אזהרת שינוי בצריכת חשמל בשינוי בהירות

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
slarti (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 155 פעמים

אזהרת שינוי בצריכת חשמל בשינוי בהירות

נושא שלא נקרא #1 

יש לי סוני XG95.
בשבועיים האחרונים - כל פעם שאני משנה בהירות של המסך - מופיע לי POPUP עם אזהרה שזה עשוי לגרום לשינוי בצריכת החשמל.
זה מעצבן בצורה בלתי נסבלת - כי אני משנה בהירות בתדירות די גבוהה בגלל הילדים.
זה חדש ולא היה בעבר.

אני מנסה להבין אם זה איזה הגדרה שבטעות הדלקתי איפשהוא וצריך לכבות או שזה איזה עדכון תוכנה מעצבן שהם עשו.

מישהו נתקל בזה ויודע להציע עזרה?

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

Re: אזהרת שינוי בצריכת חשמל בשינוי בהירות

נושא שלא נקרא #2 

נתקלנו

כולנו סובלים מהטמטום

זה לא רק בבהירות אלא הדרק מופיע הרבה ימ"ש

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

כמובן גם אני קורבן של היפנים השיכורים. אם רק הייתי יודע שזה נכלל בעדכון לא הייתי מעדכן גם עד יומה האחרון של הטלויזיה. לצערי לא טעית בשינוי הגדרה, מדובר בעדכון מובנה של התפריט הגדרות תמונה שנוסף לך בעדכון האחרון שאישרת. כביכול זה נוסף בגלל עניינים של אקולוגיה וחיסכון בחשמל (כל מיני אמנות והסכמים למיניהם).

מה שמצחיק זה שגם אם אתה רוצה להוריד בהירות או קונטרסט וכד' עדיין זה מזהיר מצריכה מוגברת. כמה אפשר להיות טיפשים?

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

זה לא במצב Eco בלבד?

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

09/04/2021 19:57  
oferlaor כתב:
זה לא במצב Eco בלבד?
...
לא. זאת תוספת כללית מהגרסה הלפני אחרונה. כנראה עניין של תקינה אירופאית. הרי גם אחד המסמרים האחרונים בארון הפלזמה היה הדירוג האנרגטי הבעייתי שלהם מבחינת תקינה.

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

שווה לפנות לנציגים בישראל (ישפאר) אולי אפשר לכבות את הפיצ'ר, שהרי אין כאן דרישת תקינה כזו.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

10/04/2021 13:57  
oferlaor כתב:
שווה לפנות לנציגים בישראל (ישפאר) אולי אפשר לכבות את הפיצ'ר, שהרי אין כאן דרישת תקינה כזו.
...
לצערי הרב, אני לא חושב שלצרכן הקטן יש דרך לפנות אליהם. באתר שלהם ״שירות לקוחות״ מופיע עם כיתוב ״יעלה בקרוב״. אולי אפשר לנסות להתחכם, אם אתה מספיק מכיר, ולפנות לאנשי המכירות בהרצליה ולקוות שיהיו נחמדים ויפנו אותך הלאה למישהו רלוונטי.
בכל אופן, זאת לא חברה שעושה רושם שהיא רוצה שיפנו אליה (כי אם הדרך היחידה לפנות אליהם בעידן קורונה זה רק דרך נקודת שיווק אחת בהרצליה זה אומר דרשני) ועל אחת כמה וכמה של אחת שרוצה לעזור לך בשלב הafter sale.
אני אומר את זה בצער רעב, כי לי יש בעיות יותר רציניות מזה אבל לא חושב שיש לי עם מי לדבר כי זה לא מובהק ואני משוכנע שינפנפו אותי (לא מסתנכרן לי הווליום בARC עם רסיבר ארקם מה שלא קרה בסמסונג ולא קורה למשתמשים אחרים וגם האנדרואיד נתקע בלי סוף ואני עושה ריסט למסך על בסיס יומי. אפילו גרוע ממיר הוט מיני פייבר הידוע לשמצה שאני לצערי בעליו)

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

כשלי הייתה תקלה דיברתי איתם, ומיד תיאמו לי טכנאי לשבוע קדימה. נאלצתי לבטל וביטלו. התקשרתי שוב לאחר חודש ותיאמו לי שוב טכנאי שהגיע לאחר כמה ימים. לא שהוא עשה הרבה ולא ציפיתי שיעשה הרבה עם הבעיות שלי (בטריות מתרוקנות אחרי שבועיים כל פעם והגוגל אסיסטנט קופץ כמה פעמים בשבוע בזמן צפיה. אבל לפחות שלחו טכנאי...

באשר לפניה בנושא ה"פיצ'ר" שסוני העניקה לנו, אני לא חושב שהם יכולים לעשות הרבה, זה עדכון לכל הדגמים האירופאים.

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #9 

10/04/2021 18:41  
Yuvalfrr כתב:
כשלי הייתה תקלה דיברתי איתם, ומיד תיאמו לי טכנאי לשבוע קדימה. נאלצתי לבטל וביטלו. התקשרתי שוב לאחר חודש ותיאמו לי שוב טכנאי שהגיע לאחר כמה ימים. לא שהוא עשה הרבה ולא ציפיתי שיעשה הרבה עם הבעיות שלי (בטריות מתרוקנות אחרי שבועיים כל פעם והגוגל אסיסטנט קופץ כמה פעמים בשבוע בזמן צפיה. אבל לפחות שלחו טכנאי...

באשר לפניה בנושא ה"פיצ'ר" שסוני העניקה לנו, אני לא חושב שהם יכולים לעשות הרבה, זה עדכון לכל הדגמים האירופאים.
...
א. אתה לא דיברת איתם (ישפאר) אלא עם ברימאג (או מי שזה לא יהיה שנותן להם שירותי אחזקה בקבלנות)
ב. אני לרגע לא טענתי שלא ישלחו טכנאי. אני פשוט משוכנע שלא יהיה לו איך לעזור לי ובמקרה הטוב אני רק אבזבז זמן על הגעת טכנאי ובמקרה הרע יציעו לי לקחת את הטלוויזיה לבדיקה (ועם מסך 85״ אני מעדיף שלא יתעסק) ויחזירו אותה אחרי שלא מצאו שום בעיה פצועה וחבולה.
ג. זה אכן עדכון לכל הדגמים אבל זה לא אומר שאי-אפשר לעשות דיפרנציאציה לפי פרמטר (המדינה שהגדיר המשתמש, הIP של המכשיר וכו׳) כמו שלמשל אפליקציית הגיפט של סוני לא עובדת כי ישראל בכלל לא קיימת מבחינת סוני (כולל אם תנסה לעשות רישום באתר שלהם כמו שהם מבקשים בעלון של המסך).

Eliran15
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 231 פעמים
קיבל תודות: 149 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

אני אנסה לפנות לישפאר כמו שעופר הציע

אלון תכתוב לי את הטלפון שלך בפרטי שלי אני אעלה את הבעיה שלך גם

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #12 

11/04/2021 2:50  
Eliran15 כתב:
אני אנסה לפנות לישפאר כמו שעופר הציע

אלון תכתוב לי את הטלפון שלך בפרטי שלי אני אעלה את הבעיה שלך גם
...
תודה אלירן. שלחתי. ההצלחה שלך זאת ההצלחה של כולנו. תעדכן...

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”