזמן. אבל אל תתבאעס אח"כ כשכל סרט שתראה תתבעס על השחורים. ואתה תתבאעס.

נ.ב. לא צריך תאורה אחורית. גם קצת תאורה בחדר לגמרי גורמת לך להפסיק לראות את זה כי העין שלך כבר פחות מצומצת לשחורים המוחלטים. אבל שוב - זה NON ISSUE.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

23/11/2020 13:38  
slarti כתב:
בסצינות חשוכות, כל פעם שיש כתוביות *כל* המסך מתבהר, ואז מתכהה חזרה כשהכתוביות יורדות.
זה שופר בדגמים החדשים יותר (כמו ה-Q70T) אבל עדיין קיים. זה גם שופר בחלק מהסדרות בנטפליקס שהכתוביות אפורות יותר ולא לבנות לגמרי. אבל עדיין.

בכל מקרה - אני אחזור על זה שוב, ושוב, ושוב, ושוב - אתה קורא יותר מדי שטויות באינטרנט :-)
ה"בלומינג" הזה לא מפריע. גם אני רואה עם כתוביות. ואפילו עם כתוביות לבנות לגמרי בקודי. אם תחפש אותו, אתה תמצא אותו. אבל מה שקורה - העין שלך ממילא מתאימה את עצמה לבהירות הגבוהה של הכתוביות כשאתה מתמקד בהן, ופחות שמה לב שקצת יותר בהיר סביבן מאשר במקומות אחרים. שוב - כשמחפשים את זה, מוצאים את זה בקלות. אבל במציאות זה לא מפריע. לעומת זאת כש*כל* המסך מבהיר בגלל הכתוביות, שמים לב לזה מאוד. וכשכל המסך מבהיר כל פעם שיש בסצינה חשוכה אלמנט בהיר, שמים לב לזה.

בעבר, לא התעמקתי יותר מדי באיכות של מסכים. לא הייתי מאוד רגיש לזה. כשקניתי את ה-NU8000 (לפני שנתיים), שמתי לב לשני דברים מעניינים. אחד - הוא מסך נהדר בכל מה שלא קשור לעומק של שחורים. לסתם סדרות וכו' - הוא פשוט נפלא. הדבר השני, שישר שמתי לב אליו, זה כמה *** זה שחורים ללא FALD בעולמות ה-HDR. הוא מותקן אצלי בחדר שינה, ככה שהרבה בחושך. וזה פשוט מעצבן אותי. כל פעם שרואים סרט ב-21:9. כל פעם שיש סדרה או סרט חשוכים. זה פשוט מעצבן.

הדבר הזה גרם לי, שנה אח"כ, כשקניתי לסלון, לא להתפשר. היה לי ברור שלא אקנה יותר מסך ללא FALD. ואני רואה בסלון גם בחושך מוחלט (כשאני רואה סרטים), ואני מבטיח לך, שהבלומינג הזה זניח, טפשי, ולא מפריע בכלום. אפשר לחפש אותו? כן. אם מחפשים אותו שמים לב אליו. שמים לב אליו, אגב, בעיקר בכתוביות סוף של סרטים, יותר מאשר תוך כדי הסרט. אבל אם פשוט נהנים מהסרט, אז החוייה פשוט נהדרת.

אתה רוצה לקנות מסך נחות כי אתה מפחד מסיפורי אלף לילה ולילה של אנשים שקונים "רק OLED" ? אתה מוזמן. אבל אל תתבאעס אח"כ כשכל סרט שתראה תתבעס על השחורים. ואתה תתבאעס.

נ.ב. לא צריך תאורה אחורית. גם קצת תאורה בחדר לגמרי גורמת לך להפסיק לראות את זה כי העין שלך כבר פחות מצומצת לשחורים המוחלטים. אבל שוב - זה NON ISSUE.
...
אני חושב שזה תלוי במה מפריע לכל אחד...להרבה אנשים כנראה לא ממש קריטי השחורים כי אחרת לא היה שוק לכל הטלויזיות של LG ואחרים עם פאנל IPS. בהקשר לעניין ההתבהרות של המסך, אני נתקלתי באותה תופעה עם KS8500 של סמססונג אבל אם לומר את האמת, אם לא הייתי קורא כאן את כל ההתכתבויות בנושא כנראה שזה לא היה מפריע לי ולא הייתי שם לב לזה במיוחד וכך רוב האנשים שלא פעילים כאן.
גם במסך שלי השחור לא מושלם מן הסתם כי כן יצא לי לראות אותו מול OLED (לא מול FALD) ומאחר שהוא מספק אותי לא בטוח שהייתי מוסיף מעבר בשביל שחור קצת יותר טוב לדגם FALD.
בדרך כלל אחרי תקופת הסתגלות עם מסך מסויים כבר לא שמים לב לכל הפרטים הקטנים האלה, אלא אם שמים מסך אחר במקביל כפי שעשית.
כשאני צפיתי באותה סדרה דווקא שמתי לב יותר לפס קול לעומת סדרות אחרות, ולא לשום אספקט ויזואלי.

