הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Kinley
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Re: הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

הודעה שלא נקראה #136 

גם אני אזרוק את הסיפור שלי :
בשלוש השנים האחרונות סבלתי מאוד מרעשים בלתי פוסקים מהשכנים שגרים בקומה שמעלי,זוג צעיר יחסית עם ילדים קטנים-הזזות וגרירות רהיטים,ריצות,אפילו מה שאני מניח שהיה נסיעה על אופני ילדים ובימבות,ורעש של גולות על הרצפה,בומים שהיו כנראה כאשר מישהו שם הפיל איזה חפץ כבד,דבר שקרה לא פעם,ועוד ועוד,באמת,פשוט סיוט,אני גר בדירה הזו שנים על שנים ומעולם,מעולם,לא נתקלתי ברעשים כאלה שנפרסו על כל שעות היום (וגם הלילה) ובתדירות גבוהה.
בקשות חוזרות ונשנות שלי לא עזרו,נתקלתי בתגובות מאוד מזלזלות והנה ההמלצה שלי,וזה לא משהו שנעים לשמוע- להפגין כוח,פשוט להפגין כוח,זה גבול דק מאוד וצריך לעשות ניהול סיכונים מחושב,במקרה שלי,זו הייתה מלחמת התשה הדדית ביני לבינם- הם לא הפגינו גרם של התחשבות ואני בתמורה דפקתי להם עם מטאטא על התקרה שלי מתחת לחדר הילדים שלהם במשך לילות שלמים,הייתי שומע את הילדים מתעוררים ואת התסכול שלהם,ועד כמה שלא נהניתי מזה,ידעתי שאין לי פיתרון אחר,כי משפטית לא היה כלום שיכלתי לעשות,ובדקתי את כל האופציות.
בסופו של דבר זה הגיע לאיומים וקללות וכמעט אלימות פיזית ביני לבין האבא,והתגובה שלי הייתה כנראה מספיק אגרסיבית כדי להפחיד את אשתו,כי לשמחתי הם עזבו לפני כמה ימים ובתקווה שמו סוף לייסורים שלי,רק מי שחווה שכנים רועשים,אבל באמת רועשים,יבין את התסכול ותחושת חוסר האונים שמביאה אנשים להתנהג כמו עבריינים כמעט,ואני ממש לא אדם אלים בהתנהלות היומיומית שלי,רחוק מזה.
בכל מקרה,לפני שגיליתי שהם עוזבים שקלתי מאוד להזמין את זה:
https://soundproofingninja.com/products/reduce-decrease-cut-down-neighbor-upstairs-noise-machine-noise-deadener-sound-eliminator-silencer-muffler-noise-strike-back
נראה שזה עושה את העבודה לא רע לפי כמה סרטונים שראיתי.
עצוב להודות,אבל בסיכסוכי שכנים מן הסוג הזה,רק לדבר ולבקש כמעט תמיד לא מספיק,ועם המנטליות הישראלית,רק מי ש"משוגע" יותר כנראה מנצח,עצוב לי שבמקרה שלי נאלצתי להגיע לזה,זו התנהגות שאני ממש לא מעודד,אבל משפטית לא היה כמעט כלום שיכלתי לעשות ותרבות הדיור?עזבו,אני אפילו לא רוצה לחזור על מה שאמרו לי שם.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”