Verum One vs LCD-X

כל מה שאי פעם רציתם לדעת על אוזניות, מגברי אוזניות ומה שבינהם.
ChesterYonany (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

Verum One vs LCD-X

נושא שלא נקרא #1 

יש למישהו התנסות?
על הנייר נראה שהLCD-X זה בדיוק מה שאני מחפש, אבל הן יקרות בטירוף.

בעבר יצא לי לשמוע את הVERUM ומאוד אהבתי אותן, אבל לא קניתי גם בגלל בעיות תקציב באותץו זמן וגם בגלל בעיות שהיו איתן.
נראה שיצאה רויזיה חדשה עם קשת שונה, האם נפתרה גם בעיית החוסר איזון בין הדרייברים?

המחיר כמובן הרבה יותר קורץ ונראות כמו אופציה טובה, אבל לא רוצה להתעסק עם אוזניות תקולות :?

Ilyan
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 133 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

Re: Verum One vs LCD-X

נושא שלא נקרא #2 

הדבר הבטוח יהיה כמובן ללכת על מה שכבר אהבת ושמעת. גם אני שמעתי את הVerum בזמנו והתרשמתי לטובה, לא יכול לומר שהתלהבתי למרות שזה היה אול יותר קשור לקשת המגוחכת עד גיחוך שהוחלפה למשהו יותר נורמלי בmk2...

ואני לא יודע אם אתה מודע לזה אבל הLCD-X זה אולי הדגם הכי מושמץ של אודיזי מבחינת בעיות אמינות. הדבר הכי צורם זה לא מעט הדוגמאות שעלו לגבי שונות ניכרת בFR בין יחידות... אני לא מעודכן ועבר כבר לא מעט זמן מאז שנחשפתי לזה אבל זה בחיים לא היה צריך לקרות עם הדגם הזה שמיועד לעבודה מקצועית.
אישית הייתי פוסל אותן רק בגלל המשקל.

ד"א אני מוכר sundara אם מעניין אותך.

סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

אני יודע שיש רויזיות לLCD-X שמשנות את הFR, אבל אולי לא התעמקתי מספיק בשביל לראות בעיות של אי אחידות בין זוגות.

יש לי כרגע 400i מהדגם הראשון (חיבור הברגה), לא יודע אם אני רוצה HIFIMAN שוב אבל אבדוק סיקורים עליה שוב, ממה שזכור לי היא לא מתאימה למה שאני רוצה.

סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

לפי ביקורות הSUNDARA לא נראית מה שאני רוצה.

נסגרתי על הVERUM אבל אז נזכרתי שהן בררניות עם מגברים, ולפי מה שאני קורא הMAGNI לא עושה איתן עבודה טובה.

כששמעתי אותן זה היה אצל יעקב דרך ציוד מאוד יקר ככה שאין לי מושג איך הן ישמעו על הסטאפ שלי (Schiit Magni2\Modi2).

שלח תגובה

חזור אל “אוזניות ומגברי אוזניות”