שרשור תגובות: תכירו את madVR Envy - מעבד תמונה למאה ה-21

מקרנים קידמיים - Front Projector.
RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

Re: שרשור תגובות: תכירו את madVR Envy - מעבד תמונה למאה ה-21

נושא שלא נקרא #241 

זה כל העניין, אני לא מנסה לשכנע אף אחד. זו טעות, אני עצמי לא תמיד משוכנע.
לפעמים אני משתמש בכפתור ולפעמים לא, כולה כפתור.

בסך הכל, הצגתי כאן פיצ'ר חדש ומעניין, של חברה מובילה בתחום שלה בעולם, שהוכנס למעבדים שלהם, בגלל בקשות חוזרות ונשנות של וידאופילים וותיקים ומנוסים.
כמו כל פיצ'ר חדש ומעניין, יהיו אנשים שירצו להשתמש בו ויהיו כאלה שלא.

אני כן מאוד "אגרסיבי" ונחרץ בדיונים שנוגעים למקור, כי אני פחות מתחבר ל-חצי הריון, כי זה מוביל למידרון חלקלק, ולכן:
או שאתה פיוריסט מהתחלה ועד הסוף, או שאתה אומר העיקר החוויה, הדבר היחיד שחשוב זה מה שקורה שלוחצים על Play, כי ברגע שיש חצי הריון, חצי פיוריסטים, הקווים מתחילים להיות מטושטשים ואז מבינים שאותם So Called חצי פיוריסטים, מזיזים כל הזמן את השערים...

ולסיום, אני אתן לך נקודה למחשבה:

שים בצד שנייה את כוכב נולד, או את המשחקים של מכבי, או סדרות בנטפליקס, כי התגובות למתיחה של הנ"ל, יהיו פחות דרמטיות ושים כמובן בצד את כל סרטי ה 21:9 שאינם דורשים מתיחה מלכתחילה.

בוא נדבר רגע על המושג חוויה, אתה כאן בגלל החוויה לא?

ולצורך הדוגמא נקח את Avatar

סרט אפי, גרנדיוזי, שכולם ימליצו לצפות בו על מסך הקולנוע הכי גדול שניתן, על מנת לקבל את אותה חווית Immersion, הכוללת, המוחלטת. אין מחלוקת על זה.

אממה...אבוי...כשזה מוצג בבית, הסרט הזה מוצג לפתע באותה פרופורציה של X Factor והמסך הרחב, החוויתי, שקנינו, נשאר מיותם משני קצותיו. ריק. כלום. פסים שחורים.

חלק גדול מהחוויה הולכת לאיבוד, מה קורה כאן??

אבל...

....נניח לרגע, שיש לנו אפשרות ללחוץ על כפתור ולבחון למספר רגעים, אופציה שונה בתכלית השינוי של אותה חוויה, אופציה אשר תמלא לנו את כל המסך, תגרום לכך שהעיניים שלנו יצללו לתוך היערות האין סופיים של פאנדורה ולא יתקעו בפסים השחורים.

והחוויה החדשה הזו וזה מאוד חשוב, תראה לנו טבעית לחלוטין....

מה אז?

נלחץ על הכפתור....?

רן

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #242 

השתמשתי ב-NLS הרבה שנים עם Lumagen והאמת שזה חסר לי מאוד מאז שהחלטתי לרוץ בלי מעבד תמונה. זה אולי הפיצ'ר שהכי חסר לי.

מצד שני, ההחלטה נלקחה בין היתר לעבור ל-biformat, שני מסכים שונים. זה לא פותר את הבעיה שכשאני לא משתמש בכל הפאנל של המקרן, אני "מבזבז" אור ורזולוציה, אבל זה מרגיש פחות גרוע...

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 306 פעמים
קיבל תודות: 635 פעמים

נושא שלא נקרא #243 

31/10/2021 0:00  
RanMoyal כתב:
אתה כותב מחוסר הבנה וחמור יותר, חוסר נסיון בסיסי.

לא תרמת דבר לשירשור, חוץ מלרשום שזה לא בשבילך. הבנו. מצוין. חסכת לעצמך 13,000 דולר.

