C1 65 או X90J 75 - רגע האמת :)

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Bhaal (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

C1 65 או X90J 75 - רגע האמת :)

נושא שלא נקרא #1 

היי חברים,
מחפש לקנות טלויזיה היום. תשמש בעיקר לגיימינג - כרגע Series X - ועל הדרך לסרטים/סדרות/עידן (כמו כולנו). מתלבט בין שתי הטלויזיות הנ"ל עבור סלון יחסית מואר, אבל הן תשבנה ליד התריס ולא מולו, על קיר שיכול להכניס משהו כמו 80 אינץ', וגם סביר להניח שהצפיה המעניינת תהיה בשעות הערב. המרחק די גמיש אבל מניח שלרוב יעמוד על 2.4-2.7 מטר. המחיר שלהן די דומה, במיוחד אם אני לוקח בחשבון שאני ארחיב כנראה אחריות על ה-C1.

בעיקר חושש שה-65" תבאס אותי קצת מבחינת הגודל כשאראה את החלל הריק שלא מומש מסביבה, כי אני מחפש חוויה כמה שיותר קולנועית. אידיאלית כמובן הייתי הולך על ה-B1 77 אבל אני לא רוצה למתוח את התקציב ליותר מ-7-7.5K וה-B1 זה כבר 11+ אחרי אחריות מורחבת.

שתי נקודות:
- הרגלי השימוש שלי לא ממש אידיאלים מבחינת צריבות היום. הרבה תמונות סטטית ברקע כולל HUD של משחקים וכו'. יכול לסגל לעצמי הרגלים אחרים אבל כמובן מעדיף שלא.
- גיימינג - ה-C1 מושלמת בהיבט הזה, מבין שה-90J כבר סבבה עם ה-120@4K שמאוד חשוב לי, לעומת ה-90H של שנה שעברה. חסר רק VRR שאמור להגיע בעדכון קושחה בדצמבר?

ראיתי את שתיהן באל"מ, האולד בהחלט נראית מצוין וטוב יותר אבל לא נפלתי ממנה לחלוטין כמו שחשבתי - ומנגד ההבדל בין 65" ל-75" היה יותר משמעותי משחשבתי.

מה הייתם עושים במצבי?

guys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 128 פעמים
קיבל תודות: 65 פעמים

Re: C1 65 או X90J 75 - רגע האמת :)

נושא שלא נקרא #2 

אגב 77b1 זה פחות מ10 לכבוד הbf.

Bhaal (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: C1 65 או X90J 75 - רגע האמת :)

נושא שלא נקרא #3 

ראיתי, אני פשוט כבר מפקטר את הרחבת האחריות (משהו שעם הסוני לא סביר שאעשה) כי יש לי חששות מצריבה, והיא בטח במינימום של המינימום 1.5K עבור 77.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”