מתבלט בין audio fidelity m5si ל yamaha s-1200

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
בור_ועם_הספר
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 45 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

Re: מתבלט בין audio fidelity m5si ל yamaha s-1200

נושא שלא נקרא #31 

22/09/2021 7:08  
yarino כתב:
ימאהה מעולם לא היו איכותיים בסטריאו ולהשוות אותם ל MF זה מגוחך.
...
ישראל ישראלי מעין אביב קבע שימאהה, היצרן של:
* כלי נגינה (פסנתרים, אורגנים, סינתיסייזרים, כלי הקשה, כלי קשת, כלי נשיפה ועוד)
* מוצרי אודיו לאולפנים (ציוד הקלטה, ציוד מיקס, פרוססורים, מוניטורים לסטודיו, מיקרופונים)
* ציוד אודיו ביתי (רמקולים, מגברים, רסיברים, נגנים וכו')
* ציוד אודיו למחשב (כרטיסי וידאו אודיו וכו')

לא איכותיים בסטריאו.

זהו, הלך על ימאהה.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

טוב שלא הכנסת גם אופנועים...

יצרן גדול של הרבה מוצרים אך מה הקשר לאיכות הגברה מול יצרני מגברי היי אנד?

ravnadal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #33 

עדכון: שלחתי את המגבר למימוש אחריות ואכן חוץ משריטה חדשה לא קיבלתי הרבה. ארזתי אותו ושמתי באחסון. בנתיים הספקתי לעבור דירה והחלטתי לתת למגבר הזדמנות נוספת. המגבר עכשיו יושב יחסית קרוב לחלון , לא בפינת החדר , והמחשב לא יושב צמוד אליו כבר. אני לא יודע אם זה בגלל האיטום הגרוע (דירה של פעם) , החורף או שילוב של כל הנ"ל אבל המגבר כבר לא רותח, אפילו במאמץ הוא רק טיפה מתחמם. כמובן שאני דואג לשים ב STAND BY מתי שלא עובד. כרגע אני מעלה קצת את הBass ומוריד את ה treble ,ככל שהזמן עובר יש פחות צורך לשחק עם התדרים.
נאמר לי שאין לי באס כי אני עם כבלים מכסף (snowline). קניתי כבלים של blue jeans אבל בסוף לא חיברתי אותם נראה לי שהבננות שעשויות מ brass לא תורמות לכל עניין ההולכה והאמת שזה לא כזה משנה כי גם ככה אני הולך להחליף את הרמקולים.
אם למדתי משהו מכל הסיפור זה שאני לא הולך לקנות רמקולים מבלי להשוות לקיימים.
קצת סלט להביא את כל המערכת בשביל לעשות אודישן וגם נראה לי שלא כל חנות תסכים לזה
. כרגע אני מתלבט בין dali opticon 6 או mk2 (אומרים שהישן יותר טוב)
או monitor audio silver 500 7g. קשה לי להאמין שיש את 2 הדגמים בתצוגה כדי לעשות השוואה.
האם זה סביר לבקש מחנות אודישן ל2 הרמקולים עם הציוד שיש לי?
האם יש המלצות לרצפתיים אחרים?

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

יש הרבה רמקולים רצפתיים טובים ,בעבר שמעתי את פוקל סדרה 9 עם מגבר סטראו של ימאה וזה נשמע לי שילוב טוב .
היה לי רמקול של מוניטור אודיו מסדרה סילבר ולא הסתדר לי טוב עם הגברה של ימאה כי לטעמי זה היה לי שטוח מדי.
יש חנויות רבות שמחזיקות מגברים של ימאה כמו שלך,תיגש ותשמע רמקולים .
שילוב של הגברה ורמקולים זה לא דבר פשוט ואין טעם מוחלט כי כל אחד והאוזן והטעמים שלו.

ravnadal (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #35 

קצת לא קשור. אבל יצא לי לבקר באיזה חנות בגדים והסאונד שם היה פשוט איך לומר את זה בפשטות... פיצוץ! הייתי בטוח שיש לו שם איזה ציוד מפגר או משהו בסגנון אבל הבנדאם שומע מה soundcloud מחובר בכבל PL מהלפטופ למיקסר ומשם למגבר ימאהה ישן סדרה נמוכה\ביניים שבכלל מיועד לקולנוע ביתי כל זה מחובר לרמקולים קטנים פירלס של פעם שאפילו יותר קטנים מ yamaha hs5 אולי אפילו חצי מהם. החנות שלו עם שטיח על כל הרצפה ועל כל הקירות תלויים מכנסיים בעוד שהחלל באמצע ריק. פשוט לא האמנתי למשמע אוזניי איך רמקולים כאלה אומללים מוצאים באסים כל כך כייפים וחלקים. בעקבות החוויה המכוננת הזאת החלטתי שהציוד שיש לי כרגע הוא די והותר ואם כבר אני משקיע במשהו זה בטיפול אקוסטי של החדר. האם יש אנשים מומחים שעושים את זה במחיר סביר או שזה יותר מתאים לכיוון חקר עצמי \ לימוד אוטודידקטי ו DIY?

yehudaa
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 158 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #36 

אפשר בתקציב לא גבוה להגיע לרמת סאונד טובה , צריך בשביל זה לדעת מה עושים . או מזל טוב , ליפול על ציוד זול וטוב .

אני באופן אישי מרוצה מרמת הסאונד שיש לי בתקציב לא גבוה , אלא של כמה אלפים בודדים .

וזה על ידי ציוד ברמה סבירה ורמקולים בבניה עצמית .

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”