הסבירו לך , המסקנה שלך היא סבבה.

לעזאזל, הממציא של NLS לא משתמש בפיצ'ר הזה, הבנו שזה לא מתאים לך, כתבת את זה שוב ושוב ושוב, אתה בחברה מצוינת. תנוח.

אממה, בניגוד לממציא של NLS, או פיוריסטים אחרים שמדברים מניסיון, הבנה ולימוד,
אין לך מקרן, אין לך מסך סינמה סקופ, לא ראית מעולם NLS בפעולה, פיצר שקיים כבר הרבה מאוד שנים, שמשתמשים בו אלפי אנשים עם הבנה אדירה בוידאו...וכל שאתה עושה במהלך השרשור הזה, זה לקפוץ למסקנות, מבלי להתנסות.

קצת מעייף.

אני מציע לך לקום מהמקלדת ולהתחיל להתנסות בדברים, להקשיב לדברים, לקרוא, ללמוד, לראות דברים בפועל ואז לגבש דיעה.

איזה רפרנס יש לך בכלל לסאונד, איזה רפרנס יש לך בכלל לתמונה?!

כל הנסיון שלך ב NLS, מתמצא בהתבוננות בתמונה סטטית על מסך הטלפון שלך והסקת מסקנות גורפת. זה מצחיק.

ומילא הצהרות, איך אתה תורם לשירשור שאתה חוזר על זה כמו תקליט שבור, שוב ושוב ושוב. ..

אולי לשם שינוי תפתח איזה שירשור מעניין על איזה חידוש מעניין, התנסות מעניינת, מוצר וידאו מעניין, מוצר אודיו חדשני, מערכת מיוחדת שהקשבת לה, מקרן מיוחד, תגרה לנו קצת את החושים, תאתגר אותנו. משהו.

רן
...
"דרך ארץ קדמה לתורה" , חבל שיש אנשים שזה לא מעניין אותם.

כהרגלך בקודש, תוקף ויורה ומרסס. בדרך כלל זה מעיד על משהו.
מה הקשר בין מה שאני מגיב לתשובות האלה.

יש לי מקרן חדש אגב, תודה, מי שצריך פה יודע, האמן לי. אני לא רוצה לפתוח יותר שרשורים פה, מעניין למה..

אין לי סינמה סקופ, יש לי 16:9 .

תן לי לשאול, נגיד שיש מישהו אחר שמבין מאוד בתחום ויש לו המכשיר הזה ועדיין היה טוען אותו הדבר בדיוק כמוני, מה היית מגיב לו ? מעניין לדעת.

עכשיו במקום לנסות להעריך מה יש לי ומה אין לי , הרי יש לך את המכשיר הזה נכון? ?
הצעתי כמה פעמים שתעלה כאן מספר תמונות של המצבים האלה לפני ואחרי, שנבין מה מדובר.
מה אכפת לך לשתף ? הלסת שלי אולי תתפרק וגם אלמד משהו. ווין ווין.

הסברתי לך, גם בלי לראות את המכשיר בפעולה, אם הוא חותך את התמונה זה בעיניי פסול ולא רלבנטי ולא מעניין, גם אם מיליוני בעלי הבנה ברחבי העולם טוענים שזה אחלה בחלה עבורם. ואני רחוק לגמרי מלהיות איזה קפוץ תחת בתחום שמחפש רק מה לא בסדר.
קח את זה לאיזה מקום שבא לך, רק תגיב לעניין.

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #244 

31/10/2021 10:06  
RanMoyal כתב:

ולסיום, אני אתן לך נקודה למחשבה:

שים בצד שנייה את כוכב נולד, או את המשחקים של מכבי, או סדרות בנטפליקס, כי התגובות למתיחה של הנ"ל, יהיו פחות דרמטיות ושים כמובן בצד את כל סרטי ה 21:9 שאינם דורשים מתיחה מלכתחילה.

בוא נדבר רגע על המושג חוויה, אתה כאן בגלל החוויה לא?

