שימוש אחר לרמקולים של מערכת מרנץ marantz mx4500 style

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
ragecarrot15 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Noam
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

שימוש אחר לרמקולים של מערכת מרנץ marantz mx4500 style

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברי פורום יקרים,

קיבלתי מקרוב משפחה מערכת marantz mx4500 style הכוללת את ה dvd player סאב ושני רמקולים קטנים.
בגלל שהמערכת ישנה אין לי שימוש בנגן אך אשמח להשמיש את סוללת השמע של הסאב ושני הרמקולים הקטנים, באופן רגיל הסאב מחובר לנגן הדיוידי ולסאב מחוברים הרמקולים. החיבור בין הנגן לסאב הוא מיוחד שאינני מכיר לא הצלחתי למצוא עליו מידע ולכן אשמח לעזרתכם.
מצורפים צילום החיבור בצד הנגן הלא רצוי ושלושה צילומים של החיבור מצד הסאב. תודה מראש ובברכה,
נועם.

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

Re: שימוש אחר לרמקולים של מערכת מרנץ marantz mx4500 style

נושא שלא נקרא #2 

תתחדש אבל:
א. זו לא באמת מערכת של מרנץ, הם מעולם לא יצרו מערכות כאלו. זה איזשהו מותג מדבקה סיני שמישהו בארץ הדביק עליו סטיקרים של מרנץ.
ב. כתוצאה ישירה של א', הסיכוי שתוכל למצוא תיעוד למוצר הזה הוא אפסי, בטח ובטח תיעוד של טכנאים שיסביר מה עושה כל פין בחיבור.
ג. אני לא רואה מה עוד אפשר לעשות חוץ מלחתוך את הכבל בין הDVD לסאב ולהתחיל לעשות ניסויים עם הגידים ואיזה יציאת RCA באיזה מכשיר עד שתמצא מה הפלוס והמינוס של כל צד. לא אמור לקחת המון זמן אבל אם הייתי במקומך הייתי קונה רמקול אלחוטי סיני במאה חמישים שקל וסוגר את הפינה.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

ragecarrot15 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: Noam
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

Re: שימוש אחר לרמקולים של מערכת מרנץ marantz mx4500 style

נושא שלא נקרא #3 

מעריך את התגובה המהירה והמפורטת, אנסה להבין איך עובד חיווט החיבור של הסאב מקסימום יצא לי מזה סט בחינם 😉

תודה רבה רבה והמשך יום טוב😊

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”