המלצה לרב כלי: LEATHERMAN CHARCH TTI

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

המלצה לרב כלי: LEATHERMAN CHARCH TTI

נושא שלא נקרא #1 

אני 9 שנים עם הכלי הזה,
לא מוציא אותו מהבית.

הכלי עד היום שימש אותי בתור תחליף לכל כלי שלא מצאתי בהישג יד: מברג/ פלייר/ מברג שטוח / סכין/מספריים.
על הסכין הראשית שמרתי והשתדלתי להשתמש בה כמה שפחות כי היא ממש טובה ושברתי אותה מלא פעמים במיוחד בנסיונות להשחיז.

יתרונות בכלי:
מברג פיליפס 1+2 (למרות שיש לי את כל הסט האפשרי)
מספריים (ממש טובות)
וכמובן פלייר מדוייק (יותר מדוייק מכל פלייר ב30ש"ח שיש לי, ויש לי מלא)

הכלי הוחלף בריקושט 10+ פעמים , כל עוד ההחלפה הייתה חינם (היום זה 30ש"ח לשליחה לתיקון חד פעמי או 50ש"ח למנוי לשנתיים וזה חוזר בקופונים).
ריקושט אחת החנויות הכי יקרות בארץ.
במקור הכלי נקנה ב700ש"ך מהארץ מאתר שכיום נסגר בשם "אולרים CO.IL"

תחליפים שראיתי לנכון לקנות בזמנות
LEATHERMAN WAVE הגרסה הכי נמכרת, נראתה לא מספיק יוקרתית לטעמי (ועד היום אני חושב שצדקתי)
הרב כלי של VICTORINOX , אוהב את הסכינים שלהם! (באולרים הפשוטים, אבל שמעתי שגם בתחום המטבח הם טובים), עדיין רציתי סט ביטים
קניתי עשרות רב כלי ב 30ש"ח ואפילו ב 50 ו 100 ש"ח בחנויות ספורט, תחנות דלק וטמבוריות.

על אף שסט הביטים הוא לא שגרתי, בסופו של דבר התרגלתי אליו.
כיום, נמכרת גירסה חדשה יותר של הכלי עם קאטרים טובים יותר ועיצוב חדש. אבל כבר התרגלתי לעיצוב הנוכחי ויש מצב שכבר לא אמסור אותו לתיקון כי לא רוצה להפרד מהגרסה שלי.
בנוסף נשבר לי המסור באולר, לא שלחתי לתיקון כי לא רציתי לשלם 30ש"ח על כך אז וויתרתי על התענוג.
שוקל לקנות את העיצוב החדש.

:wink: רק רציתי לשתף, מקווה שאהבתם.
אני אוהב את הכלי מאוד! והוא עלה לי יותר מהמקדחה/מברגה של BOSCH :D

שלגון
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 461 פעמים
קיבל תודות: 681 פעמים

Re: המלצה לרב כלי: LEATHERMAN CHARCH TTI

נושא שלא נקרא #2 

אני עם ה- Victorinox SwissTool Spirit X תמיד בתיק. נקנה באמאזון ב- 2012 במחיר לא יאומן של 53.50$ (לפני משלוחה) במבצע סוף שנה. מעולם לא הייתי צריך תיקונים/החלפות, אבל כל מה שאני עושה איתו זה שימוש קל בכל הזדמנות שקורית.
ואין לך "געוואלד געצרוכען"
שאין לו את ה-"פארפאלן" שלו...

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”