samsung ue55ru8000 התקלקלה אחרי שנה וחודש

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
lbyte (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

samsung ue55ru8000 התקלקלה אחרי שנה וחודש

נושא שלא נקרא #1 

אז קראתי פה כבר מספיק תגובות בשביל להבין שנדפקתי.

עשיתי שתי טעויות:
1) לא הרחבתי אחריות
2) קניתי סאמסונג בלי לבדוק פה בפורום קודם

עדיין משהו מרגיש לי לא בסדר בלשלם 3000 שקל בשביל טלוויזיה ממותג ששורדת שנה אבל למדתי את הלקח וסאמסונג איבדו לקוח.

אז על איזה חברה כן ממליצים פה? LG?

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 895 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

Re: samsung ue55ru8000 התקלקלה אחרי שנה וחודש

נושא שלא נקרא #2 

מה קרה לטלוויזיה?
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

קנית בלי לבדוק... קורה
עכשיו שבדקת, יש עשרות שרשורים וההמלצות די ברורות.

אגב, גם למותגים המומלצים יש תקלות, לכן חשוב לקחת את האחריות הארוכה ביותר ונותן שרות טוב ומומלץ.

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

1. ל-LG אין שום טלוויזיה למעט OLED שיכולה לתת FIGHT לסמסונג.
2. בהצלחה עם אחריות ויבואנים של מותגים אחרים שמייבאים טלוויזיות עם פאנלי VA כמו סמסונג, אם מישהו חושב ששם יש שירות יותר טוב או שהטלוויזיות יותר אמינות....

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #5 

אההההם

בוא נראה.

1. טלווזיה עובדת שנים רבית עם שרות טוב ושחור לא מושלם

2. שחור מושלם בצפרדע הירוק אחרי שנה וכסף שבוזבז...

אני בוחר בראשון

אגב... חד משמעית גם אם הם לא יותר אמינות (ולדעתי הן כן) השרות של כל יבואן אחר עדיף ועל זה אין בכלל ויכוח (אלא אם יש לך מניות או אתה חבר הנהלה בא.פ.)

JoeJoe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 53 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

וואלה מעניין, אשמח לשמוע על חוויות שירות טובות מיבואנים שהם לא lg.עד אז כמו שאמרת זו רק דעתך.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #7 

נזרוק איזה שם קקיוני כמו סוני... על כמה תלונות שרות קראת פה בפורום... לא הרבה

לפחות אנחנו מסכימים ש LG נותנים שרות טוב.

אז שיקנה LG

שחור יותר, שחור פחות אבל עובד.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

07/05/2021 11:50  
ahersko כתב:
נזרוק איזה שם קקיוני כמו סוני... על כמה תלונות שרות קראת פה בפורום... לא הרבה

לפחות אנחנו מסכימים ש LG נותנים שרות טוב.

אז שיקנה LG

שחור יותר, שחור פחות אבל עובד.
...
הטיעון שלך הזוי באותה מידה כמו הטיעון של השירות של סמסונג, אז מה אם קנית טלויזיה ברמת Q90, קח Q60 מה זה משנה...
ונניח שאתה אדיש לאיכות התמונה, אז ב-LG ורוב האחרים אתה מקבל אחריות ל-3 שנים. (תוספת מעבר זה כבר במחיר מופקע)
בסמסונג מקבלים 4 שנים בתוספת קטנה שלצורך העניין אתה יכול להוסיף להשוואת המחיר הראשונית ועדיין תחרותי. אז לפחות בארץ מי שכמוך מעניין אותו רק שהמוצר עובד צריך ללכת על רק על סמסונג, כי גם במקרה של משהו שלא ניתן לתקן תקבל בכל מקרה טלויזיה עובדת. שזה הפרמטר הכי חשוב לך.
במקרה של מדיח או כל מוצר אחר שהעיקר בו שהוא עובד בהחלט הייתי הולך תמיד על המוצר שנותן אחריות הכי ארוכה ומקיפה באותה רמת מחיר.

