הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Kinley
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Re: הרעשה בחזרה לשכנים הרועשים מלמעלה

נושא שלא נקרא #136 

גם אני אזרוק את הסיפור שלי :
בשלוש השנים האחרונות סבלתי מאוד מרעשים בלתי פוסקים מהשכנים שגרים בקומה שמעלי,זוג צעיר יחסית עם ילדים קטנים-הזזות וגרירות רהיטים,ריצות,אפילו מה שאני מניח שהיה נסיעה על אופני ילדים ובימבות,ורעש של גולות על הרצפה,בומים שהיו כנראה כאשר מישהו שם הפיל איזה חפץ כבד,דבר שקרה לא פעם,ועוד ועוד,באמת,פשוט סיוט,אני גר בדירה הזו שנים על שנים ומעולם,מעולם,לא נתקלתי ברעשים כאלה שנפרסו על כל שעות היום (וגם הלילה) ובתדירות גבוהה.
בקשות חוזרות ונשנות שלי לא עזרו,נתקלתי בתגובות מאוד מזלזלות והנה ההמלצה שלי,וזה לא משהו שנעים לשמוע- להפגין כוח,פשוט להפגין כוח,זה גבול דק מאוד וצריך לעשות ניהול סיכונים מחושב,במקרה שלי,זו הייתה מלחמת התשה הדדית ביני לבינם- הם לא הפגינו גרם של התחשבות ואני בתמורה דפקתי להם עם מטאטא על התקרה שלי מתחת לחדר הילדים שלהם במשך לילות שלמים,הייתי שומע את הילדים מתעוררים ואת התסכול שלהם,ועד כמה שלא נהניתי מזה,ידעתי שאין לי פיתרון אחר,כי משפטית לא היה כלום שיכלתי לעשות,ובדקתי את כל האופציות.
בסופו של דבר זה הגיע לאיומים וקללות וכמעט אלימות פיזית ביני לבין האבא,והתגובה שלי הייתה כנראה מספיק אגרסיבית כדי להפחיד את אשתו,כי לשמחתי הם עזבו לפני כמה ימים ובתקווה שמו סוף לייסורים שלי,רק מי שחווה שכנים רועשים,אבל באמת רועשים,יבין את התסכול ותחושת חוסר האונים שמביאה אנשים להתנהג כמו עבריינים כמעט,ואני ממש לא אדם אלים בהתנהלות היומיומית שלי,רחוק מזה.
בכל מקרה,לפני שגיליתי שהם עוזבים שקלתי מאוד להזמין את זה:
https://soundproofingninja.com/products/reduce-decrease-cut-down-neighbor-upstairs-noise-machine-noise-deadener-sound-eliminator-silencer-muffler-noise-strike-back
נראה שזה עושה את העבודה לא רע לפי כמה סרטונים שראיתי.
עצוב להודות,אבל בסיכסוכי שכנים מן הסוג הזה,רק לדבר ולבקש כמעט תמיד לא מספיק,ועם המנטליות הישראלית,רק מי ש"משוגע" יותר כנראה מנצח,עצוב לי שבמקרה שלי נאלצתי להגיע לזה,זו התנהגות שאני ממש לא מעודד,אבל משפטית לא היה כמעט כלום שיכלתי לעשות ותרבות הדיור?עזבו,אני אפילו לא רוצה לחזור על מה שאמרו לי שם.

Razz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #137 

--------------------------
נערך לאחרונה על ידי Razz ב 04/06/2021 13:36, נערך 2 פעמים בסך הכל.

Razz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #138 

09/03/2021 0:11  
Adimen77 כתב:
לא הבנתי למה כולם פה בוכים במקום לחשוב על רעיונות יעול... בקצרה, יש לי רעש כבר תקופה ארוכה מהשכנה למעלה של גרירות רהיטים בכל שעה ביום ושום דבר לא עזר כולל הדרך היפה לפנות לשכן ולאחר צעקות הבנתי שצריך לחזור 30 שנה אחורה בזמן שהייתי צעיר ולהחזיר לה באותה צורה...
הפתרון הטוב ביותר שמחזיר לה פי 100 זה לקחת את הסאב וופר שבסלון ולשים אותו בבוידם וכמובן להגביר אותו ואת שאר הרמקולים בסלון להנמיך וזה בכדי שמתי שאני בבית ורואה טלויזיה אפילו בשקט אז בבוידם יש רעש נוראי שמרעיד את כל האזור.
בגדול כל בוקר שאני יוצא לעבודה אני מפעיל את זה על ווליום ממש גבוה ויש לי מערכת ממש לא פראירית וככה במשך יותר מ12 שעות האלמנט הזה עובד ומרעיד לשכנה פה את כל הרצפה- אז זהו זה תפסיקו לבכות ותתחילו להרעיש בחזרה למי שמצפצך עלכם ביודעין!!!
...
כל הכבוד. מחזק את ידיך. זה גם מה שאני עשיתי. כשתבעתי אותם למשפט, מול השופטת עצמה כשהם טענו ברוב חוצפתם שאני "מרעיש להם במערכת שלא הייתה מביישת אצטדיונים", אמרתי: אני פשוט שם מוזיקה כדי לטשטש את הרעש שאתם עושים. ובהתאם לרעש, ככה עוצמת הווליום שאני מכוון. מאז שהם הבינו שהעיקרון הוא "שקט תמורת שקט", הם הרעישו פחות. אבל הקפדתי על רעש שלהם להגיב ברעש לא פרופורציונלי. ואז... הם עברו דירה. אני מקווה מאוד שזה בגללי. כך או כך, עכשיו יש לי שכן נורמלי יותר, הרבה יותר שקט.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

