Yes מפסיקה לשדר את הסרטים והסדרות שלה באתר yesgo למנויים

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
Jonman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 7 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

Bunchan כתב:התקנתי bluestacks לוינדוס 10 והתקנתי שם דרך החנות את Yes Go ועובד נפלא!
...
·אצלי לצערי בשיטה הזאת התמונה זזה ממש לאט ובפריימים לא משנה כמה שיחקתי עם ההגדרות של הבלוסטאקס.

מאיר.חן
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: Yes מפסיקה לשדר את הסרטים והסדרות שלה באתר yesgo למנויים

נושא שלא נקרא #32 

ביס הודיעו שהם רוצים לעשות שרק מי שיכול לעדכן את מערכת ההפעלה של הסמארטפון שלו לגרסה יותר מתקדמת אז הוא יוכל בצורה טובה להנות משירות יס גו.
באנדרואיד מגרסה 9, ובאייפון מגרסה 13.
והם לא מתכוונים בינתים לעשות שאפשר יהיה במחשב עם מערכת הפעלה של וינדוס 11 שתומכת גם במערכת הפעלה של אנדרואיד לצפות שם כמו שצריך ביס גו.
והם אמרו לי שאולי בהמשך שנת 2022 יהיה להם יותר מידע על מבצע במחיר יותר זול במחיר של יס עם בזק בינלאומי המחלקה ללקוחות פרטיים, כולל בקשר למבצע אינטרנט עם ספק ותשתית מאותה החברה שנותנת שירות אינטרנט, שכנראה זה יהיה בעוד 3 חודשים בקשר לעניין האינטרנט.
וביס אמרו לי שהם לא מתכוונים בינתים לעשות עוד שינוים בקשר ליס גו.
לא מבחינת סוגי התכנים שיש שם ולא מבחינת מספר המשתמשים שיכולים דרך אותו לקוח להרשם לשירות הזה ולא מבחינת מספר המשתמשים שיכולים דרך אותו לקוח לצפות בתכנים שבשירות הזה.
לפי דעתי אפשר לנסות להתקין במחשב גם מערכת הפעלה של אנדרואיד, ואני לא מתכוון פה לאמולטור של אנדרואיד, ואז כנראה עם מערכת ההפעלה של האנדרואיד הזאת אפשר יהיה דרך המחשב גם במערכת הפעלה לא של וינדוס 11, וגם במערכת הפעלה לא של וינדוס, לצפות בצורה יותר טובה בתכנים של יס גו.
אולי מערכת הפעלה כזאת?
https://www.primeos.in/
ולמי שיש מכשיר של שיאומי גרסה MIUI 12, אז זה כמו אנדראויד 10 לא 11.
מומלץ לחכות שתהיה אפשרות לעדכן לגרסת MIUI 12.5 , ואז זה יהיה כמו אנדרואיד 11.
https://xiaomiui.net/miui-13-will-be-in ... mi-12-749/

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”