צריך פתרון לסנכרון בין תוכן של כמה מחשבים

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
legopart (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

צריך פתרון לסנכרון בין תוכן של כמה מחשבים

נושא שלא נקרא #1 

הבעיה היא שיש כמה מחשבים פזורים ורק אני עובד עליהם,
במיוחד על המחשב הנייד, נוצר מצב לא נוח שכל קבצי העבודה/סרטים/מוזיקה/תוכנות נמצאים במחשב הנייח בעוד שבמחשב הנייד הדיסק הקשיח/ שולחן העבודה נקיים ואם אני מעתיק אליו משהו זה סתם שוכב על שולחן העבודה שלו והוא לא מסונכרן עם המחשב הנייח (גם צריך לרוץ אליו כל פעם עם דיסק-און-קיי כשרוצה לעדכן אותו).
אותו הדבר לגבי המחשב שמחובר למסך הגדול שמשמש לסטרימינג אאודיו/וידאו, גם הוא נקי מתוכן ויוצא שאני כל פעם צריך לרוץ אליו עם דיסק-און-קיי כדי להעתיק אליו משהו ואז שוכח ממנו

בנוסף אשמח לרעיונות ל:
* סנכרון בין כל המחשבים והמדפסת/ות.
* סנכרון בין קישורים שאני רוצה להעביר מהפלאפון (שאני כרגע גולש) לנייח (נגיד מצאתי וידאו טוב ביוטיוב או אתר טוב בכרום)
* סנכרון של מאגר התמונות מהפלאפון, נגיד אני מצלם משהו, אני רוצה שהוא יסתנכרן עם המחשבים כדי שאוכל לעבוד איתו

(לגבי באר הסימניות בכרום כן הצלחתי לסנכרן )

תודה לעוזרים.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: צריך פתרון לסנכרון בין תוכן של כמה מחשבים

נושא שלא נקרא #2 

לגבי סנכרון בין מחשבים יש מדריך ישן שהשתמשתי בו פעם, אמנם הוא דיי ישן אבל עבד לי על וינדוס 7 וגם אמור לעבוד על וינדוס 10 :
https://www.netcheif.com/Articles/HomeNet/HomeNet.htm
https://www.netcheif.com/Articles/W7-XP ... XP-NET.htm
אתה בעצם יוצר תייקיה/כונן (עדיף לא את זה של הוינדוס עצמו) שהיא משותפת לכל המחשבים והם יכולים לגשת לקבצים האלו או להעתיק אותם לאן שתרצה. בכללי יש שם מדריכים שיכולים לפתור לך שאלות/בעיות שיכולות לצוץ.

לגבי סנכרון של קישורים או וידיאו ביוטיוב, יש לך אפשרויות לשמור בבארים בכרום ולגשת מהנייד להיסטוריית גלישה במחשב והפוך. כמו כן אתה יכול לשמור דברים כאלו בתור קובץ טקסט בDrive שאפשר לגשת מהם מכל מכשיר שמחובר לאינטרנט.

לגבי תמונות וכאלו אני מניח שאתה יכול גם לפתוח מעיין "שרת ביתי"( פעם זה היה FTP) ולהעלות אליו קבצים, אבל זה מצריך שלא תהיה מאחורי NAT כפול, אז תבדוק את זה ותעדכן, אם הספק שלך זה HOTnet בוודאות של 95% אתה מאחורי NAT כפול.

לא התעסקתי בנושא הזה הרבה זמן ואולי יש כבר דרכים חדשות (בתקווה חינמיות) וקלות יותר לעשות את זה, אז תחכה לעוד תגובות

שלח תגובה

חזור אל “ללא קשר”