Re:

נושא שלא נקרא #139 

15/06/2016 22:01  
itamars2 כתב:
.

עכשיו שאני חושב על זה תקרה אקוסטית לא נשמעת פתרון כל כך רע.

הבאת יועץ ארוסטיקה לבית במקרה?
...
אז למי שחושב על זה...
אצלי בדירה חדשה, ביצעתי תקרה אקוסטית עם חומר מילוי בעובי 40 ס"מ ( שנדחס ל 22 ס"מ של אורבונד).
הגבס הוא גבס "פיאנו" דחוס וכבד יותר מגבס רגיל פי 3.
לטובת בידוד של הסאונד אצלי שלא יעבור לשכנים מלמעלה זה עובד פנטסטי. לא משנה כמה תגביר וכמה באסים יהיו, השכן מלמעלה לא ישמע כלום.
עד כאן נשמע חלום והגיוני שגם יעבוד לכיוון ההפוך. אז זהו, שלא.
הילדים של השכן מלמעלה רצים יחפים שעות! חפצים אצלם נופלים/נגררים/נדפקים על הקירות והרצפה ואצלי זה נשמע מוגבר כמו שמישהו דופק למעלה עם פטיש על הרצפה.
מבאס שהשקעתי עשרות אלפי ש"ח על מנת לא להפריע לשכנים ומי שנהנה מזה.... זה רק השכנים.

שרשור מעניין, כנראה שאין מנוס לתבוע נזיקין. סבל של 3 שנים. השכן מלמעלה נשבע שהוא לא ממש יכול לשלוט על הילדים שלו.... וזה נראה לו בכלל רעש "טבעי" וסביר.

itamars2
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 242 פעמים
קיבל תודות: 329 פעמים

נושא שלא נקרא #140 

עשית את זה בשביל לא להפריע לשכנים או בשביל לשפר את הסאונד אצלך?

רשמתי יועץ אקוסטי ולא סתם.

לפעמים רעש עובר דרך על מיני אלמנטים בבניין.

אצלי יכולים לקדוח בדירה מקבילה בצד השני של הבניין בכלל בקומה אחרת וזה נשמע כמו מחדר בבית.

בדירה קודמת שכנים עם מפנה מסוים התלוננו על רעש עצום מהפארק בחוץ ואני בצד השני שמעתי משהו ממש מינורי אם בכלל.

אני לא בטוח שהדחיסה שיפרה את ביצועי החומר המבודד, מה שבד"כ מבודד זה האוויר בחומרים האלה.

בכל דבר שעולה יותר מ1000 2000 שקל אני מביא בעל מקצוע שזו המומחיות שלו במיוחד אם זה לא בתחום שלי.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #141 

04/06/2021 18:20  
itamars2 כתב:
עשית את זה בשביל לא להפריע לשכנים או בשביל לשפר את הסאונד אצלך?

רשמתי יועץ אקוסטי ולא סתם.

לפעמים רעש עובר דרך על מיני אלמנטים בבניין.

אצלי יכולים לקדוח בדירה מקבילה בצד השני של הבניין בכלל בקומה אחרת וזה נשמע כמו מחדר בבית.

בדירה קודמת שכנים עם מפנה מסוים התלוננו על רעש עצום מהפארק בחוץ ואני בצד השני שמעתי משהו ממש מינורי אם בכלל.

אני לא בטוח שהדחיסה שיפרה את ביצועי החומר המבודד, מה שבד"כ מבודד זה האוויר בחומרים האלה.

