DSE בQ90T

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
skinnyq (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

Re: DSE בQ90T

נושא שלא נקרא #46 

אין לי את הבעיה של הכתוביות שמכהות את המסך. DSE זו הבעיה היחידה שמפריעה לי. יש עוד בעיה פוטנציאלית של Ghosting בפאנלים האלה שלא בדקתי כי אין לי קונסולה עדיין.
קצת ירדתי מהXH950, על פי כל גוף ביקורת יסודי היא פחות טובה שזה בסדר אם היא הייתה עולה פחות אבל בישראל ספציפית היא עולה יותר מהQ90T.
האופציות שאני שוקל הן רק להשאיר את זאת, להחזיר ולקנות חדשה Q90T, לקנות OLED CX, או חשבתי על משהו אחר - לבדוק אופציה של Q90R.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

20/12/2020 18:15  
skinnyq כתב:
אין לי את הבעיה של הכתוביות שמכהות את המסך. DSE זו הבעיה היחידה שמפריעה לי. יש עוד בעיה פוטנציאלית של Ghosting בפאנלים האלה שלא בדקתי כי אין לי קונסולה עדיין.
קצת ירדתי מהXH950, על פי כל גוף ביקורת יסודי היא פחות טובה שזה בסדר אם היא הייתה עולה פחות אבל בישראל ספציפית היא עולה יותר מהQ90T.
האופציות שאני שוקל הן רק להשאיר את זאת, להחזיר ולקנות חדשה Q90T, לקנות OLED CX, או חשבתי על משהו אחר - לבדוק אופציה של Q90R.
...
איך רק אני סובל מזה...?! :/

בכל מקרה תנסה להבין אם יש מצב שתתרגל לזה. כי לבטל ולהזמין את אותו הדגם נשמע לי כמו הרפתקה עם פוטנציאל להסתבך.
לבעיה שלי כביכול יש פתרון אבל במחיר של הקרבה באיכות התמונה. אצלך אין אלטרנטיבה חוץ מלהסתגל לdse. אני מאמין שאתה תשכח מזה בהמשך אבל זה באמת משהו שרק אתה יכול להעריך

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

20/12/2020 18:15  
skinnyq כתב:
...
נראה לי שתפסתי את הפוסט שלך ב- reddit, אם אני צודק אז יפה על האנגלית.

אני אמליץ לך את מה שהמליצו לך בפוסט שם - XH95. זה פשוט מסך נהדר ואני מאוד שמח שרכשתי אותו. המחיר שקיבלתי עליו היה נמוך בקצת ממה שהוא מוצע היום והוא שווה כל שקל.

הסיבה היחידה שמחשיבים את ה q90t לעדיפה זה פיצ'רים של גיימינג שלא חשובים לכל אחד. ה XH95 נותן לה פייט טוב באיכות תמונה ועדיף בחלק מהדברים. בהחלט לכל מה שקשור לעיבוד תמונה, תנועה ואחידות פאנל הסוני מנצחת.

אני מצטער לאכזב אבל צפיתי בביקורות של q90r ועושה רושם שזה לא רק השנה עניין ה- dse.

ivanhoe888
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 15 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

יש לי 75Q90T קצת יותר משבוע, ולא ראיתי משהו חריג. מבחינת איכות תמונה זה מסך מהמם.

skinnyq (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #50 

20/12/2020 23:41  
ivanhoe888 כתב:
יש לי 75Q90T קצת יותר משבוע, ולא ראיתי משהו חריג. מבחינת איכות תמונה זה מסך מהמם.
...
שוב אני אחזור על מה שאמרתי - לגרסאות ה75" אינץ' ומעלה יש כמעט תמיד פאנל AA01 שלא חווה את הבעיות שיש לפאנלים אחרים.
רק מעניין אותי אם יש למישהו פה 65" עם AA01. אחרת זה סתם מאמץ סתמי ועדיף לי לקחת טלוויזיה אחרת.

PROSURFER
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #51 

21/12/2020 10:37  
skinnyq כתב:
20/12/2020 23:41  
ivanhoe888 כתב:
...
שוב אני אחזור על מה שאמרתי - לגרסאות ה75" אינץ' ומעלה יש כמעט תמיד פאנל AA01 שלא חווה את הבעיות שיש לפאנלים אחרים.
רק מעניין אותי אם יש למישהו פה 65" עם AA01. אחרת זה סתם מאמץ סתמי ועדיף לי לקחת טלוויזיה אחרת.
...
יש לי AA01 ויש לי DSE.
הציעו לי החלפה ופתחנו מסך חדש מהקרטון גם כן AA01 וגם לו היה DSE ופיקסל שחור שרוף. מבחינתם DSE זה תקין ועד 7 פירסלים שרופים הכל תקין.
ויתרתי על האופציה שניתנה לי לבטל בזה שהימרתי על החלפה.
נשארתי עם המסך שלי.

