Xiaomi CyberDog - הצעצוע שלא תוכלו להשיג

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Xiaomi CyberDog - הצעצוע שלא תוכלו להשיג

נושא שלא נקרא #1 

https://blog.mi.com/en/2021/08/10/xiaom ... companion/

את הרובוטים של Boston Dynamics רובנו כבר מכירים אני מניח. נראה שגם שיאומי רוצה להצטרף לחגיגה ומכריזה על ה Xiaomi CyberDog. ה CyberDog יכול לעקוב אחרי בני אדם, להתחמק ממכשולים, לקבל פקודות קוליות, לזהות פרצופים, לעשות סלטות באוויר ואפילו להתהפך על הגב. מה שמפעיל את הרובוט הוא מחשב מסוג Jetson Xavier NX, מחשב מבוסס בינה מלאכותית של NVIDIA מהקטנים מסוגו. ה CyberDog של שיאומי מצויד ב 11 חיישנים, כולל חיישני מגע, מצלמות, יחידות GPS ועוד. בשיאומי מדגישים כי מדובר בפרויקט קוד פתוח, מה שאומר שכל אחד יכול לפתח עבורו.

שיואמי מתכננת לייצר רק 1000 יחידות של הצעצוע הנ"ל במחיר של כ 9,999 יואן ?(כ 4,970 שקלים בלבד, מחיר מפתיע האמת), ולא, כנראה שאתם לא תוכלו לשים את הידיים על הצעצוע הנ"ל מכיוון שהוא לא ימכר לקהל הרחב משום מה.

(מי שלא רוצה לראות את הרובוט של Boston Dynamics שיקפוץ בווידאו ל 02:36):

ido22
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 46 פעמים

Re: Xiaomi CyberDog - הצעצוע שלא תוכלו להשיג

נושא שלא נקרא #2 

אתה באמת מאמין שיש משהו ששיאומי מייצרים רק 1000 יחידות ממנו?

כמו כן, בעיני זה קצת דוחה כמה זה העתק סיני של המקור. חברה אדירה כמו שיאומי באימפריה אדירה כמו סין, והן עדיין לא יכולים לפתח מוצר מתקדם מאפס וחייבים להעתיק.

קוד פתוח נשמע כמו שם קוד ל-לא ידענו איך לבצע את זה לבד, מעבירים לכם את השרביט. איזה עוד מוצרים של שיאומי הם קוד פתוח?

אני מעדיף שלא יהיה עדיין תחליף זול ושחברות שצריכות רובוטים שכאלה ישלמו הון עבור המקור, מה שיממן פיתוח וקידום של המוצר, ולא ילכו לקנות חיקוי זול שבספק שיבצע את העבודה, רק בשביל שהשוק יוצף בכאלה חיקויים.

odedee
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 227 פעמים
קיבל תודות: 85 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אחרי נפילה עם mibox3 ועוד נפילה עם סמארטפון שלהם, אני עם מוצרי שיאומי גמרתי.

אגב, רק לי מפריע שמפרקי הברכיים של הדבר הזה הפוכים?

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

16/08/2021 16:52  
ido22 כתב:
אתה באמת מאמין שיש משהו ששיאומי מייצרים רק 1000 יחידות ממנו?
במקבץ הראשון? כן - למה לא? הם יתגלחו על המפתחים שירכשו את זה במחיר התחלתי מוזל ואת הדור השני ייצרו בכמות גדולה ובמחיר אחר כמובן.
כמו כן, בעיני זה קצת דוחה כמה זה העתק סיני של המקור. חברה אדירה כמו שיאומי באימפריה אדירה כמו סין, והן עדיין לא יכולים לפתח מוצר מתקדם מאפס וחייבים להעתיק.

ברוך הבא ל 2021. אין כמעט מוצר בשוק שהסינים לא מחקים - זו המציאות בה אתה חי (ותגיד לי שאתה או הקרובים אליך לא מזמינים "חיקויים" מאליאקספרס). ד"א, מניסיון שלי חלק מה"חיקויים" הללו לעיתים לא נופלים הרבה מהמקור ועולים שבריר מחיר, אז מה רע?

אני מעדיף שלא יהיה עדיין תחליף זול ושחברות שצריכות רובוטים שכאלה ישלמו הון עבור המקור, מה שיממן פיתוח וקידום של המוצר, ולא ילכו לקנות חיקוי זול שבספק שיבצע את העבודה, רק בשביל שהשוק יוצף בכאלה חיקויים.

אני מעדיף שיהיה גם וגם. מקור יקר למי שצריך את הטוב ביותר ותחליפים זולים למי שלא. תחרות זה דבר בריא לכולם.
...

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”