בכל דבר שעולה יותר מ1000 2000 שקל אני מביא בעל מקצוע שזו המומחיות שלו במיוחד אם זה לא בתחום שלי.
...
כן, התייעצתי עם יועץ אקוסטי.
המטרה היתה גם לשפר אצלי ובשביל זה הותקנו פלטות אקוסטיות/בולעות ב 2 קירות. ביצוע התקרה היה בעיקר למנוע מעבר רעש/סאונד לשכנים. הומלץ לדחוס "שטיחי" צמר אקוסטי במשקל x לכל מ"ר.
בסופו של דבר ביצעתי מעט פחות חומר ודחיסה מההמלצה מכוון שאת הגבס ביצעתי עם לוחות גבס דחוס פי 3 מגבס רגיל.

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #142 

שכנים שלי,אנשים מבוגרים,שמעליהם גרים בשכירות ערסים בהמות,כבר מעל שנה חיים בגהינום,רעשים יום ולילה, הרשויות,והמשטרה
לא עושים כלום פשוט כלום,ניסו לדבר איתם וכלום לא עוזר,את בעל הדירה זה גם לא מעניין.

Arthur_Morgan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 69 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

נושא שלא נקרא #143 

אצלי היה מקרה בו שכנים שלי הרעישו עם קריוקי מאוד חזק בחג כלשהו.
התקשרתי למשטרה להתלונן שמדובר ברעש לא סביר, והם ענו לי שבגלל שזה חג אז מותר להם להרעיש כמה שהם רוצים.
שאלתי אותם אם הם בטוחים שמותר לכל אחד להרעיש כמה שהוא רוצה ואמרו לי שכן.

בתגובה הפעלתי את המערכת שלי על ווליום מאוד חזק.
תוך כ-10 דקות הגיעה משטרה וביקשה גם ממני וגם מהשכנים לכבות. (מה שרציתי להשיג).

אני יודע שבמהלך ה-10 דקות האלו הפרעתי לשכנים נוספים שכנראה התלוננו מספיק כדי להביא את המשטרה,
אבל אני מקווה שזה היה שווה את זה בשביל כולם לאחר כך.

Razz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #144 

06/06/2021 15:26  
Arthur_Morgan כתב:
אצלי היה מקרה בו שכנים שלי הרעישו עם קריוקי מאוד חזק בחג כלשהו.
התקשרתי למשטרה להתלונן שמדובר ברעש לא סביר, והם ענו לי שבגלל שזה חג אז מותר להם להרעיש כמה שהם רוצים.
שאלתי אותם אם הם בטוחים שמותר לכל אחד להרעיש כמה שהוא רוצה ואמרו לי שכן.

בתגובה הפעלתי את המערכת שלי על ווליום מאוד חזק.
תוך כ-10 דקות הגיעה משטרה וביקשה גם ממני וגם מהשכנים לכבות. (מה שרציתי להשיג).

אני יודע שבמהלך ה-10 דקות האלו הפרעתי לשכנים נוספים שכנראה התלוננו מספיק כדי להביא את המשטרה,
אבל אני מקווה שזה היה שווה את זה בשביל כולם לאחר כך.
...
תודה על השיתוף. תמוה מאוד. אני יודע שלפי החוק בשנים האחרונות, אסור להרעיש עם מערכות הגברה, בכל שעות היום והלילה. אם כי יש יותר נטייה לאכוף אחרי 23:00 בלילה, מהניסיון שלי כשדיווחתי למוקד העירוני. בכל מקרה, כל הכבוד על הדרך שטיפלת בזה. יש אנשים שמבינים רק כשמטיחים להם בחזרה בפרצוף את מה שהם עושים. וזה בסדר גמור גם אם הפרעת לשכנים נוספים, כי מי שאחראי לזה הוא לא אתה, אלא השכן שהתחיל להרעיש. שיפנו אליו.