ואין מה לדבר על לקנות אולד שברור שגם אם יהיה תקין, יצרב בשלב כלשהו, סוג של מזוכיזם?
האבסורד הוא שככל שהם מוציאים דורות חדשים עמידים יותר לצריבות, יותר סיכוי שהלקוח ידפק כי יותר סיכוי שזה יקרה אחרי שלוש שנים וחודש...
המסקנה היא שמי שקונה אולד או סמססונג זה כי כן מעניינת אותו איכות התמונה בזמן שהמוצר עובד. שומו שמיים, יש אפילו כאלה שמוכנים לשלם פרימיום על אותה טכנולוגית אולד במחיר עוד יותר גבוה של סוני ועם אותם סיכונים, על מוצר שאולי ילך לפח אחרי שלוש שנים.

לגבי תלונות, זה גם פונקציה של כמה נמכר ומה הציפיות אם לא מביאים נתונים על אחוזי תקלות אי אפשר לטעון לאמינות יותר גבוה של מותג כזה או אחר. אגב, לדעתי מוצרי הפרימיום דווקא נוטים יותר לתקלות אבל אין לי מספרים אז זה בגדר השערה. הסיבה לדעתי כי שם דוחפים תמיד את הטכנולוגיה הכי חדשה\מוקטנת וכו' ויותר סיכוי לתקלות מאשר מוצר בסיסי יותר.
מן הסתם שאנשים שאדישים לאיכות התמונה פחות מגיעים לכאן להתלונן\להתיעץ כך שלא תשמע על כל אלה שה-LG (לא אולד) שלהם התקלקלה או מי שקנו סמסונג בסיסי ומרוצים מכל חלופה סמססונג תציע להם ומבחינתם השירות מעולה.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

@gildmor
הסיפורים ההזויים על השירות של סמסונג, סמליין, אלקטרוניקס פרו כל החבורה מופיעים פה חדשות לבקרים. לא זכורות לי מעשיות דמיוניות כאלה על סוני או LG. סמסונג מוכרת יותר אבל שלא תהיה אפילו תלונה אחת דומה על מותגים מתחרים?
ולגבי האחריות..בסוני זה 3 שנים מלאות. בסמסונג זה שנה. ההרחבה זו אחריות חלקית עם המון כוכביות.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #10 

11/05/2021 15:49  
Yuvalfrr כתב:
@gildmor
הסיפורים ההזויים על השירות של סמסונג, סמליין, אלקטרוניקס פרו כל החבורה מופיעים פה חדשות לבקרים. לא זכורות לי מעשיות דמיוניות כאלה על סוני או LG. סמסונג מוכרת יותר אבל שלא תהיה אפילו תלונה אחת דומה על מותגים מתחרים?
ולגבי האחריות..בסוני זה 3 שנים מלאות. בסמסונג זה שנה. ההרחבה זו אחריות חלקית עם המון כוכביות.
...
לא ידוע לי על שום כוכביות, אמרו את זה גם אז כשרכשתי ובדקתי טוב את החוזה של הרחבת האחריות ואין הבדל למעט זה שהם בוחרים אם לתקן או להחליף. הם טוענים בתוקף שאפילו לגבי פיקסלים תקולים הם פועלים לפי תקן ISO כלשהו וזה תקף גם בזמן אחריות מורחבת.
גם אם יבואנים אחרים נותנים אחריות שלוש שנים ללא תוספת לא אומר שאין מגבלות מסויימות אחרי השנה הראשונה, בטוח שאצל חלק מהם יש כוכביות ומגבלות רק שאולי פחות מודעים להם.
אני מסכים בעניין הסיפורים ההזויים אבל זה עדיין לא אומר שיש אחוזי תקלות יותר גבוהים במוצרים שלהם.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #11 

