למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושאים שאינם קשורים בהכרח לתחום הקולנוע הביתי או האודיו אך עדיין עשויים לעניין את הקהל שלנו.

חשוב שלא לערב נושאים שנויים במחלוקת (פוליטיקה למשל).
moog
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 24 פעמים
קיבל תודות: 61 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #76 

צודק
אפילו הילדה שלי בת ה 10 סבלה מסינדרלה החדש (woke-delra)

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 235 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

Re: למה אין יותר סצנות סקס בקולנוע ההוליוודי? או מה עשה עידן ה MeToo לקולנוע האמריקאי

נושא שלא נקרא #77 

09/09/2021 20:41  
ag43 כתב:
לכל פעולה יש תגובת נגד שווה. ככל שימשיכו לדחוף את זה התגובה לצד השני תהיה חריפה יותר.
...
מה בדיוק אתה מתכוון לעשות? לגרום להוליווד לפשוט רגל בגלל שלא תקינה כרטיסים?

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #78 

זה מאבק שחורג בהרבה מתעשיית בידור כזו או אחרת. עליית טראמפ זו דוגמא אחת לתגובת נגד. רק התגייסות של כל כלי התקשורת שם ולא מעט מהממסד הצליחה להוריד אותו.

לגבי הוליווד - פשוט מאוד. הם יורים לעצמם ברגל. כאשר הקריטריונים הם הקריטריונים ההזויים שהוזכרו כאן התוכן הופך להיות משני והאג'נדה מרכזית.
התוצאה - סרטים שהמבקרים מהללים והקהל לא סובל. שים לב שנטפליקס הפכה להיות מחידוש מרענן ליצרנית של סדרות ***.
זה קרה במקביל לעליית דחיפת האג'נדה שלהם.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #79 

מה שאתה כותב לא נכון עובדתית. עד כדי קורנה, הוליווד מרוויחה המון כסף. סרטי מארוול מרוויחים המון כסף, כולל סרטים עם כוכבות שהן נשים, וכוכבים שהם שחורים.
מה כל זה פוגע בחינוך שלך לילדים, אין לי מושג. מה הבעיה עם גיבור שחור? יש בעיה?

ag43
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 206 פעמים

נושא שלא נקרא #80 

מישהו אמר שהם לא מרוויחים? אמרתי שהציבור כרגע מתלונן על הירידה ברמה. זה עדיין לא מתבטא בכסף.
ברגע שמישהו יבין שיש כאן מקום להרוויח וירים את הכפפה אז תראה שינוי בכסף.

הטענה האחרונה שלך היא דמגוגיה גמורה. הבעיה היא לאו דווקא עם שחור או לא אלא עם זה שהקריטריון הוא הDIVERSITY ולא האיכות.
כאשר שמים באנגליה של המאה ה18 לורד שחור, כאשר מלהקים את אן בוליין (לא פחות ולא יותר) כשחורה וכדו' זה מראה בדיוק מה העיקר ומה הטפל.
אגב, תרגיל מחשבתי מעניין - מה היה קורה אם היו עושים סרט על מרטין לותר קינג עם שחקן לבן? די לצביעות.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #81 

אגב, תרגיל מחשבתי מעניין - מה היה קורה אם היו עושים סרט על מרטין לותר קינג עם שחקן לבן? די לצביעות.

זה העניין, אין סימטרה, מה שלחלש מותר, לחזק אסור. מספיק לשמוע את כל הקיא שיוצא מהפה של מירי רגב. מישהו אשכנזי שהיה מדבר ככה היה מוגלה לאוסטרליה. לה מותר.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 181 פעמים
קיבל תודות: 622 פעמים

נושא שלא נקרא #82 

10/09/2021 16:47  
nir11 כתב:
אין סימטרה, מה שלחלש מותר, לחזק אסור.
...
אמירה קשה, שגויה לחלוטין שחוצה גבולות

זה בור בלי תחתית
ראית מה קורה בארה"ב עם blm ואנטיפה?
באירופה עם מוסלמים?
כת ה-PC נכנסת חזק במי שרק רומז שדת השלום אשמה במשהו וכידוע כמעט כל הפיגועים בעולם באים מהדת הזו שהביאה לנו פיגועים, רצח על כבוד המשפחה ונקמת דם אבל לשיטתך זה בסדר, מותר להם כי אין סימטריה והם חלשים.
אתה מדבר על שינאת נשים, טול קורה מבין עינך ותסתכל סביב
ו

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #83 

10/09/2021 17:53  
guyezra כתב:
10/09/2021 16:47  
nir11 כתב:
אין סימטרה, מה שלחלש מותר, לחזק אסור.
...
אמירה קשה, שגויה לחלוטין שחוצה גבולות

