התייעצות\המלצות לטלויזיה 65" לחדר שינה חשוך

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
HQlover69 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

התייעצות\המלצות לטלויזיה 65" לחדר שינה חשוך

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,

אני מחפש טלויזיה לחדר שינה שלי, כרגע יש לי שם PLAZMA שך LG ישנה.

המרחק צפיה שלי זה 3.2 מטר
רוב הזמן אצפה בחדר חשוך לגמרי
יש לי HTPC מחובר למסך וכך יהיה גם עם החדש - מחובר בHDMI + שלט + שידורים של 540 עד 4K
מעוניין בSMART TV בכדי לצפות ביוטיוב + IPTV בעזרת איזה תוכנה כמו IPTV SMARTERS או משהו דומה
צופה גם בהרבה HOT וחשוב לי איך רואים שידורי כבלים
תקציב - עד 8000

יש כל כך הרבה טכנולוגיות היום... LED, OLED, QLED, NANO , לא ממש יודע מה אני צריך, אני מניח שהעובדה שהחדר חשוך בטח יעזור לכם להמליץ לי משהו מתאים...
ראיתי בLG 7600 נגיד בבית של ההורים והשידורים של 12-13 למשל ממש לא וואו !!
התקציב שלי הוא 8 אבל אולי באמת אין צורך בזה? העובדה שאני פונה להתייעצות שלכם היא העובדה שאני לא כל כך אוהב את החדות והתמונה שטלויזיות שהם באיזור של 2000-3000 שקלץ

אני חושב על 65", האם זה גודל שיכול להיות בסדר במרחק במדובר?
חוץ מזה אשמח להמלצות ... אין לי ממש נטיה לטלויזיה אחת או אחרת... לא ממש חשוב לי נגיד הפעלה קולית או שלט שיש לו כזה פוינטר אבל זה לא ממש מפריע לי, אני מבין שיש הבדלית במערכת ההפעלה והRAM שיש על הולויזיות, WEBOS או ANDROID, והבנתי שיש הבדל בין ANDROID TV ו ANDROID אן לגרסה שלה.
וחשוב לי גם קצת סאונד שיהיה סביר כי אני לא משתמש בחדר שינה במערכת סאונד אלה בזאת של הטלויזיה עצמה.

כשאני קונה סאונד למשל הכי חשוב לי זה ללכת לשמוע ולהחליט בעזרת האוזן והיתי שמח גם להמלצה איפה אוכל לראות את ההבדלים בין הטלויזיות בשידורים שונים כי רוב המקומות שמוכרים טלויזיות מנגנית תכניל של 4K על המסכים וזה נראה ממש טוב כמעט בכל טלויזיה, צריך תצוגה עם מבחר ולהבין מה ההבדלים.

תודה מראש :)

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: התייעצות\המלצות לטלויזיה 65" לחדר שינה חשוך

נושא שלא נקרא #2 

כמה דברים:
1. ככל שהמקור טוב יותר,התמונה תהיה טובה יותר.
2. 65 לגודל הזה זה בסדר, למרות שיהיה אחלה על גדול יותר. בשום פנים ואופן לא קטן יותר.
3. בסכום הזה (או דומה לו) לדעתי תכנס oled cx.
4. אין תחרות לתמונה של oled. אני בד״כ לא חסיד גדול של ללכת לחנות ולראות (הזויות של הטלוויזיות שונות חזה מהותי, התאורה שונה מבחלל שלך, אתה לא יודע איך כיוונו כל טלוויזיה, מה עבר כל מסך וכו') אבל אם תלך ותראה שם רמת שחורים של oled תתקשה לבחור במשהו אחר. זו דעתי.
5. אני לא חושב שיש חשש גדול מצריבה בדגמים של השלוש שנים האחרונות (ויש אחריות במקרה צריבה) ומכיוון שמדובר בחדר הורים אז בכלל.
6. למרות חיבתי הגדולה לאנדרואיד, לדעתי webos של lg מערכת בשלה יותר

kobbi
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 223 פעמים
קיבל תודות: 377 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אם ניתן לרכוש משהו דומה לסוני 9005 היתי הולך על זה בעניים עצומות וכמעט חצי מההוצאה שתכננת
ברשותי כזאת בסלון כבר שנה
מסך VA עם אזורי תאורה עצמאים
אנדראויד מעולה
פשוט מסך שהוא הרבה מעבר למחירו
ברור ש OLED טוב יהיה יותר טוב אבל כאחד שהוא מאד ביקורתי אני מתחייב בפניך שהתמורה מעולה ומאד מספקת. תתחיל מהסדרה - זרה עם נופי סקוטלאנד. התמונה כמעט תלת מימדית בסוני והכל עם נגן נטפליקס מובנה (מכרתי את האפל טיוי 4K שהיה פשוט מיותר).