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

23/11/2020 13:38  
slarti כתב:

...
תודה רבה על התשובה חבר. נתת את הלב. מעריך את זה :)
אני לא חושב שההשוואה שלך בין nu8000 לq70t היא הכי נכונה. ברור שבnu8000 יהיה בלומינג מזעזע כי זה מסך edge lit עם מנגנון לוקאל דימינג לא מוצלח. אין למסך שום ברירה אחרת כי האזורים שלו הם לכל האורך או הרוחב..
בq70t אין לוקאל דימינג בכלל. התופעות האלה לא אמורות להיות דומות ככ בין המסכים.
אבל מקבל את השורה התחתונה שלך ומקווה מאוד שזה אכן נון אישו. ושלא ישגע אותי.

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

23/11/2020 14:23  
yondon כתב:
אני לא חושב שההשוואה שלך בין nu8000 לq70t היא הכי נכונה. ברור שבnu8000 יהיה בלומינג מזעזע כי זה מסך edge lit עם מנגנון לוקאל דימינג לא מוצלח. אין למסך שום ברירה אחרת כי האזורים שלו הם לכל האורך או הרוחב..
...
האמת היא שאתה קצת טועה.
נכון ל-NU8000 יש LD שמאיר בפסים (אנכיים אם אינני טועה).
אבל ב-Q70T יש Global Dimming, שזה יותר גרוע.
אצלו ממש כל המסך מתבהר ומתקהה, ולא רק חלק ממנו.
https://www.cnet.com/news/led-local-dimming-explained/

אם תראה את הביקורת של rtings, בקטגוריה של רמות תאורה יש לו רק 2 רמות:
רמה אחת כשמציגים משהו חשוך (~250), ורמה שניה כשמציגים משהו בהיר (~500). זהו.
https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q70-q70t-qled

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

תרשה לי לעצור את מסיבת הFALD שרצה פה, אני כאמור לא רץ ומתחבר לFEATURE הזה רק בגלל השווק שלו.
שים לב לREVIEW פה החל מ- 1:10 :

הסוקר טוען שלא ראה שום תופעות של בלומינג בכלל, להיפך הוא משבח את הביצועים בסצינות חשוכות.
החסרון העיקרי לדעתי ב-Q70T זה עוצמת ההארה וביצועי HDR אבל לא חושב שזה מורגש כמו שינויים בעוצמת הארה במסך בFALD
מציע לך ללכת לבדוק טוב את הדגמים בחנות ולראות אם הFALD באמת מציק לך.

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

24/11/2020 9:25  
JoeJoe כתב:
תרשה לי לעצור את מסיבת הFALD שרצה פה, אני כאמור לא רץ ומתחבר לFEATURE הזה רק בגלל השווק שלו.
שים לב לREVIEW פה החל מ- 1:10 :

הסוקר טוען שלא ראה שום תופעות של בלומינג בכלל, להיפך הוא משבח את הביצועים בסצינות חשוכות.
החסרון העיקרי לדעתי ב-Q70T זה עוצמת ההארה וביצועי HDR אבל לא חושב שזה מורגש כמו שינויים בעוצמת הארה במסך בFALD
מציע לך ללכת לבדוק טוב את הדגמים בחנות ולראות אם הFALD באמת מציק לך.
...
תודה גם הפרספקטיבה השונה שאתה מביא.

הq70t תהיה פחות מוארת ופחות מרשימה במיוחד בHDR. אין ספק. אבל כנראה לא תשגע את העין בתופעות מהסוג הנ"ל.

הייתי שמח לראות את xh9096 בתצוגה אבל לא יודע באיזה חנות אפשר לדאוג לצפות בתכנים עם תרגום ולדמות תנאי תאורה של בית בערב..אם יש רעיונות אשמח לשמוע :)

slarti
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #12 

yondon כתב:

...

