למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
ESiXtRIM
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 28 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #31 

להגיב מבלי להבין על מגיבים, זה אומר הכל 😆
ואם אתה טוען שנשים יכולות לעשות הכל בצבא והיית בקרבי, אז כנראה שלא היית קרבי. חוץ מזה, צה"ל אומר בעצמו שנשים לא יכולות להיות יעילות כמו גברים בצבא, אז לך תתווכח עם צה"ל...

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #32 

04/09/2021 10:34  
nir11 כתב:
אני לא ראיתי את הקליפ, אבל נראה שזו גלית דיסטל שם, אני לא מסכים איתה אפילו על מה השעה, אז חבל על הזמן שלי.
...
נו באמת, זה לא רציני
אין פה מילה אחת של פוליטיקה, זה קליפ הרבה לפני שהיא נכנסה

אני אתמצת לך
מורידים את סרגל המאמצים ביחידות מעורבות ב-30%

אתה רוצה שגם בגולני וגבעתי יורידו כדי שנשים יגיעו לשם?
אתה באמת רוצה שיקח דקה לבחורה בטנק לטעון פגז?
תפקידו של הצבא זה להגן על תושבי מדינת ישראל ולא להיות במה לשיוויון מגדרי
מה שהין יכולות, בשמחה רבה, מה שלא לא. זהו.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

השאלה היא מה הן יכולות ומה הן לא יכולות. יש לחברים שלי בת, בגובה 160 בקושי, שוקלת ממש מעט, סיימה שרות ביחידת רוכב שמיים, סחבה על בסיס קבוע את הטיסן שלהם ששוקל 40 קילו.
אז יכולה, יכולות. השאלה אם זו הסיבה האמיתית, או שזה רק תרוץ. כי כאמור, יכולות.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #34 

04/09/2021 10:48  
nir11 כתב:
אז יכולה, יכולות. השאלה אם זו הסיבה האמיתית, או שזה רק תרוץ. כי כאמור, יכולות.
...
אתה סתם מתעקש או רואה יותר מדי סרטים ולוקח דוגמא של היוצא מן הכלל שמוכיח את הכלל
אצל נשים הכמות של היכולות היא בערך במאיון העליון כל השאר לא שלא לדבר על מרכז ומעלה של סרגל המאמצים שזה כבר אלפיון עליון
זה יש בודדות שיכולות כן לעמוד בתחתית סרגל המאמצים של גברים לא אומר שצריך להחיל את זה באופן גורף או לחשוב שכולן ככה
כמות התביעות של נזקים גופניים עקב השירות הקרבי אצל נשים היא פי 6 מאשר אצל גברים
נערך לאחרונה על ידי guyezra ב 04/09/2021 12:32, נערך פעם 1 בסך הכל.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

03/09/2021 22:48  
ziv_r כתב:
אומנם מלפני 3 שנים, אבל בהחלט רלוונטי.

...
זיו - אתה מבלבל פה את לוחמי השיוויון עם עובדות, חבל... :lol:

אתה גבר, לך אסור להביא עובדות כאלו - מסוכן בימינו.

Huber (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

04/09/2021 10:34  
nir11 כתב:
בצבא לא כל כך נלחמים עם הסורים מכות, הייתי בקרבי ונשים יכולות לעשות כמעט הכל. אין שום מניעה לשלב אותם בהמון תפקידים קרביים, ואני שמח מאוד שזה קורה. אני לא ראיתי את הקליפ, אבל נראה שזו גלית דיסטל שם, אני לא מסכים איתה אפילו על מה השעה, אז חבל על הזמן שלי.
...
מדיוני עבר איתך, כל מי שלא מסכים איתך במאת האחוזים - מאה אחוז טועה. אתה לא פה בכדי לדון אלא בשביל לחנך, זה הניסיון שלי בשיחות מולך אז אני רק אניח את זה פה לטובת מי שלא היה לו העונג הנ"ל - למודעות ולא אמשיך את הדיון, כבר הבנתי שזה לא מוביל לשום מקום חיובי.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #38 

מנסיון העבר איתך אתה אוהב להגיד שאתה לא רוצה להמשיך בדיון, ואז אומר איזה אמירה כדי להיות זה שנותן את הטיעון האחרון.
לא מצפה שתסכים איתי ב 100 אחוז. הדיון הזה מריח משנאת נשים, ומרצון להשתמש בהם כחפץ ליופי בלבד. וזהו. אין לי עניין להמשיך את הדיון איתך יותר. איך אני איתך?

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #39 

06/09/2021 7:37  
nir11 כתב:
הדיון הזה מריח משנאת נשים, ומרצון להשתמש בהם כחפץ ליופי בלבד
...
אשמח לדעת איפה הרחת את זה
אני דיברתי על פיזיות, לא סתם בספורט נשים וגברים מתמודדים בנפרד
אם לא היה הבדל היו מתמודדים יחד - תראה את תוכניות הנינג'ה בכל העולם, כמה נשים עוברות את המסלול לעומת כמה גברים?

