*עדכון- נרכשה q90t במקום xh9096* חושש מתופעת בלומינג בxh9096"

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
yuvalsap
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 26 פעמים

Re: *עדכון אחרי צפייה בחדר תצוגה בXH9096 ו Q90T* שוקל q70t במקום xh9096 בגלל החשש מבלומינג. השתגעתי?

נושא שלא נקרא #46 

29/11/2020 19:01  
sandmanz כתב:
תגיד yondon היקר,

קניתי את הסוני 75,
נתונים על הסלון: מרחק צפייה 4.5 מטר, מואר מאוד, זוויות צפיה רחבות, החלון שמול הטלויזיה יהיה עם וילון מחשיך אז השתקפויות פחות מטרידות אותי.

יש עוד שבוע לפחות עד שתגיע. אז יש לי זמן לשנות החלטה.

רציתי ללכת ולראות את הq90 ואת הסוני במו עיני.. אבל ברשתות (אלמ, מחסני) אין נטפליקס והמוכרים מעצבנים יותר מטלפונים מסלקום.

איפה ראית את המסכים בתצוגות?

ובכמה קנית את הq90?

תודות!
...
נעזוב שניה שאין בכלל מה להשוות את ה 9096 (או כל מסך לד רגיל אחר של סוני) ל Q90/95 , ראיתי שהדגשת זוויות צפייה רבות.. אם זה המצב אצלך למה לעזאזל ללכת על הסוני? ראית את הביקורות עליה? יש לה זוויות צפייה שניתן להגדיר כרעות מאד עד עלובות..

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: *עדכון אחרי צפייה בחדר תצוגה בXH9096 ו Q90T* שוקל q70t במקום xh9096 בגלל החשש מבלומינג. השתגעתי?

נושא שלא נקרא #47 

29/11/2020 19:01  
sandmanz כתב:
תגיד yondon היקר,

קניתי את הסוני 75,
נתונים על הסלון: מרחק צפייה 4.5 מטר, מואר מאוד, זוויות צפיה רחבות, החלון שמול הטלויזיה יהיה עם וילון מחשיך אז השתקפויות פחות מטרידות אותי.

יש עוד שבוע לפחות עד שתגיע. אז יש לי זמן לשנות החלטה.

רציתי ללכת ולראות את הq90 ואת הסוני במו עיני.. אבל ברשתות (אלמ, מחסני) אין נטפליקס והמוכרים מעצבנים יותר מטלפונים מסלקום.

איפה ראית את המסכים בתצוגות?

ובכמה קנית את הq90?

תודות!
...
אהלן חבר.
את הq95T ראיתי בביג אלקטריק ברחוב יגאלן אלון בתל אביב. בחלל תצוגה מזעזע ומואר. למרות זאת זה הספיק לי כדי ללכת עליה :)
(אמורה להיות זהה לQ90T מלבד הONE CONNECT BOX)
איזה סוני רכשת? אם הלכת על הXH9096 נראה לי שפחות מתאימה לך במיוחד בגלל שציינת זויות צפייה רחבות וסלון מואר מאוד.
הסוני XH9505 והסמסונג Q90T יותר מתאימות.
אגב למרות טענות שהQ80T אינה דומה לדגם האמריקאי ואין לה את הציפוי נגד השתקפויות וצפיה בזוויות רחבות, אני לא מוצא לזה סימוכין. ההיפך, גם באתר של סמסונג ישראל וגם בכל המפרטים מצויין שזה קיים בדגם הזה (פתחתי על זה היום שרשור). זה הופך גם את הדגם הזה לרלוונטי בהנחה ותמצא במחיר אטרקטיבי.
לגבי הגודל- נראה לי סבבה מאוד 75.
את הQ90T בגודל 65 ניתן להשיג בקלות ב6290 באולסייל. המחיר שלה ירד משמעותית בשבוע האחרון.
אני מניח שבגודל 75 ניתן להשיג סביב ה9300-9500 אבל תעשה את הבדיקה שלך.

בהצלחות!

sandmanz
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

29/11/2020 19:27  
yuvalsap כתב:

נעזוב שניה שאין בכלל מה להשוות את ה 9096 (או כל מסך לד רגיל אחר של סוני) ל Q90/95 , ראיתי שהדגשת זוויות צפייה רבות.. אם זה המצב אצלך למה לעזאזל ללכת על הסוני? ראית את הביקורות עליה? יש לה זוויות צפייה שניתן להגדיר כרעות מאד עד עלובות..
...