ולצורך הדוגמא נקח את Avatar

סרט אפי, גרנדיוזי, שכולם ימליצו לצפות בו על מסך הקולנוע הכי גדול שניתן, על מנת לקבל את אותה חווית Immersion, הכוללת, המוחלטת. אין מחלוקת על זה.

אממה...אבוי...כשזה מוצג בבית, הסרט הזה מוצג לפתע באותה פרופורציה של X Factor והמסך הרחב, החוויתי, שקנינו, נשאר מיותם משני קצותיו. ריק. כלום. פסים שחורים.

חלק גדול מהחוויה הולכת לאיבוד, מה קורה כאן??

אבל...

....נניח לרגע, שיש לנו אפשרות ללחוץ על כפתור ולבחון למספר רגעים, אופציה שונה בתכלית השינוי של אותה חוויה, אופציה אשר תמלא לנו את כל המסך, תגרום לכך שהעיניים שלנו יצללו לתוך היערות האין סופיים של פאנדורה ולא יתקעו בפסים השחורים.

והחוויה החדשה הזו וזה מאוד חשוב, תראה לנו טבעית לחלוטין....

מה אז?

נלחץ על הכפתור....?

רן
...
נכון, תלחץ על הכפתור. תשווה בין המצבים, אולי תראה שהג'ונגלים של פנדורה חתוכים ? שלא רואים את כל כוכב פנדורה הענק בחלל באחת הסצנות בהתחלה?
אבל צודק, הכי חשוב זה החוויה שלנו. רק אני מקווה שתזכור את זה כשמישהו יגיד את זה על חוויה אישית שלו, אני זוכר הרבה מקרים שזה היה בדיוק ההפך.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #245 

[
i][/i]תן לי לשאול, נגיד שיש מישהו אחר שמבין מאוד בתחום ויש לו המכשיר הזה ועדיין היה טוען אותו הדבר בדיוק כמוני, מה היית מגיב לו ? מעניין לדעת.
...
תגיד, אתה טורח בכלל לקרוא את הדברים שלי?? הסברתי לך בערך מאתים פעם שהממציא של המכשיר, הממציא של האלגוריתם, לא משתמש בו, אתה לא מבין את זה עד עכשיו??

הבחור לא מעוניין בזה והוא יצר את זה רק בגלל דרישה של וידאופילים בעלי Envy וזה סבבה, זה מקובל, זה אחלה, זה לגיטימי. זה הגיוני, זה לא עבור כולם.
מה לא ברור לך בזה??

ו...הסברתי לך רק מליון פעם mulder, שההצעה המצחיקה שלך, לפיה אעלה תמונה, נובעת מחוסר הבנה מוחלטת של הנושא.
אתה מתעקש לא להבין ולא ללמוד, ובגלל זה אני נאלץ להגיב כמו שאני מגיב.

מה תיתן לך תמונה של NLS לפי Settings מאוד ספציפיים שאני בחרתי, ביחס ל Settings אחרים שעפר לאור בחר, או ביחס ל- Settings שבחר Joe מקליפורניה ?

אתה עדיין לא מבין שתמונת ה- NLS של שלושתינו תראה לגמרי אחרת?!
עדיין לא ברור לך?

אתה רוצה שאני אעלה תמונה, רק כדי להעלות תמונה, או אתה רוצה גם ללמוד משהו על הדרך?!
כי אם אתה באמת רוצה ללמוד משהו, להתנסות במשהו, אז תקפוץ ליבואן ותראה את הפיצ'ר הזה עובד ב-לייב, במקום כל היום לכתוב.

ועכשיו, ממש באופן מפתיע, מסתבר שאין לך בכלל מסך סינמה סקופ, אין לך שום נסיון בכלל עם הדבר הזה, אתה בכלל לא מבין ואין לך שום התנסות "במצוקה" של אנשים עם מסך שכזה, אז על מה אתה בכלל כותב כל היום?!

עוד תגובה מתלהמת של משתתף בדיון על טסלה, מבלי שנסע על הרכב, מבלי שנכנס לרכב, מבלי שיש לו הבנה מינימלית על הטכנולוגיה הקשורה לרכב.

