רסיבר קומפקטי/שולני

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
omrit (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 16 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

רסיבר קומפקטי/שולני

נושא שלא נקרא #1 

שלום,
אני מחפש רסיבר סטריאו קומפקטי שישוייך לזוג רמקולים מדפיים קטנים (כנראה q acoustics 3020i). ישמש לחיבור למחשב (בכבל אופטי) וישב על שולחן העבודה, ולכן יש חשיבות לגודל שלו. תקציב של בערך 1000 ש"ח. אשמח לעזרה!
תודה!

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: רסיבר קומפקטי/שולני

נושא שלא נקרא #2 

23/03/2021 14:32  
omrit כתב:
שלום,
אני מחפש רסיבר סטריאו קומפקטי שישוייך לזוג רמקולים מדפיים קטנים (כנראה q acoustics 3020i). ישמש לחיבור למחשב (בכבל אופטי) וישב על שולחן העבודה, ולכן יש חשיבות לגודל שלו. תקציב של בערך 1000 ש"ח. אשמח לעזרה!
תודה!
...
אלו נראה לי יענו על הצרכים. חפש בעליאקספרס, יתכן מאוד שיעלה פחות משלוח (אולי חינם) ועשוי לעבור ללא מיסים גם:

עם DAC גם:

ויש את Loxjie A30 שקיבל ביקורות מעולות, אבל נוטה היות בזמינות נמוכה:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.17547/

אם לא צריך BT סביר להניח שיש אופציות יותר זולות.
Jack of some trades, master of none

omrit (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #3 

24/03/2021 17:58  
Avi_Dagan כתב:
23/03/2021 14:32  
omrit כתב:
שלום,
תודה!
...
אלו נראה לי יענו על הצרכים. חפש בעליאקספרס, יתכן מאוד שיעלה פחות משלוח (אולי חינם) ועשוי לעבור ללא מיסים גם:

עם DAC גם:

ויש את Loxjie A30 שקיבל ביקורות מעולות, אבל נוטה היות בזמינות נמוכה:
https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.17547/

אם לא צריך BT סביר להניח שיש אופציות יותר זולות.
...
תודה רבה אבי, על התשובה המפורטת!
אקרא עליהם בעיון. לפני שקראתי את הפוסט שלך מצאתי את זה-
הרסיבר ישויך ל Q-Acoustics 3020 שהם עם התנגדות מינימלית של 4 אום ואופטימלית של 6 אום.
ב smsl ששלחת ההתנגדות היא 4, ואילו ב Fosi היא 4@120W או 6@100W. אני לא מספיק מתמצא בזה. האם זה משמעותי?
מה דעתך בהקשר הזה ובכלליות?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

26/03/2021 16:16  
omrit כתב:
הרסיבר ישויך ל Q-Acoustics 3020 שהם עם התנגדות מינימלית של 4 אום ואופטימלית של 6 אום.
ב smsl ששלחת ההתנגדות היא 4, ואילו ב Fosi היא 4@120W או 6@100W. אני לא מספיק מתמצא בזה. האם זה משמעותי?
...
גם נראה טוב. יש בו גם DAC. DAC משופר אמור לעשות המרה איכותית יותר מכרטיס מחשב בסיסי מדיגיטל לאנלוג. חבל שאין את Loxjie A30 כי עליו יש ביקורות מאוד טובות.
לגבי העכבה של הרמקול, כל עוד אתה מתכנן לשמוע בווליום סביר לא צריכה להיות בעיה.

omrit (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל

נושא שלא נקרא #5 

26/03/2021 18:21  
Avi_Dagan כתב:
26/03/2021 16:16  
omrit כתב:
...
גם נראה טוב. יש בו גם DAC. DAC משופר אמור לעשות המרה איכותית יותר מכרטיס מחשב בסיסי מדיגיטל לאנלוג. חבל שאין את Loxjie A30 כי עליו יש ביקורות מאוד טובות.
לגבי העכבה של הרמקול, כל עוד אתה מתכנן לשמוע בווליום סביר לא צריכה להיות בעיה.
...
תודה רבה! נראה לי שאני אלך על ה Fosi. יש משלוח חינם מעלי אקספרס בחנות הרשמית שלהם. מבטיח לרשום פה חוות דעת לא מקצועית כשאקבל אותו.
שאלה נוספת- מה הדרך הכי טובה לחבר מחשב לרסיבר הזה? במחשב יש כרטיס קול פנימי (sound blaster audigy). אפשר לחבר ב USB, או לחבר אופטית מהכרטיס קול. מה עדיף?

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

26/03/2021 22:01  
omrit כתב:
תודה רבה! נראה לי שאני אלך על ה Fosi. יש משלוח חינם מעלי אקספרס בחנות הרשמית שלהם. מבטיח לרשום פה חוות דעת לא מקצועית כשאקבל אותו.
שאלה נוספת- מה הדרך הכי טובה לחבר מחשב לרסיבר הזה? במחשב יש כרטיס קול פנימי (sound blaster audigy). אפשר לחבר ב USB, או לחבר אופטית מהכרטיס קול. מה עדיף?
...
נשמע טוב. שים לב שיש להם עם ובלי ספק כוח. תבקש גם שלא יצהירו על מחיר מלא.
USB עדיף בחיבור למחשב ככל שאני יודע.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”