אני באמת, אבל באמת באמת, חושב שאתה נכנס לפה ל-RABBIT HOLE מיותר לחלוטין.
יש לי את הטלוויזיה הזאת. לחבר טוב יש את ה-XH90.
לעוד איזה 5 חברים שונים שלי יש Q70R ו-Q80T שהמלצתי להם לקנות בשנתיים האחרונות.

כולם BLOWN AWAY מהאיכות ומהחוייה שמקבלים בטלוויזית FALD.

זה בכלל לא שאלה.

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #13 

24/11/2020 10:43  
slarti כתב:
yondon כתב:

...

אני באמת, אבל באמת באמת, חושב שאתה נכנס לפה ל-RABBIT HOLE מיותר לחלוטין.
יש לי את הטלוויזיה הזאת. לחבר טוב יש את ה-XH90.
לעוד איזה 5 חברים שונים שלי יש Q70R ו-Q80T שהמלצתי להם לקנות בשנתיים האחרונות.

כולם BLOWN AWAY מהאיכות ומהחוייה שמקבלים בטלוויזית FALD.

זה בכלל לא שאלה.
...
חבל שאין לך חבר עם Q70T. זה היה סוגר את הפינה :)

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

רוצה לעדכן שהחלטתי להפסיק את משחק הניחושים ונסעתי לראות היום את הטלויזיה בחדר תצוגה של ישפאר.

ניצלתי את הכאוס ששרר שם כדי לשבת לבד אני מול הטלויזיה עם השלט ביד ועם תאורה שעמעמו עבורי :)

האמת.. התאכזבתי. ולאו דווקא רק מענייני בלומינג שהכי הדאיגו אותי.

רק אציין שאני מחשיב את עצמי בן אדם עם עין טובה. אני מתעסק ביצירת תוכן כבר 20 שנה. התעסקתי בצעירותי המון בתחום האודיו וידאו (מכירות והתקנות) אבל כמה שניסיתי, בהשוואה אל מול הטלויזית סמסונג בת 8 שלי (EH5300), (השוואה מהראש, לא אחת ליד השני כמובן) לא הרגשתי בקפיצת מדרגה.

ברוב הזמן שלי שם התמקדתי בלנסות לראות איך נראים תכני HDR DV דרך האפליקציה של נטפליקס. מה שהכי עניין אותי. למעשה כמעט לא צפיתי בתכנים רגילים (ואולי קצת חבל אבל הייתי צריך לחתוך..), אבל מהמעט שכן הם הרגישו משכנעים הרבה יותר מתכני הHDR..

1. בלומינג- כן ניתן להבחין ולא צריך אפילו חדר חשוך בשביל זה. האמת שכל עוד ישבתי בדיוק מול הטלויזיה זה לא מאוד הטריד אותי.

אבל הבעיה הופכת להיות משמעותית הרבה יותר כאשר צופים בטלויזיה בזוית- אפילו קטנה כמו 20 מעלות, מצב שמאוד הגיוני אצלנו בבית ובעצם בכל בית. ואז זה כבר ברמה של יכול להציק, במיוחד בסצינות חשוכות.

2. HDR DV- לזה לא ציפיתי. פה בעיקר התאכזבתי. בדקתי כמה סדרות (גמביט, הכתר וכו..) והכל הרגיש דיי חשוך וחלבי! ניסיתי לשחק עם כל ההגדרות הרלוונטיות. NETFLIX CALIBRATED MODE ON\OFF, DV LIGHT, DV DARK. לא מאוד עזר. כן קצת עזר להוריד את הGAMMA. ולא נעים לי להגיד אבל דווקא מצב דינאמי הידוע לשמצה נראה קצת יותר מלהיב מבלי להיות מצועצע..

3. השתקפויות- כן לא מעט, תודה רבה.

לטובה- הצבעים מאוד משכנעים ויש לוק קולנועי כזה שאני דיי מחבב.

נשאלת השאלה, האם פספסתי משהו? איך מוסבר הפער הזה שחוויתי בין אהבת הקהל והביקורות לבין החוויה המוזרה הזו בצפייה בHDR?

sandmanz
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

24/11/2020 16:56  
yondon כתב:
רוצה לעדכן שהחלטתי להפסיק את משחק הניחושים ונסעתי לראות היום את הטלויזיה בחדר תצוגה של ישפאר.
...

נשאלת השאלה, האם פספסתי משהו? איך מוסבר הפער הזה שחוויתי בין אהבת הקהל והביקורות לבין החוויה המוזרה הזו בצפייה בHDR?
...
ראית מסך אחר שאהבת יותר?
אשמח שתשתף עוד מחשבות על המסע צפייה שלך (:

מה תעשה?

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”