וכן, התגובות שלי אליך אולי מעט חריפות, כי אתה מסוג האנשים שלא מוכנים ללמוד כלום ולא מוכנים להתנסות בכלום ואלפי ההודעות שלך נעות בין חצי מירמור למירמור מלא, כל זאת כשאתה לא תורם דבר וחצי דבר, לא מחדש כלום, לא מציג כלום, לא מאתגר בכלום. לא פותח שום שירשור מעניין. כלום.

אז בוא נחליט שפשוט נתעלם אחד מהשני, אני כנראה לא תורם לך דבר ואתה, בוודאות גמורה, לא תורם לי.

ותתחדש על המקרן העלום.

רן

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #246 

31/10/2021 12:16  
RanMoyal כתב:
הסברתי לך רק מליון פעם mulder, שההצעה המצחיקה שלך, לפיה אעלה תמונה, נובעת מחוסר הבנה מוחלטת של הנושא.
אתה מתעקש לא להבין ולא ללמוד, ובגלל זה אני נאלץ להגיב כמו שאני מגיב.

מה תיתן לך תמונה של NLS לפי Settings מאוד ספציפיים שאני בחרתי, ביחס ל Settings אחרים שעפר לאור בחר, או ביחס ל- Settings שבחר Joe מקליפורניה ?

אתה עדיין לא מבין שתמונת ה- NLS של שלושתינו תראה לגמרי אחרת?!
עדיין לא ברור לך?

אתה רוצה שאני אעלה תמונה, רק כדי להעלות תמונה, או אתה רוצה גם ללמוד משהו על הדרך?!
כי אם אתה באמת רוצה ללמוד משהו, להתנסות במשהו, אז תקפוץ ליבואן ותראה את הפיצ'ר הזה עובד ב-לייב, במקום כל היום לכתוב.

ועכשיו, ממש באופן מפתיע, מסתבר שאין לך בכלל מסך סינמה סקופ, אין לך שום נסיון בכלל עם הדבר הזה, אתה בכלל לא מבין ואין לך שום התנסות "במצוקה" של אנשים עם מסך שכזה, אז על מה אתה בכלל כותב כל היום?!

עוד תגובה מתלהמת של משתתף בדיון על טסלה, מבלי שנסע על הרכב, מבלי שנכנס לרכב, מבלי שיש לו הבנה מינימלית על הטכנולוגיה הקשורה לרכב.

וכן, התגובות שלי אליך אולי מעט חריפות, כי אתה מסוג האנשים שלא מוכנים ללמוד כלום ולא מוכנים להתנסות בכלום ואלפי ההודעות שלך נעות בין חצי מירמור למירמור מלא, כל זאת כשאתה לא תורם דבר וחצי דבר, לא מחדש כלום, לא מציג כלום, לא מאתגר בכלום. לא פותח שום שירשור מעניין. כלום.

אז בוא נחליט שפשוט נתעלם אחד מהשני, אני כנראה לא תורם לך דבר ואתה, בוודאות גמורה, לא תורם לי.

ותתחדש על המקרן העלום.

רן
...
לא, אתה מגיב כמו שאתה מגיב פשוט כי אתה סוג של אדם מסוים, זה הכל.

זה פורום של שיחות, החלפת דיעות, עם עדיפות לדרך נעימה. זה הכל.
אתה דואג לרמוס אחרים במעטה מכובס של איזה פילנטרופיה.

מעולם לא קראתי פירגון פומבי שלך למישהו שתרם לך כאן משהו. מעולם.

ידוע, 16:9 נראה בעייתי על סינמה סקופ. זה נראה כמו קופסה שם. למה זה מצריך ממני שיהיה לי בבית מסך כזה כדי להבין דבר ככ בסיסי?

כן, זה קל, אז בפעם הרביעית - יש לך את המכשיר אז בוא תעשה טובה לכולם ותפרסם איך זה נראה אצלך. לא אצל עופר, לא דור, לא אצל מישהו מחו"ל. אצלך. גם אם זה נורא מצחיק. מקסימום נצחק.
בשביל מה ללכת עד פיוצ'ר כשאתה יכול לתרום לכולם (סיכמנו שתרומה כאן זה ערך חשוב) ולחסוך לנו זמן ? אחרי ככ הרבה מלל אני במקומך כבר הייתי עושה את זה רק כדי לסגור עניין.
מה בעצם הבעיה אם אין מה להסתיר? תמונה אחת שווה 1000 מילים.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #247 

לא רומסים אף אחד Mulder, קח טישו ותנגב את הדמעות.
בסך הכל הסבירו לך, שאתה, באופן מאוד ספציפי, לא תרמת כאן כלום, מעולם. זה הכל.