Razz (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

Re: שני השקל שלי

נושא שלא נקרא #145 

07/09/2016 19:24  
shaycus כתב:
קודם כל, זה ממש "צרת רבים חצי נחמה" בשבילי לדעת שאני לא היחיד שמאבד את השפיות שלו בגלל רעשים מהשכנים שלמעלה.
קנינו לפני שנה דירה ועשינו לה שיפוץ של חודשיים שעלה הרבה מאוד כסף (כי הדירה ישנה יחסית).
עשינו את כל הבדיקות האפשריות כדי שלא נפספס שום דבר ושהכניסה לבית תהיה אידיאלית ושנוכל להרגיש "בנוח".
גרנו כבר במספר בתים משותפים לפני ומעולם לא קרה ששמענו רעשים מהשכנים למעלה.
לצערי זה גרם לנו לא לבחון בכלל את העניין הזה או לייחס לו משמעות.
בשנה האחרונה, שאנחנו גרים בבית, אנחנו סובלים מרעשים בלתי נסבלים של רקיעות, גרירות, מוזיקה רועשת, סאבים ועוד.
התחלנו בצורה מנומסת, ביקשנו מהם להתחשב בנו, הם אמרו לנו בנימוס שהם ישתדלו ויעשו מאמץ.
כמובן שזה לא עזר והכל המשיך להיות רועש כמו מקודם. הם קצת השתפרו בקטע של המוזיקה, כנראה שהם העבירו את הסאב וופר מהרצפה למקום בגובה כך שהרעשים לא מועברים בצורה מוחלטת כמו אם הסאב וופר היה נעול על הרצפה אבל כל שאר הרעשים הם פשוט בלתי נסבלים ברמה אחרת.
התלוננו למשטרה פעם אחת שבאו וכמובן לא עשו שום דבר חוץ מלהגיד להם "נו.. נו.. נו..".
דיברנו עם בעל הבית שלהם (הם שוכרים) והצענו לשלם את העלות של החלפת הרצפה באמצעות יצירה של בידוד אקוסטי מתחת לריצוף/פרקט החדש אך הוא טוען שהוא לא מעוניין לבצע שום שיפוץ כרגע.
הבאנו שני אקוסטיקאיים על מנת למצוא פתרון מהבית שלנו שלא יכלול נגיעה במבנה שלהם,
אקוסטיקאי אחד נתן הצעת שכוללת חיפוי גם של התקרה וגם של הקירות כך שמדובר ב300 מ"ר (הדירה היא סה"כ 114 מ"ר) והעלות הייתה קרובה ל200,000 שקלים (הוא התחייב לאחריות כך שלא יהיו רעשים של יותר מ30 דציבלים).
אקוסטיקאי שני הציע לבודד רק את חדר השינה ולראות מה יהיה הפתרון. הסכמנו ללכת על הפתרון הזה ושילמנו קרוב ל10,000 שקלים מה שכיער את החדר שינה שלנו ולא באמת נתן פתרון, אולי שיפור של 5% בעוצמת הרעש.
בשורה התחתונה אנחנו סובלים כבר שנה פלוס וזה עצוב מאוד, סך הכל אנחנו אנשים נורמטיביים שרוצים לחיות בשלום אבל לא מאפשרים להם.
אנחנו באמת שוקלים לעבור דירה אבל זה חתיכת פרוייקט למכור את הדירה הזאת ולגור בדירה אחרת.
שקלנו גם לשכור במקום אחר ולהשכיר את הדירה הנוכחית אבל ברור לי שמישהו אחר שיגיע יעזוב אחרי חודש-חודשיים כי הוא לא יהיה מסוגל לגור ככה.
האופציה של הקנייה היא למעשה "לדפוק" מישהו אחר על ידי זה שאתה לא מספר לו על הבעייתיות במגורים בדירה הזאת.
קראתי את כל ההתכתבות כאן (8 עמודים) ואולי אין מנוס מהפתרון ש - (G) נותן, להצמיד סאב וופר ולתת להם לסבול כמוני. הבעיה היא שזה יעשה גם רעש לשכנים שמתחתיי (אנחנו קומה 2 מתוך 3) וזה לא מה שאני רוצה לעשות.
עצוב וחבל.

שי
...
תודה רבה על השיתוף החשוב הזה. ואם השכנים מתלוננים על הרעש שאתה עושה בחזרה, שיפנו למי שאחראי לזה - המרעישים החצופים המקוריים. זה מה שהייתי עונה אם הייתי מקבל תלונות של שכנים אחרים. אבל דווקא לא קיבלתי שום תלונות. אולי הבינו כי הבהרתי מראש ש"רעש ייענה ברעש".

oris74
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: אורי
נתן תודות: 1102 פעמים
קיבל תודות: 916 פעמים

נושא שלא נקרא #146 

קפצה לי פרסומת למוצר הזה...

https://ali.ski/EWkGKY

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #147 

אני פשוט עברתי דירה.

venir4
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: ניר וקסלר
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #148 

היי רז... אני מתמודד עם שכן דומה. שלחתי לאחרונה מכתב התראה והוא החזיר לי אותו בתיבת דואר. הוא שם פס. ניסיתי לדבר ביפה ולא ביפה. לא עובד.
מה אתה ממליץ עכשו? תביעות קטנות? להמשיך עם העו"ד שכתב לי מכתב התראה? להזמין לו כל הזמן משטרה? להתקין סאב וופר?

stanaula
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 6 פעמים

נושא שלא נקרא #149 

כל הפתרונות האלו יהיו בזבוז זמן. תראה מה oris74 הציע, נראה הכי יעיל.

shlomis1zzz
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 783 פעמים
קיבל תודות: 119 פעמים

נושא שלא נקרא #150 

סתם אני מסה לחשוב ,
בנוגע לקישור שהוזכר מעלה:
בעצם זה שמפעיל את המכשיר גם הוא יסבול מכך...
הטאק טאק טאק ישמע גם אצלו .
לא הבנתי את ההגיון

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”