ממיר של פרטנר TV לא נדלק יחד עם הטלוויזיה SONY XH9096

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
AlexGechman (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

ממיר של פרטנר TV לא נדלק יחד עם הטלוויזיה SONY XH9096

נושא שלא נקרא #1 

היי, יש לי SONY XH9096, ביצעתי היום עדכון גרסה לפרטנר TV (מתסבר שלא ביצעתי עדכון כבר חצי שנה) ואחרי העדכון כשאני מכבה את הטלוויזיה הכל מתכבה אצלי (טלוויזיה, רסיבר, והממיר של פרטנר) אבל כשאני מדליק את הטלוייזיה (הכל נעשה דרך השלט של הטלוויזיה של SONY) הרסיבר נדלק אבל הממיר נשאר כבוי... וזה התחיל אחרי העדכון גרסה
בהגדרות של הממיר הHDMI CEC פעיל, כי אני שולט על הממיר דרך השלט של SONY
בדקתי בכל ההגדרות שיכולתי ולא מבין איפה הבעיה
אני מעדיף בכלל שהממיר לא יתכבה יחד עם הטלוויזיה אבל לא הצלחתי להגדיר את זה.
יכול להיות שזה קשור ברסיבר ?

*עריכה:
כשאני מכבה HDMI CEC בממיר, הממיר לא נכבה יחד עם הטלוויזיה ולכן עקרונית אין בעיה, אך אז אני לא יכול לשלוט בממיר בשלט של הסוני, וזה חשוב לי כי השלט של פרטנר הוא על הפנים.
וכשאני מדליק HDMI CEC בממיר, כמו שאמרתי הממיר נכבה יחד עם הטלוויזיה אך לא נדלק יחד איתה..

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

Re: ממיר של פרטנר TV לא נדלק יחד עם הטלוויזיה SONY XH9096

נושא שלא נקרא #2 

גם לי היו בעיות עם CEC, לא רק אבל בעיקר עם הממיר של פרטנר. הפעלתי גם ברסיבר את האפשרות לבחור input דרך הטלויזיה כדי לא להצטרך את השלט של הטלויזיה, וכשבוחרים שם את הממיר של פרטנר זה לפעמים עובד ולפעמים לא (כלומר, נראה שהכל נדלק ומוגדר נכון אבל הטלויזיה מציגה שאין קלט). חוץ מזה גם התפריט settings של הרסיבר גם מחרפן את כל העסק (המסך מראה שאין קלט, ואחרי שיוצאים מה-settings של הרסיבר צריך שוב לבחור קלט בטלויזיה).

לגבי פרטנר אני פשוט עובר לסטינג ברגע שנגמרת לי תקופת הנסיון חינם איתם. יותר מוצלח ויותר זול ולא דורש מכשיר נוסף אם יש לך android TV (נראה שהממיר שלהם זה פשוט עוד סטרימר אנדרואיד).

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”