מחפש פיתרון לצפייה ישירה בטלוויזיה

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Arabidopsis T (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

מחפש פיתרון לצפייה ישירה בטלוויזיה

נושא שלא נקרא #1 

שלום לכולם,
אבא שלי מחפש פתרון שיחליף חיבור של מחשב נייד לטלוויזיה - בין אם בהזרמה מהמחשב הנייח או בין רכישת מינימחשב/סטרימר.
רוב צריכת התוכן שלו נעשית מהדפדפן (אתרי צפייה ישירה רוסיים, נטפליקס, יוטיוב).
כרגע יש 40" EH5300 Series 5 SMART, והsmart מיושן והדפדפן עובד לאט מאוד, לא ניתן לחסום פרסומות ולכן הוא לא שמיש.

תקציב של עד 1000 ש"ח. תודה

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 895 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

Re: מחפש פיתרון לצפייה ישירה בטלוויזיה

נושא שלא נקרא #2 

בכל הפתרונות האחרים אי אפשר לחסום פרסומות בדפדפן כמו בווינדאוס.
אם הנקודה הזאת היא החשובה כפי שאני מבין, הייתי נשאר עם הלפטופ.
אם זה לא מסתדר הייתי הולך לכיוון של מחשב נייח שמחובר ישירות לטלוויזיה בכבל, בסגנון הזה:
https://ksp.co.il/?select=.269..399.&kg ... tore_real=
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

Arabidopsis T (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 4 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

אם היה לפטופ פנוי זה היה אידאלי, צריך פתרון קבוע שמחובר לטלוויזיה.
מה שפרסמת זה רעיון טוב, אבל הוא חורג מהתקציב ולא כולל כונן קשיח (שבתכלס צריך נפח מינימלי רק להחזיק ווינדוס) וזיכרון.

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 895 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

נסה אולי יד 2.
בכל מקרה אל תלך לכיוון של אנדרואיד או מערכות הפעלה שאינן ווינדאוס, אתה תתאכזב מנושא חוסם הפרסומות. בהצלחה
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

נשמע שסטרימר זה הפתרון לרוב הבעיות.
נטפליקס - ללא פרסומות ויש אפלקציה מובנית + שלט עם כפתור ייעודי.
Youtube vanced - בעצם אפליקציית יוטיוב ללא פרסומות, תחפש בXDA, אפשר להתקין באנדרואיד TV כקובץ APK.
אתרים רוסיים - אם "מתפשרים" אפשר להוריד את הדפדפן Firefox ולהוריד לו תוספים של חוסמי פרסומות. לפני שנה וחצי הייתי משתמש בזה בנייד כדי להריץ יוטיוב ללא פרסומות וגם שירוץ ברקע, מאד נוח. יש כל מיני תוספים אחרים ואמור לעבוד כמו בוינדוס.

אם אתה רוצה תחפש מחשבי HTPC כמו NUC של אינטל מצאתי בחיפוש זריז כאלו במחיר של 1000+-

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

14/02/2021 12:14  
Arabidopsis T כתב:
שלום לכולם,
אבא שלי מחפש פתרון שיחליף חיבור של מחשב נייד לטלוויזיה - בין אם בהזרמה מהמחשב הנייח או בין רכישת מינימחשב/סטרימר.
רוב צריכת התוכן שלו נעשית מהדפדפן (אתרי צפייה ישירה רוסיים, נטפליקס, יוטיוב).
כרגע יש 40" EH5300 Series 5 SMART, והsmart מיושן והדפדפן עובד לאט מאוד, לא ניתן לחסום פרסומות ולכן הוא לא שמיש.

תקציב של עד 1000 ש"ח. תודה
...
אם רוצים מחשב זעיר שמריץ את Windows 10 ומתאים לנושא זה, אז במחיר של 750 ש''ח יש מוצר מצוין שכולל את זיכרון RAM של 8GB ונפח של 128GB של אחסון שמשמש למערכת הפעלה ולנתונים. כמו כן הוא עם מערכת קירור פסיבית וכולל את כל ההתקני תקשורת הנדרשים, מכרטיס רשת של 1G ועד כרטיס WIFI. וגם הוא יש לו פורס של כל הפורמטי וידאו נדרשים בחומרה וגם הוא תומך ברזולוצייה של 4K. זה המוצר:
https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... web201603_

מספיקלי
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 49 פעמים
קיבל תודות: 166 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כל מיני מחשב מתחמם כהוגן בניגינת וידאו, קחו את זה בחשבון בשימוש. היה לי אחד (קטן) שהוספתי לו גוף קרור ועדין הוא הגיע ל70 מעלות אחרי שעה צפיה. רכשתי אחד יותר גדול גם הוא מתחמם ,אבל הוא לא משמש לצפיה בעיקר אלא לגלישה.

** חיים לגבי האפפ יוטיוב החליפי, אפשר להקליד בו בעברית? הסמארט יוטיוב איבד את העברית לפני כמה חודשים.
תודה.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

@מספיקלי כן בטח, זה ממש "מתלבש" על האפלקציה המקורית ופשוט חוסם פרסומות, כל השאר האופציות שאתה מכיר עובדות כרגיל ואין שום שינוי. שים לב אבל שאתה מוריד מXDA שהם המפתחים והמקור האמין לאפלקציה זאת. עובד גם ללא ROOT.

sys_admin
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 718 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

16/02/2021 16:16  
מספיקלי כתב:
כל מיני מחשב מתחמם כהוגן בניגינת וידאו, קחו את זה בחשבון בשימוש. היה לי אחד (קטן) שהוספתי לו גוף קרור ועדין הוא הגיע ל70 מעלות אחרי שעה צפיה. רכשתי אחד יותר גדול גם הוא מתחמם ,אבל הוא לא משמש לצפיה בעיקר אלא לגלישה.

** חיים לגבי האפפ יוטיוב החליפי, אפשר להקליד בו בעברית? הסמארט יוטיוב איבד את העברית לפני כמה חודשים.
תודה.
...
מן הסתם שלא "כל מיני מחשב מתחמם כהוגן בניגינת וידאו", אלא רק כאלה שלא תוכננו כמו שצריך. למשל המחשב שאותו הזכרתי לא עובר את 50 מאלות גם אחרי שעות של מאמץ רציף וכמובן שלא צריך להוסיף לו שום גוף קירור.

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”