skinnyq (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #52 

21/12/2020 14:14  
PROSURFER כתב:
21/12/2020 10:37  
skinnyq כתב:

...
יש לי AA01 ויש לי DSE.
הציעו לי החלפה ופתחנו מסך חדש מהקרטון גם כן AA01 וגם לו היה DSE ופיקסל שחור שרוף. מבחינתם DSE זה תקין ועד 7 פירסלים שרופים הכל תקין.
ויתרתי על האופציה שניתנה לי לבטל בזה שהימרתי על החלפה.
נשארתי עם המסך שלי.
...
טוב לדעת, תודה.
מעניין שהסכימו לך להחלפה בכלל, לי לא משנה מה עשיתי לא מסכימים להחליף עקב DSE. רק אחרי הרבה מאמץ הם מסכימים לבטל עסקה.
עכשיו אז גם אם אני אקנה חדשה עם פאנל AA01 זה לא מספיק טוב.
אז או להשאר עם הנוכחית או לקנות CX או Q90R.

adirbooking
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 108 פעמים
קיבל תודות: 107 פעמים

נושא שלא נקרא #53 

התגובה שלי הולכת להיות פחות פופולרית כאן בפורום,
בעשור האחרון רכשתי לבית שלי ולבית של ההורים למעלה מ-8 מסכי סמסונג, בחלקם היו בעיות [עוד בזמן הפלזמה מדגם C550] והן טופלו ע"י סמליין\אלקטרוניקס בצורה טובה.

אין לי כל קשר אליהם או לעובדים כלל.

לפני חודש רכשתי מסך מדגם Q95 בגודל 75' ונאמר לי שאין במלאי ויקח עד 3 שבועות, הסכמתי.
בשבוע שעבר קיבלתי אותו והתקינו אותו על הקיר עם מתקן ה-No Gap (בשבילנו זה היה מאסט כי בין היתר המסך הזה נרכש בגלל המרחק שלו מקיר)

אני חייב להודות שכל הבעיות שמציינים כאן בפורום כלל לא מורגשות, אין DSE ברמה קיצונית, עננות כלשהי, פיקסלים שרופים ו\או בעיה סביב הכתוביות בנטפליקס או בבהירות המסך.

המסך צמוד לקיר ואין לי אפשרות לבדוק איזה פאנל קיבלנו אבל אם יש דרך לדעת את זה שלא דרך המדבקה האחורית, אשמח לדעת ולשתף.

HAI18
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #54 

התגובה שלך היא לא פחות פופולרית.
אני מזדהה עם כל מה שכתבת ויש פה הרבה שחושבים כמוך.
האמת שזה נראה לי לא מציאותי לקבל טלוויזיה תקינה ולא להיות מרוצה.
יש לי סטינג טיוי ונטפליקס וכבר שבועיים שאני לא מפסיק להתפעל מאיכות התמונה. פשוט תענוג.

זה בסדר גמור לשתף לחיוב וגם לשלילה, אפשר רק ללמוד מזה.

yondon
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 88 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

@HAI18 ו@adirbooking

אני שמח מכל הלב, באמת שאתם לא סובלים משום בעיה, או לא מבחינים בה. לא משנה, העיקר שאתם מרוצים.

אבל בעיות אמיתיות יש. חלק מהן צצות כשמחפשים בכח וחלק מהן קיימות ונוכחות בלי מאמץ מיוחד.

למשל אצלי עניין בהירות המסך ששמשתנה כשאר מופיעות כתוביות על המסך באפליקציות נטפליקס או אמזון- אי אפשר להגיד שחיפשתי בעיה כזאת כי לא הכרתי אותה קודם (וקראתי הרבה לפני הרכישה). אבל ישר שמתי לב לזה וזה מאוד מפריע לי. ואני גם לא אוהב את הפשרה שאני צריך לעשות כדי להמנע מכך וזה להוריד את הלוקאל דימינג לLOW. יש פה משתמשים שאומרים שהם לא סובלים מזה אבל לדעתי הם לא שמים לב (כיף להם). אני הבחנתי בזה גם אצל חבר שלי בטלויזיה שלו ולנוכח כמות האיזכורים לבעיה הזאת- זה לא נראה שיש לי מזל רע במיוחד.

דווקא הדברים שמהם יותר חששתי טרם הרכישה כמו DSE וכו פחות הטרידו אותי במבחן המציאות.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”