11/05/2021 17:47  
gildmor כתב:
11/05/2021 15:49  
Yuvalfrr כתב:
@gildmor
...
לא ידוע לי על שום כוכביות, אמרו את זה גם אז כשרכשתי ובדקתי טוב את החוזה של הרחבת האחריות לא מצאתי שום מגבלות למעט זה שהם בוחרים אם לתקן או להחליף (זה אגב אותו נוסח לכל המוצרים, גם למדיח כלים). אבל עניין הבחירה להחליף נהוג גם אצל LG ואחרים.
אני מסכים בעניין הסיפורים ההזויים שלהם ספציפית אבל זה עדיין לא אומר שיש אחוזי תקלות יותר גבוהים במוצרים שלהם.

נתקלתי לא מעט בנותני שירות תחמנים במידה כזו או אחרת אפילו כאלה שבאופן כללי עשו רושם ממש טוב בהתחלה. נניח ביקשו לשלם על שליחות בשביל למסור למעבדה שנמצאת רק במרכז בזמן שהוא באחריות. נותן שירות אחר שהתעכב בתיקון של מוצר קטן והייתי צריך להזכיר להם את מגבלת הימים לתיקון עד שבסוף נתנו זיכוי וסחבו עוד שבוע שבועיים עד שקיבלתי אותו בפועל. בארץ מאוד נהוגה שיטת מצליח ומי שלא מודע לזכויותיו תמיד ינסו לעשות את המינימום. רק מה שכשזה לא מוצרים מאוד יקרים בדרך כלל לא מתעסקים עם זה יותר מדי, פשוט עוברים הלאה.
...

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #12 

@gildmor

כדאי לך לקרוא פה קצת בפורום ולראות מסכים מאיזו רמה מציעים ללקוחות שקנו בזמנו מוצרי פרימיום.
עם LG מחליפים לך את הפאנל (במקרה צריבה) או את הטלוויזיה לדגם מקביל, חדש יותר במידה ואין להם אפשרות לתקן. באל. פרו מחליפים לך מסך high-end "ישן" במסך low-end חדש ועוד אומרים לך שהוא שווה ערך.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #13 

11/05/2021 18:39  
TheCoolest כתב:
@gildmor

כדאי לך לקרוא פה קצת בפורום ולראות מסכים מאיזו רמה מציעים ללקוחות שקנו בזמנו מוצרי פרימיום.
עם LG מחליפים לך את הפאנל (במקרה צריבה) או את הטלוויזיה לדגם מקביל, חדש יותר במידה ואין להם אפשרות לתקן. באל. פרו מחליפים לך מסך high-end "ישן" במסך low-end חדש ועוד אומרים לך שהוא שווה ערך.
...
קראתי ובלי קשר נתקלתי בעניין אישית וגם נתתי דוגמה בתגובתי הראשונה...

lbyte (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #14 

רק רציתי לעדכן,

ה"טכנאי" שהוא בעצם סוכן מכירות הגיע אלי הביתה ובלי לבדוק כלום חוץ מ"לד" בשלט טען שהפאנל הרוס וצריך להחליף אותו (2000 שקל) או שאני יכול לשלם לו 2000 שקל ולקבל ממנו טלויזיה חדשה לא בשונה מכל הסיפורים פה בפורום.

לא רציתי להיכנע לסחיטה והלכתי אל חבר שמתקן מכשירי חשמל להנאתו, הוא מצא בעיה דומה באינטרנט בסוף בעזרת קצת מסקנטייפ על החיבור של הפאנל הטלויזיה חזרה לעבוד!

לא 2000 שקל ולא טלויזיה חדשה, אם מישהו מעוניין צירפתי לינק שמתאר את התהליך.

lbyte (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #15 

עכשיו נשאר לבדוק אם אני יכול לקבל את הכסף שלי חזרה על ביקור סוכן המכירות 🤮

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”