זה לא מדויק?

אם כך, אז אני ממש מתנצל!

..אולי פשוט תוכיח לנו אחרת ותשלח לינקים לשירשורים מעניינים שפתחת, בטוח יש כאלה, בין 7,000 ההודעות שלך, אולי פיספסתי משהו דרמטי, חשיפה מדהימה, דיון מעניין, מוצר פורץ דרך, חוויה מעוררת מחשבה. משהו.

ממתין לזה בכליון עיניים. סקרן בטירוף.

ועכשיו, יורד לי האסימון שכבודו אמור לשפוט איזו תמונה סטטית שאני מעלה?

ואני אמור בכלל להתיחס לבקשה הזאת?
..כי לכאורה יש לך איזה ידע בוידאו, הבנה כלשהי בתחום הזה? זה העניין?

אני כאילו חייב לך משהו, זה סוג של אתגר?

אולי בעצם, אלפי וידאופילים וחברת MadVr בכבודה ובעצמה, מחכים למוצא פיו של Mulder הוידאופיל הנודע, שיסביר להם אם האלגוריתם טוב או לא, וכל זאת על בסיס התמונה שאני אעלה?

זה העניין, העולם מחכה למוצא פיך?

אומנם עברתי את גיל 50 והזכרון שלי כבר לא מה שהיה, אז אולי באמת תרענן את זכרוני ותזכיר לי מה הידע העצום שיש לך בתחום הזה?

זה קשור להבנה באותות וידאו, התמחות מסוימת בצבעים, שמא התמחות בכיולים, אולי בעצם היו לך 100 מקרנים ב 20 שנים האחרונות?!
Do Tell

פשוט מנסה להבין, איך גאון וידאופילי שכמוך חמק לי מתחת לראדר ...

וכן, כך אותי כסוג של פילנתרופ בכל מה שקשור אליך.
סוג של מערכת יחסים חד צדדית. אני תורם לך המון ואתה לא תורם ו/או מחדש לי דבר .

למרבה הצער, הפילנתרופיה החד צדדית שלי, לא ממש עוזרת במקרה שלך, אתה נשאר תקוע באותו מקום.

רן

mulder
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #248 

הכי מדהים שיש כאן בן אדם שאשכרה משוכנע שהוא יוצא גדול בכל התגובות האלה. כפיים. שמש העמים.

molvy
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 1245 פעמים
קיבל תודות: 1309 פעמים

נושא שלא נקרא #249 

@RanMoyal

לא נעים לי לקרוא את התגובות שלך

הם מזלזלות ויהירות ואני לא מתחבר אליהן

אז אולי הידע שלך עצום ורב אבל אותי הן עושות עצוב ורב

הדיון יכל להיות הרבה יותר פורה אם היתה סבלנות וסובלנות מהצד שלך

אני עם השרשור הזה סיימתי

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #250 

31/10/2021 15:26  
mulder כתב:
הכי מדהים שיש כאן בן אדם שאשכרה משוכנע שהוא יוצא גדול בכל התגובות האלה. כפיים. שמש העמים.
...
תראה Mulder אנחנו לא באמת מתקדמים לשום מקום, חוץ מלשעשע את הקוראים, שבשלב הזה נהנים מדלי הפופקורן השני שלהם וזה גם בסדר.

הרי הגענו למסקנה, כבר לפני מספר עמודים, על כך שהתרומה שלך לידע של חברי הפורום, נעה בין כלום ושום דבר למירמור וצרות עין, הרי ידע גדול ובשורות מרעישות אין בתוך 7,000 ההודעות שלך.

בתוך תוכך, אתה יודע שאין באמת מחלוקת לגבי זה.

