רוצה לקנות שטיח - צריך עזרה

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

רוצה לקנות שטיח - צריך עזרה

נושא שלא נקרא #1 

אני מעוניין לקנות שטיח לדירה, אלא שאני מייעד אותו לאיזור של דלת הכניסה. כלומר, הוא יהיה מונח בטווח פתיחת הדלת. רוב השטיחים שמעניינים אותי רשומים כגובה 6-9 מ"מ. האם גובה שטיח כזה יאפשר פתיחה של הדלת? הלוואי והייתי יכול למדוד את הרווח בין הדלת לרצפה, כמובן שאין לי אפשרות כזו.

תודה רבה.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

Re: רוצה לקנות שטיח - צריך עזרה

נושא שלא נקרא #2 

מה מונע ממך למדוד?
כי לא נראה לי שתקבל תשובה אינטליגנטית או שכל תשובה תהיה חסרת משמעות בלי נתון הרווח אצלך

חוץ מזה בפלדלת החלק התחתון של הדלת מחובר עם ניטים להתאמת גובה הדלת לרצפה במקום ההתקנה.
שינוי של הגובה יביא למצב שיהיה רווח גדול יחסית בין הדלת לרצפה כשהיא סגורה- מקור לכניסת רוח, קור ורעש מהחוץ לדירה...
תבחר את הרעה הקטנה ביותר מבחינתך

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #3 

21/11/2020 18:26  
Borderline1 כתב:
מה מונע ממך למדוד?
כי לא נראה לי שתקבל תשובה אינטליגנטית או שכל תשובה תהיה חסרת משמעות בלי נתון הרווח אצלך

חוץ מזה בפלדלת החלק התחתון של הדלת מחובר עם ניטים להתאמת גובה הדלת לרצפה במקום ההתקנה.
שינוי של הגובה יביא למצב שיהיה רווח גדול יחסית בין הדלת לרצפה כשהיא סגורה- מקור לכניסת רוח, קור ורעש מהחוץ לדירה...
תבחר את הרעה הקטנה ביותר מבחינתך
...
איך בדיוק אני אמור למדוד נניח 10 מ"מ מהדלת לרצפה? יש לי מטר אבל איך בדיוק אפשר למדוד נתון כזה קטן ובגובה הרצפה.

אני גר ביחידה מפוצלת כך שאין לי פלדלת, מדובר בדלת פשוטה צרה וגבוהה. חשבתי אולי מישהו התנסה בכזה דבר עם דלת ממוצעת אולי אוכל לקבל הבנה מה המרווח.

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #4 

.

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”