זקוק לעצה האם הוט לפיבר 4K יעבוד עם הוטבוקס 4K

שידורים דיגיטליים - yes, HOT, yesMax, HDTV, DTT, DVB-T, עידן+, לויין וסלולרי
Turboboost (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

זקוק לעצה האם הוט לפיבר 4K יעבוד עם הוטבוקס 4K

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
בשנה האחרונה החלפתי לא פחות מ5 ממירי הוט מקליטים מסוג MAGIC HD. נמאס לי מהציוד המיושן שלהם שהם שממוחזר נעטף הנילךון , מוכנס לקופסא ומועבר ממנוי לא מרוצה אחד לשני (כל הממירים שהחלפתי משנת 2011....)
נמאס לי מהמצב ועכשיו מבקש לעבור לפיבר 4K אך יש מכשלה (אמיתית או לא זאת השאלה אליכם):
אך לפני זה תמונת מצב נוכחית:
-ברשותי נתב HOTBOX 4 שנמצא בחדר נפרד ואליו מחוברים המחשב, הNAS, הטלפון והפקס.
-בסלון ה MAGIC המקליט הבעיתי שיוחלף ע"י הפיבר 4K. הרשת מועברת מחדר המחשב אליו דרך רשת החשמל בעזרת POWERLINE של חברת D_LINK שעובד לא רע ב 4K ובהזרמת אודיו מטידל ומהNAS (למרות שבפועל הוא מעביר לכל היותר 70 MBPS....)
-בחדר שינה ממיר MAGIC HD (לא מקליט ואין איתו שום בעיות) ושיומי בוקס לנטפליקס ב- WIFI (טלביזיה ישנה) אך מעוניין להחליף לחיבור רשת.

דיברתי עם הוט (מבצע של ממש להשיג אותם) והם טוענים שהפיבר וההוטבוקס לא יכולים לעבוד יחד.
מבקש את עצת המומחים כאן האם אפשרי.
תודה,
נתן

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

עד כמה שאני יודע הם צודקים. אם נסבל, אפשר לחכות קצת. אמורים לשחרר במהלך השנה חיבור באפליקציה.

zivgev
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 8 פעמים

Re: זקוק לעצה האם הוט לפיבר 4K יעבוד עם הוטבוקס 4K

נושא שלא נקרא #3 

28/10/2020 9:17  
Turboboost כתב:
שלום לכולם,
בשנה האחרונה החלפתי לא פחות מ5 ממירי הוט מקליטים מסוג MAGIC HD. נמאס לי מהציוד המיושן שלהם שהם שממוחזר נעטף הנילךון , מוכנס לקופסא ומועבר ממנוי לא מרוצה אחד לשני (כל הממירים שהחלפתי משנת 2011....)
נמאס לי מהמצב ועכשיו מבקש לעבור לפיבר 4K אך יש מכשלה (אמיתית או לא זאת השאלה אליכם):
אך לפני זה תמונת מצב נוכחית:
-ברשותי נתב HOTBOX 4 שנמצא בחדר נפרד ואליו מחוברים המחשב, הNAS, הטלפון והפקס.
-בסלון ה MAGIC המקליט הבעיתי שיוחלף ע"י הפיבר 4K. הרשת מועברת מחדר המחשב אליו דרך רשת החשמל בעזרת POWERLINE של חברת D_LINK שעובד לא רע ב 4K ובהזרמת אודיו מטידל ומהNAS (למרות שבפועל הוא מעביר לכל היותר 70 MBPS....)
-בחדר שינה ממיר MAGIC HD (לא מקליט ואין איתו שום בעיות) ושיומי בוקס לנטפליקס ב- WIFI (טלביזיה ישנה) אך מעוניין להחליף לחיבור רשת.

דיברתי עם הוט (מבצע של ממש להשיג אותם) והם טוענים שהפיבר וההוטבוקס לא יכולים לעבוד יחד.
מבקש את עצת המומחים כאן האם אפשרי.
תודה,
נתן
...
צודקים אין אפשרות לעבוד עם הוט בוקס וגם עם הפייבר היות והפייבר הוא ראוטר בפני עצמו.
אתה יכול לבקש מהם מוקה (מעביר לך את התקשורת על הכבילה הקיימת שלהם) ואז בעצם אתה עם הפייבר בסלון שהוא מתחבר למוקה (נראה כמו קופסא קטנה שחורה) ועוד מוקה אתה שם איפה שיש עכשיו ההוט בוקס וממנו אתה מוציא כבל רשת ומחבר למה שאתה צריך. אם אתה זקוק ליותר ממכשיר אחד אתה יכול לרכוש איזה סייץ׳ של 5 פורטים או יותר ומעביר לכולם את התקשורת באופן תקין.

חשוב לציין שהמוקות הרגילות שהם שמים תומכות בעד 100 מגה. כך שאם אתה זקוק ליותר אתה צריך לבקש מהם שישמו לך מוקות 2.0 שתומכות בעד 200 מגה.

ובכלל אם אתה מוסיף מיני פייברים כל אחד יכול להעביר לך נקודת תקשורת.

שלח תגובה

חזור אל “לווין, כבלים, עידן+”