כיוניות קול- חלל מפזר

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
explize (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

כיוניות קול- חלל מפזר

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב לכולם,

עברתי לבית חדש, שבו הסלון שלי קצת "לא קונבנציונלי" ובעצם רכיבי הקול של מערכת הסטיראו והטלוויזיה לא יושבים מכוונים לספה/כורסאות.
בהאזנה כללית לרמקולים אנחנו די מרוצים בפיזור הכללי ובעוצמה שלו(אנחנו לרוב פעילים בחלל עצמו ולא יושבים ומאזינים) הבעיה נובעת מהטלוויזיה שבבסיסה הרמקולים נמצאים בגב ואמורים לקבל הד לקיר ומשם לבוא לצופה אבל אנחנו מיקמנו אותה על זרוע שנותנת לה הטיה של 30-40 מעלות לכיוון הספה. מה שגורם להגביר לעוצמות לא רגילות ובכלל לאבד את הקול לחלל ולא להגיע לצופה.

בגדול אנחנו לא מעוניינים לחבר טלוויזיה למערכת הסטריאו (הרמקולים לא מכוונים גם ככה לכייון הספה), מצד שני אני צריך סוג של רמקול סנטר או משהו שנותן סאונד לכיוון מסויים של הישיבה בלי פירוטכניקה ופיזור צליל הקפי.

למי יש פתרון או עצה ? מה עושים כל אלו ששמים את הטלווזיות על עמוד? או כאלו שמכוונות בגב שלהם לזכוכית של ויטרינה?

mrzo
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

Re: כיוניות קול- חלל מפזר

נושא שלא נקרא #2 

סאונד בר

explize (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

הבנתי זאת כבר מהגוגל הראשון, היה לי אחד די גרוע של סמסונג שקיבלתי "חינמי" עם אחת הטלווזיות שקניתי פעם שעשה לי רצון לזרוק אותו וזה מה שקרה בסוף(סאונד גרוע, ביותר אפילו בשביל יונית וקושמרו).
כל הסאונד ברים/מקרני קול נראים כאלו שהם OVERKILL בשביל הדרישה שלי(וגם תג המחיר שלהם) ומכילים עשרות דרייבירים ומתאפיינים באטומוסים וכאלה, אלא אם יש המלצה למשהו יותר מוכוון - כי השוק די מוצף והיה לי קשה בתקופה הזו ללכת ולהאזין.

KSE1500
עוסק בתחום
עוסק בתחום
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

נתקלתי פעם בטלוויזיה על עמוד אצל לקוח (בתחום עסק אחר) עם TV של סמסונג... הסברתי לו שעדיף היה לקנות OLED ואז כל בעיות הצפיה שלו והכיווניות לא היו בכלל (לאומת LCD).

אכן הזוויות שלך בעיתיות מאוד.

מה דעתך על רמקול שיהיה בתקרה - מול הספה? סוג של סאונד-בר איכותי .

או - 2 רמקולים שאחד באזור ה TV (מעל או מתחת) והשני על הקיר בכניסה למטבח - הקיר שבקו ישר ל TV.

יעקב.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”