רכישת אוזניות tws

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
tidan29 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

רכישת אוזניות tws

נושא שלא נקרא #1 

היי, אני מתלבט בין ה-sennheiser momentum true wireless 2 ל- beoplay e8 3.0 איזה עדיפות יותר מבחינת איכות שמע, נוחות , וזמן סוללה? :מבולבל:

adibek
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 39 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

Re: רכישת אוזניות tws

נושא שלא נקרא #2 

אז ככה, קרה הדבר...רכשתי e8 sport 3.0
למען האמת אני בעייתי, האוזניים שלי שומעות צלילים שעטלף לא שומע, כל מי שמכיר אותי יודע על בעיית חוסר הויסות הזאת שמתבטאת גם בראיית נץ אבל זה לא קשור 😁
לאחר שימוש במספר דגמים שונים שיש לי והרבה כבוד אליהן, קראתי את הכתבה על E8 sport באתר, עכשיו למרות שהמחיר הוא לא זה שכיוונתי אליו, בכל זאת כפול ממה שהייתי רגיל להוציא על אוזניות, ניגשתי היום לחנות המותג בTLV בתל אביב ורכשתי לעצמי זוג אוזניות, המוכר החביב דאג שאהיה בטוח ברכישה בטרם שמכר לי, הוציא זוג מהתצוגה, חיטא באלכוהול את המתאמים ונתן לי למדוד ולהתאים במאה אחוז את האוזניות ולשמוע אותן, בוא נגיד ככה 15 דקות הספיקו ו1400 שקלים החליפו ידיים.
עכשיו מבחינת נוחות אני איתם ברגעים אלה ממש כבר 3.5 שעות האזנה ולא הוצאתי אותן מהאוזנים,הן נוחות ברמה שאתה כמעט ולא מרגיש אותן, את הjaybird לדוגמא הייתי מוציא כל שעה שעתיים.
מבחינת צליל, כאשר מקור הצליל איכותי אתה שומע כל צליל וצליל בצורה ברורה ונקייה, באסים טובים מאד ונקיים, בjaybird שמומחים בבאסים טובין הם היו חזקים יותר, אבל בE8 הם ממש טובים ומשתלבים מעולה בסך הכללי, ניתן גם להגביר אותם באמצעות האפליקציה שממש נוחה וקלה לתפעול!
איכות המוצר מדהימה ומרגישה טוב ביד ובאוזן, איך אמרו לפני להיות עם ולהרגיש בלי 🤣
בשורה התחתונה ממליץ בחום על האוזניות E8 sport החדשות, גם מבחינת נוחות, זמן בטריה, איכות צליל מטורפת ואיכות המוצר.

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”