טלוויזיה איכותית - איכות שידור זבלית

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
shai19862
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

Re: טלוויזיה איכותית - איכות שידור זבלית

נושא שלא נקרא #16 

בטלוויזה שברשותי מדגם 65XG9505, הופתעתי ממש ממש לטובה מאיכות השידורים בהוט(ספורט,ערוצים 12, 13 וכו),
וזאת בעיקר בשל הUPSCALE המאוד מוצלח שיש לדגם הנ"ל.
אני מניח כי גם בדגמים החדשים מהסדרות הללו של סוני איכות התמונה תהיה טובה מאוד , לפחות כמו אצלי.
בהצלחה.

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

בסה"כ בסטינג רואים בסדר, וכנראה יותר טוב מבמסך זול. ובכל זאת אם זה כל מה שהייתי רואה לא הייתי משקיע במסך יקר, כי לי אישית זה מרגיש כמו בזבוז כסף, כמו לקנות מכונית ספורט למישהו שכל היום רק עומד בפקקים. בסוף זה גם עניין של שימוש וגם עניין של תקציב. זה לא שבמסכים הזולים רואים גרוע, גם מסך זול למשל AU9000 של סמסונג רואים הרבה יותר טוב מטלויזיות ממוצעות ומטה מלפני 5-10 שנים...

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

18/10/2021 12:05  
integral כתב:
מי שחי בפניקה שלא יקנה אולד. אני הייתי בפניקה אם הייתי קונה טלוויזיות אחרות שאינן OLED, אבל יקרות ואיכותיות, ויש דיווחים על מסך שנסדק פתאום ומלא דיווחים על אחריות חרה.

בלי כל קשר הדיבור הוא לאו דווקא על OLED או לא, אלא על טלוויזיה איכותית מול טלוויזיה זולה.
...
כן, רק שיש הבדל בין פאניקה שנובעת מדברים שבשליטתך לבין פאניקה שנובעת מדברים שאין לך שליטה עליהם. הרבה יותר קל לחיות בצורה שפויה כשהבעיות הפוטנציאליות נובעות מדברים שלא בשליטתך (למשל: אולי יפול אסטרואיד וישמיד את האנושות, לעומת: אם אני אקום כל בוקר על רגל שמאל - בעקבות כך אולי יגיע אסטרואיד וישמיד את האנושות).

אני לגמרי תומך בטענה שאנשים יבינו על מה הם משלמים כסף כשהם קונים משהו יקר, בין אם זה OLED ובין אם זה QLED (סוני, סמסונג). יש הרבה חסרונות לכל טכנולוגיה. התוספת מחיר מביאה לתוספת תועלת נמוכה באופן יחסי, ולחלק מהקונים, אפילו לתוספת שלילית, כי כרגע, שום דבר לא קרוב למושלם ויש הרבה פשרות בדמות חסרונות לא מעטים בכל מה שתקנו מעל 12000 שקל (אני מניח ש 75" זה סטנדרט מתקדם לימינו).
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”