לגבי תפקידים אחרים, השיקול היחידי צריך להיות יכולות
למשל יש מתכנתות מעולות, אבל מה לעשות, הן המיעוט אין הגיון בלקחת מתכנתת פחות טובה כדי לעשות אפליה מתקנת
ואם מועמד ערבי עדיף על מועמד יהודי לוקחים את הערבי
וכו'

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #40 

אוק טיעון מעניין. למה אתה חושב שיש פחות מתכנותות טובות מאשר מתכנתים טובים? בהנחה שאני מפרש נכון את מה שכתבת.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #41 

המון טיעונים דמגוגיים.

* נשים בצבא - כן. עובדתית גברים בממוצע יהיו עם מסת שריר גדולה יותר ושלד חזק יותר. זה הבדל פיזיולוגי. אבל בממוצע זה לא אומר שהגבר הכי חלש יהיה עדין חזק מהאישה החזקה ביותר. לכן בגלל ממוצע אי-אפשר להכשיר 100% מהגברים ולפסול 100% מהנשים. בטוח היה אפשר למצוא טנקיסטית יותר מוצלחת מגלעד שליט.

* אפליה מתקנת - שואלים למה לקחת מישהו פחות טוב רק כי הוא ערבי או היא אישה. אז התשובה היא בגוף השאלה - מתקנים את זה שפעם לקחו גבר יהודי פחות טוב על פני אישה ו/או ערבי יותר טובים. מאזנים לצד השני. נותנים לאוכלוסיות שמראש פגעו להם ביכולת להתחרות את היכולת להוכיח את עצמם. כמו שבאתלטיקה תוצאה בריצת 100 מטר עם הרוח ונגד הרוח עוברת ״אפליה מתקנת״ כי מבינים שלמי שקיבל רוח בגב היו יותר כלים להצליח ממי שקיבל את הרוח בפנים.

* חינוך מחדש ע״י ייצוג של אוכלוסיות שפעם הודרו מהמסך בהוליווד - זה בשביל שהילדים שלכם לא יגדלו כמוכם ומראה של מישהו מעט שונה לא יעביר בהם חלחלה. שיוכלו להגיד למי אכפת שסופרמן הוא שחור, שספיידרמן זאת אישה, שבטמן הומו ווונדר וומן יהודייה ושהם באו לראות סרט ולא ניתוח עומק של הדמויות.

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

ובקצרה - משתמשים במדיה שאמורה להיות בידורית כדי להחדיר תפיסת עולם פרוגרסיבית.
אתה רוצה לחנך לזה? תחנך את הילדים שלך. אל תדחוף את זה בדלת האחורית ואל תעז לקבוע לי איך לגדל את הילדים שלי.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #43 

אפשר להגיד אותו דבר על הקולנוע השמרני שהיה לנו עד לא מזמן. פרוגרסיבי זה קדימה, זה קידמה.
ואם אתה רוצה לחנך את הילדים שלך אתה תקבע להם מה לראות.

moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

הקולונוע "הפרוגריסבי" כבר מתחיל להבין
Get woke go broke 😀

פרוגרסיבי סך הכל מילה מכובסת לשמאל קיצוני רדיקאלי
נערך לאחרונה על ידי moog ב 06/09/2021 14:26, נערך פעם 1 בסך הכל.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

06/09/2021 14:04  
ag43 כתב:
ובקצרה - משתמשים במדיה שאמורה להיות בידורית כדי להחדיר תפיסת עולם פרוגרסיבית.
אתה רוצה לחנך לזה? תחנך את הילדים שלך. אל תדחוף את זה בדלת האחורית ואל תעז לקבוע לי איך לגדל את הילדים שלי.
...
אתה יודע שגם לפני 100 שנה היו נשים, בעלי עור שחור והומוסקסואלים בערך באותה פרופורציה כמו היום. בעבר השתמשו במדיה שאמורה להיות בידורית בשביל לחנך לגזענות ומיזוגניה. הוליווד כבר לא מאמינה בערכים האלה ולא פוסלת שחקנים בגלל צבע עור או נטיה מינית וככה האנשים האלה גם זולגים למסך דרך הדלת הראשית.
מה שאתה מבקש מהם זה ליישם הפליה שאסורה לפי החוק ולקחת סיכון פלילי ומוסרי בשביל לספק רק גזע טהור על המסך.
וגם תכלס, איפה פה החינוך? אף אחד לא מטיף לצופים להימשך למין שאינם נמשכים אליו, לעבור ניתוחים לשינוי צבע העור או המין. רק מראים להם, שאנשים שנולדו ככה קיימים ואם הם עצמם במקרה גם נולדו ככה - שגם להם יש מקום בעולם הזה.

נעול

חזור אל “ללא קשר”