mdk_25
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 140 פעמים
קיבל תודות: 667 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@HQlover69
המסך שלך פלאזמה, זה אומר טכנולוגיה שכבר לא מייצרים, אבל מצד שני טכנולוגיה עדיפה על LED עכשווי אפילו, בכך שיש לך ניגודיות אינסופית.
מה שבמיוחד חשוב בחדר חשוך כמו אצלך.
עכשיו הלוואי והיו מייצרים פלאזמות עדיין, ואז היית יכול לקנות. אבל לא מייצרים, אז אפשר לחשוב ביחד מה כן.
אם תיקח LED רגיל, כנראה תחווה ירידה משמעותית באיכות, ולא בטוח שתסכים להתפשר.

לכן, כמו האחרים פה, אמליץ לך על טכנולוגיית ה-OLED, שהיה היחידה כיום שמאפשרת ניגודיות אינסופית.
ואולי אפילו תחווה עליה באיכות התכנים, בעקבות מעבר לתכני HDR.
כנראה דגם CX של LG יכנס לך בתקציב...

HQlover69 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

26/01/2021 14:16  
mdk_25 כתב:
@HQlover69
המסך שלך פלאזמה, זה אומר טכנולוגיה שכבר לא מייצרים, אבל מצד שני טכנולוגיה עדיפה על LED עכשווי אפילו, בכך שיש לך ניגודיות אינסופית.
מה שבמיוחד חשוב בחדר חשוך כמו אצלך.
עכשיו הלוואי והיו מייצרים פלאזמות עדיין, ואז היית יכול לקנות. אבל לא מייצרים, אז אפשר לחשוב ביחד מה כן.
אם תיקח LED רגיל, כנראה תחווה ירידה משמעותית באיכות, ולא בטוח שתסכים להתפשר.

לכן, כמו האחרים פה, אמליץ לך על טכנולוגיית ה-OLED, שהיה היחידה כיום שמאפשרת ניגודיות אינסופית.
ואולי אפילו תחווה עליה באיכות התכנים, בעקבות מעבר לתכני HDR.
כנראה דגם CX של LG יכנס לך בתקציב...
...
מודה לך על התגובה, סוף סוף מישהו אומר את מה שאני חושב, אני רואה מלא טלויזיות בתצוגות ובהשוואה לטולויזיה הפלאזמה שלי הכל נראה נחות !! משמעותית אפילו ולכן אני ממש חושש מהמעבר... אפילו טלויזיות של 10+ שח לא משתוות לתמונה שאני מקבל בפלאזמה... אם היו פךאזמות היום הייתי הולך על זה בנישה... והבעיה של OLED מאוד מאוד יקרות אבל נראה שאהיה חייב ללכת על אחת מהן...
ואחרי הרבה מחקר בנט אני מגיע למסקנה שSONY זו בחירה טובה מפני שיש בהן ANDROID טוב שנותן לי חופש עם מגוון התוכנות והביצועים של הOS... לצערי מדובר בטלויזיות יקרות יותר, 9 + לדעתי , אבדוק את LG CX, תודה על ההמלצה

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אם האנדרואיד חשוב לך אתה יכול לקנות סטרימר כמו הגוגל כרומקאסט עם גוגל tv או אפילו שילד חדש, שניהם יכנסו בשקט בהפרש בין הסוני ל-lg. כתבת שיש לך מחשב מדיה אז אני לא חושב שצריך.
אני בדעה ש-webos ממשק טוב ונוח יותר וכרגע lg נותנת תמורה טובה יותר לכסף כולל אחריות טובה יותר

qalexk
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #7 

שידורים באיכות נמוכה נראים יותר טוב בפלאזמה בגלל שהיא 1080פ
מסכים שאתה רואה הם 4ק ז4 פלזמות שלך.
יש פעולה של upscale שמתבצעת כדי למתוח פיקסלים, כל פיקסל כפול 4.
אז כאשר אתה אומר תמונה לא טובה אתה צריך להבין מה לא טוב בתמונה ואז לחפש פיטרון.
האם זה רמת שחור - אז הפיטרון הוא פנאל VA או oled
אם זה תמונה מפורקת לפיקסלים תחפש עיבוד תמונה טוב ביותר

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”