זה בור בלי תחתית
ראית מה קורה בארה"ב עם blm ואנטיפה?
באירופה עם מוסלמים?
כת ה-PC נכנסת חזק במי שרק רומז שדת השלום אשמה במשהו וכידוע כמעט כל הפיגועים בעולם באים מהדת הזו שהביאה לנו פיגועים, רצח על כבוד המשפחה ונקמת דם אבל לשיטתך זה בסדר, מותר להם כי אין סימטריה והם חלשים.
אתה מדבר על שינאת נשים, טול קורה מבין עינך ותסתכל סביב
ו
...
אני מתפעל מזה שזורקים לכם עובדות בפרצוף, ואתם עונים על ידי כל מני ססמאות ריקות.
לחלש מותר דברים שאסור לחזק. עובדה. ניראה אותך סותר אותה. אדם שחור יכול להשתמש במילה Nigger, וזה יעבור, ואדם לבן לא.
למזרחיים מותר וזה עובר להם בשקט כשהם אומרים שצפון תל אביב הקימה ממשלה, ואף אחד לא יעיז לומר שקריית גת (מיקי מכלוף) הקימה ממשלה.
אני זורק לכם עובדות ואתם עונים במילים ריקות- " אמירה קשה". מה זה אומר? אני טועה? תסתור את מה שאמרתי. תראה לי דוגמאות שאשכנזים יורדים על מזרחיים על מזרחיותם ושורדים. לא מוצא כאלה אמירות? עדיף לדעתי לשתוק.

והכי עצוב האמירה המזלזלת "דת השלום".
למה אתה מטיף לדת המלחמה? לשריעה? לג'יהאד? ללהרוג את כל עמלק על נשיו וטפיו?
אז אל תגיד לי "לטול קורה מבין עיני" כי בין עיניך אפשר לשים כלא שלם על כלונסאות.

ומה קורה עם BLM? יש לך בעיה עם BLM? "מה קורה" עם זה באמריקה? מה הבעיה שלך עם BLM?
BLDM?

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #84 

אתה מטיף לדת המלחמה בהצהרות שמי שנתפס כחלש מותר לו דברים
בגלל אנשים כמוך בכל העולם יש עצימת עיניים למה שקורה במדינות מוסלמיות ומיובא לאירופה וכנראה גם לארה"ב אחרי פתיחת הגבולות שלהם בתחילת השנה, "מבינים" אותם כי הם חלשים וזאת התרבות שלהם
אתה מבין שעוד מעט נציג הטאליבן ישב באו"ם ויעביר החלטות על זכויות אדם בישראל?
בגלל אנשים כמוך, שוב בכל העולם, יש דין לישראל ודין אחר לשאר מדינות העולם אם בכלל

אתה לא יודע שאנשי אנטיפה ו-BLM בוזזים חנויות? במיוחד כמו מה שקרה אחרי הרצח המתועב של ג'ורג' פלויד. זה רחוק מאוד מלהיות מחאה לגיטימית

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #85 

גיא, אתה מבזבז אנרגיה על דיון חסר טעם. הבחור לא רוצה להבין מה קורה בחוץ ומעדיף לעצום עיניים. בגלל אנשים כמוהו ככה נראית המדינה היום וגם שאר העולם.

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #86 

והנה מגיעים להם ההסתה. בגלל אנשים כמוך, טוקסין, יש הסתה לאלימות, ואלימות נגד קבוצות חלשות ומוחלשות.
"הבחור לא רוצה להבין"
למה מתי פה בדיון חשבת לרגע, אולי הוא צודק ואני אשנה את דעתי פה בדיון? מתי זה קורה בדיוק הדבר הזה? אף פעם.
אתה לא רוצה להבין, חברך פה יש לו בעיות עם שחורים ושמאלנים, והוא חושב שצריך "לפתור" את שתי הבעיות האלה. הההתנגדות שלכם היא לשיוויון, והיא נובעת ממניעים מאוד מאוד מאוד אפלים.

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #87 

אין לי בעיות עם שחורים או שמאלנים
יש לי בעיות עם אנשים פורעי חוק שלדעתך בשם ה-"שיוויון" וכי הם "חלשים" זה מותר

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #88 

גם לי יש בעיה עם פורעי חוק, ויש מי שניצל את BLM למטרה זו, אבל האם אתה חושב שהמחאה הזו, כולה, רובה - היא על פריצה לבתי עסק וגניבה?

guyezra
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K

נושא שלא נקרא #89 

11/09/2021 11:20  
nir11 כתב:
גם לי יש בעיה עם פורעי חוק, ויש מי שניצל את BLM למטרה זו, אבל האם אתה חושב שהמחאה הזו, כולה, רובה - היא על פריצה לבתי עסק וגניבה?
...
בוודאי שלא, אבל ניצלו אותם לזה ואני לא יודע לכמת את זה לאחוזים אם זה רוב או לא אבל זה בטוח לא זניח
תשלב את זה בקיצוץ של תקציבי משטרה בארה"ב ואתה מקבל בעיה שקשה לטפל בה

גם METOO לא התחילה כסגירת חשבונות אבל ניצלו אותם לזה
פה אני מניח שזה לא הרוב אבל גם לא זניח

nir11
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #90 

זניח בשניהם כמובן.
מה שאתה אומר: אני מסכים עם המחאה, אבל יש ניצול לרעה שלה, וזה משמעותי.
מה שאתה חושב: אני נגד מחאת השחורים כי אני חושב שהם נחותים, אני נגד מחאת הנשים, כי הן בתכלס רוצות את זה כולן.

אין שום סיכוי שאתה שמאלן ו\או ליברל. אתה מצביע ליכוד או ימינה משם, ומשתמש בכל הטיעונים הקלושים האלה כי יש לך אג'נדה נגד נשים ונגד ליברלים באשר הם.

נעול

חזור אל “ללא קשר”