ראיתי את הביקורות, ראיתי את הסרטונים של הזוויות צפייה. בהתחשב בכך שב90% מהזמן זה אני ואשתי ונשב מול. זה לא ממש הפריע לי. אבל כל הדיון פה עורר בי איזה עניין.
וגם כשיגיעו עוד אנשים - הם לא ישבו ב90 מעלות... עד 40 מעלות זה לא כזה מפריע.

sandmanz
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

29/11/2020 19:32  
yondon כתב:

אהלן חבר.
את הq95T ראיתי בביג אלקטריק ברחוב יגאלן אלון בתל אביב. בחלל תצוגה מזעזע ומואר. למרות זאת זה הספיק לי כדי ללכת עליה :)
איזה סוני רכשת? אם הלכת על הXH9096 נראה לי שפחות מתאימה לך במיוחד בגלל שציינת זויות צפייה רחבות וסלון מואר מאוד.
אגב למרות טענות שהQ80T אינה דומה לדגם האמריקאי ואין לה את הציפוי נגד השתקפויות וצפיה בזוויות רחבות, אני לא מוצא לזה סימוכין. ההיפך, גם באתר של סמסונג ישראל וגם בכל המפרטים מצויין שזה קיים בדגם הזה (פתחתי על זה היום שרשור). זה הופך גם את הדגם הזה לרלוונטי בהנחה ותמצא במחיר אטרקטיבי.
את הQ90T בגודל 65 ניתן להשיג בקלות ב6290 באולסייל. המחיר שלה ירד משמעותית בשבוע האחרון.

בהצלחות!
...

תודה ענקית!
אני אקפוץ.

ותגיד - למה הלכת על ה90 ולא על ה80?
והאם אתה יודע מה המחיר על 75׳ q80 שרץ עכשיו במבצעים?

בנוסף - כל הסיפור הזה עם הdv - אם מנגנים דרך nvidia shield ולא דרך המערכת של הטלויזיה? עדיין יש את כל הבעיות האלו?

yondon (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

29/11/2020 19:38  
sandmanz כתב:
29/11/2020 19:32  
yondon כתב:

אהלן חבר.

בהצלחות!
...

תודה ענקית!
אני אקפוץ.

ותגיד - למה הלכת על ה90 ולא על ה80?
והאם אתה יודע מה המחיר על 75׳ q80 שרץ עכשיו במבצעים?

בנוסף - כל הסיפור הזה עם הdv - אם מנגנים דרך nvidia shield ולא דרך המערכת של הטלויזיה? עדיין יש את כל הבעיות האלו?
...
בשמחה.
הלכתי על ה90 כי כרגע הפער הכספי בינה ל80 מאוד קטן, הרבה יותר קטן מהפער ברמתן. ואהבתי את מה שראיתי.
לגבי ה75, מבדיקה למשל של מחירן דרך הייטק זון הQ80 עולה 9000 והQ90 עולה 9600. לפי הערכתי ניתן לרכוש בקצת פחות גם באולסייל ולאסטפרייס ובטח גם בחנויות אחרות.

לגבי הDV- אם NVIDIA SHIELD תומך בDV- אז זה אמור להיות אותו סיפור. אבל אולי זה ייראה אחרת בגלל האפליקציה עצמה... אני סקפטי אבל אם כן תספר לנו :)

בכל מקרה, אני עדיין חושב שאלא אם כן זה עניין של תקציב, יש מתאימות יותר מה XH9096 בשבילך.

gvid
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

Re: *עדכון בפוסט האחרון- אחרי צפייה בחדר תצוגה* שוקל q70t במקום xh9096 בגלל החשש מבלומינג. השתגעתי?

נושא שלא נקרא #51 

27/11/2020 8:37  
slarti כתב:
חברים... אני קצת מופתע מכם.... 😄
אתם מבינים שאתם לא האנשים הראשונים שרואים טלוויזיה גם בחדר קצת מואר?
יש PICTURE SETTINGS בסוני.... גם כשנמצאים ב-DOLBY VISION, היא תומכת באחד משלושה מצבים:
- DOLBY VISION DARK (ברירת המחדל, שמתאימה לטעמי רק לחדר חשוך, וגם זה לא תמיד :-))
- DOLBY VISION BRIGHT (ככה אני רואה רוב הזמן)
- VIVID (בהיר יותר אבל הצבעים מאבדים את הדיוק שלהם)

אז לא, זה שאין DOLBY VISION זה לא יתרון.... פשוט הולכים ומשנים ל-DOLBY VISION BRIGHT ואפשר לראות יופי, גם בחדר יותר מואר. התמונה אצלי בסוני נראית תמיד יותר טוב מאשר ב-NU8000 שלי בחדר שינה....
...
לא ראיתי שקיימת הגדרה כזו של dv dark/bright ב-x9005f. אולי בדגמים של 2019-2020 זה קיים.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”