המלצה לאיש מקצוע בנושא כבילה וחשמל

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

המלצה לאיש מקצוע בנושא כבילה וחשמל

נושא שלא נקרא #1 

לאחרונה חיברתי מגבר ybA Heritage A200 לבמה הקדמית (Wharfedale EVO 4.1 / SVS SB 1000 Pro).
איכות הסאונד בהשוואה למגבר הבסיסי המקורי (Sonos Amp) היא לא פרופורציונלית בעליל, וגורמת לי קצת לגחך על אנשים שהניעו אותי מלהשקיע במגבר HIFI היות ומדובר רק ב "כוח" ולסונוס אמפ יש מספיק כוח. קשקוש.
יש לי זמזום יתושי חריף שעושה רושם שקצת חזק יותר בצד שמאל. הרעש קיים כל עוד המגבר דולק ולא נמצא על MUTE, אין הבדל בין SOURCE. ניסיתי לחבר ב-BT וגם באמצעות כבל, לא מדובר בעניין מקור. מדובר לדעתי בעניין כבילה עם סבירות גבוהה ביותר לחשמל. כל הכבילה אצלי ברמה נאותה חוץ מהחשמל שמורכב ממפצלים פשוטים ואני בעצמי לא יודע בשיט למה כל כבל חשמל שייך, אין התווייה על כל כבל והכל מבולגן.
יש לציין כי המגבר נבדק טרם ההתקנה ונשמע מצויין ללא בעיות בחדר אחר.

מישהו יכול להפנות אותי לאיש מקצוע מקצועי וטוב, לא חייב להיות הזול ביותר, שיכול לעזור לי לפענח את הסיפור ולסדר את זה?

בבקשה לא להגיד לי לעשות את זה לבד. אני יודע ל-מה אני מסוגל. לאתר בעיית כבל או שקע זה מעבר ליכולות שלי.

תודה לכולם.

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

Re: המלצה לאיש מקצוע בנושא כבילה וחשמל

נושא שלא נקרא #2 

לא משנה איזה בעיית חשמל יש לך בבית ,המגבר צריך להיות שקט.
תנסה למשוך כבל מעריך משקע אחר ותבדוק אם מדובר בבעיית חשמל או אוליי במגבר

Moshe984
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 195 פעמים
קיבל תודות: 161 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

יכול להיות שזה משהו בתשתית אצלך ויכול ש לא.
אני ממליץ לך להעביר את הסט-אפ לחדר אחר ולבדוק אם גם שם יש אותה תופעה, אם זה נשאר תעביר לחדר נוסף או לסלון ותבדוק גם שם, אם זה קיים בכל מקום בבית סביר להניח שזה המכשיר עצמו.

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

תודה חברים שקראתם את ההודעה שלי.

"בבקשה לא להגיד לי לעשות את זה לבד. אני יודע ל-מה אני מסוגל. לאתר בעיית כבל או שקע זה מעבר ליכולות שלי."

לא אומר את זה בצורה חצופה ולא רוצה להרגיש ביקורתי, אבל זה קצת מעצבן כשזה קורה (קורה לי לעתים קרובות, גם בפורומים באנגלית).

אם אמרתי שאני לא יכול לטפל בבעיה הזו לבד, אני יודע על מה אני מדבר.

claudia5
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 1110 פעמים
קיבל תודות: 313 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

מאיפה אתה בארץ?

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”