אוזניות עם עוצמה חלשה בשמיעה מנגן

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
TZVIF (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: צביקה פ
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

אוזניות עם עוצמה חלשה בשמיעה מנגן

נושא שלא נקרא #1 

רכשתי אוזניות פנסוניק
102 דציבל
24 אוהם
1000 MW
לשמוע במחשב זה מעולה, אבל ניסיתי לשמוע מנגן פשוט ישן שלי של סנדיסק סנסה קליפ לא שומעם בקושי כלום! וזה עוצמה מקסימאלית! מה עושים? מן הסתם זה בגלל הנגן, אבל היו פעם מלא אוזניות שקניתי שאני זוכר שהיתה להם עומה חזקה יותר אבל לא מוצא. אשמח לעזרה לפתרון איך אפשר להפגיש אוזניות עם נגן נייד לשמוע מוזיקה
  • בהליכה עם אוזניות קשת?

כלומר אם לקנות נגן מחברה אחרת אז יש המלצה איך לחפש לדעת איזה נגן יתאים לי עם עוצמה מתאימה?
    או לחילופין אוזניות חדשות מה אני צריך לחפש שיתאים? איזה התנגדות או דציבל או מה שיתן מספיק עוצמה לנן שלי או יש המלצה לדגם שיתאים?

או אם אין לא זה ולא זה ראיתע שיש מגברים, איזה מגבר יכול להגביר את הזוג הזה שאשמע חזק יותר?

אשמח למשהוא שמבין וינחה אותי מה לעשות כי אין לי מושג מה לחפש ולא רוצה לבזבז כסף בניסוי ותהיה, נראה לי בכוונה הנמיכו עוצמות לא כמו שהיה פעם כדי שלא יתבעו אותם על שאנשים נעשים חרשים, אבל בנגן שלי נשמע כמו לחישות לא כמו מוזיקה! מה ניתן לעשות?

legopart
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 942 פעמים
קיבל תודות: 421 פעמים

Re: אוזניות עם עוצמה חלשה בשמיעה מנגן

נושא שלא נקרא #2 

להגביר ווליום.

ד"א: מה דגם האזניות?

תתחיל להשתמש בפלאפון בתור נגן, גם ככה יותר קל למצוא את השיר הרצוי ביוטיוב מאשר ברשימת השמע.
אשכרה לא עדכנתי את הנגנים שלי כבר 3שנים ואפילו 7-10 שנים ברשימת שירים משמעותית ב MP3

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

בלי לדעת את הדגם של האוזניה שלך - הנגן של סנדיסק הינו ענתיקה ומבחינת נס שעדיין עובד :):)
אם האוזניות נוחות לך - שום פנים ואופן אל תחליף.

תחליף נגן - יש מלא בשוק שיעבדו מצויין עם האוזניות שלך. איכות ההגברה במוצרים החדשים פי כמה יותר חזקה ממוצרים ישנים של סנדיסק.
בכל מקרה - רשום כאן את הדגם של האוזניה.

למה בכלל אתה לא מנגן מהטלפון ישירות?

אפרופו - מכשירי MEZU כמו PRO5 ו PRO6 - אפשר למצוא בגרוש וחצי והם יכולים להיות נגנים מצויינים כי האודיו שלהם דיי מושקע.

יעקב.

שלגון
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 461 פעמים
קיבל תודות: 681 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אוזניות עם עכבה של 24Ohm לא נשמעות לי בעיתיות בכלל, זה צריך להיות בסדר.
תבדוק בהגדרות של הנגן באיזה ארץ/אזור אתה. יש תקנות ארופאיות על הגבלת עוצמת שמע. יכול להיות שזה כל הסיפור, ואתה רק צריך לשנות את הגדרת המיקום.
ואין לך "געוואלד געצרוכען"
שאין לו את ה-"פארפאלן" שלו...

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”