אז תן לי ברשותך להציע הצעה לחשיבה מעט שונה.

אולי, לו היית מנצל את הזמן אחרת ובמקום לכתוב 7,000 הודעות על כלום ושום דבר ונגיד רחמנא לצלן היית לומד קצת, קורא קצת, משתתף בוויבנרים מעניינים, טס לתערוכות ברחבי העולם, מסתובב בין אנשים ויבואנים, מתנסה במוצרים חדשים וחדישים, עורך שווט אאוטים מרתקים, הכל על מנת להרחיב את הידע המועט שיש לך בכל התחום הזה, היית נמצא במקום אחר לחלוטין.

אנשים היו יודעים מי זה בכלל Mulder.

אבל זה כבר בעבר, מת.

מצד שני, והנה מגיעה ההצעה שלי, אז תהיה קשוב..

אולי יפול לך האסימון ובמקום לכתוב עוד אלפי הודעות על כלום ושום דבר, תקח את עצמך בידיים, תגיד לעצמך שאתה מפסיק לכתוב רק בשביל לכתוב ותנסה לעשות משהו שיועיל לשפר את הידע הדל שלך בכל התחום הרחב הזה.

אף פעם לא מאוחר מדיי ללמוד.

אני כאן לגמרי בשבילך בעניין הזה.
פילנתרופ...זוכר?

תמיד תקח בחשבון Mulder, שכמות הודעות,  לא מעידה בהכרח על ידע, היא מעידה על....כמות הודעות.

רן

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 245 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

נושא שלא נקרא #251 

רן, ניסחפת בתגובות.
L/C/R-Focal Aria 926+CC900
: Arendal
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #252 

31/10/2021 16:35  
Mad כתב:
רן, ניסחפת בתגובות.
...
זו בהחלט זכותך לחשוב כך. אני דווקא חושב שלא.

אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי וכל מה שכתבתי נכתב בנחת ובשיקול דעת.

יש לי אפס סובלנות וסבלנות לאנשים שבתאכלס לא יודעים כלום, לא מבינים כלום ומעולם לא התנסו בכלום וכל הידע שלהם מתחיל ונגמר בכתיבת הודעות.

למרות זאת, אני אנסה להסביר להם שוב ושוב ושוב, כפי שעשיתי בשירשור הזה, אפילו אטרח לשלוח לינקים ותמונות ואסביר שמדובר בעיוות וחיתוך ומניפולציה ושרץ ואפילו ממציא האלגוריתם סולד מזה, אבל ברגע שכל זה לא עובד, צריך להגיב אחרת.

אין באמת ברירה, אחרת כל השירשורים כאן יתחילו ויגמרו בסאונדברים.

אולי תעצור ותחשוב למה כל הוותיקים כבר לא כאן והם התפזרו ל 4-5 קבוצות ווטס אפ וכל הידע מועבר שם?

זה נובע מהעובדה שהיד כאן קלה על המקלדת ואנשים כותבים הררי מלל מבלי להבין דבר וחצי דבר, מבלי בכלל לראות, או לשמוע, או להתנסות, סתם להגיב בשביל להגיב.

אני כבר 21 שנה חבר פעיל ב -AVS ועדיין חושב, קורא, בודק, מחפש, שואל, לפני שאני כותב שם, שאני לא אצטייר כמפגר, כמישהו שהוא מטעה, כמישהו שמתווכח ללא מושג וללא נסיון בחומר.

כאן, האצבע מאוד מאוד קלה על המקלדת.

וכן, לפעמים זה מביא לתגובות חריפות.

לא מתגאה בזה.

רן

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #253 

רן
הרבה מאיתנו כולל ההדיוט שכותב כרגע רחוקים שנות אור מהידע שלך ועדיין לא מוצא סיבה למה זה נכון להשתלח בבנאדם.
אפשר להתעלם.
אפשר להסביר בנימוס.
אפשר לפנות להרבה דרכים.

צורת התנהגות זאת לא מחמיאה לך.

בלי קשר לדעתי טעית בסוג בנאדם שנתפס אצלך בראש.

זה לא בא ממקום לײ חנך אותך ײ זה בא מ רצון שהפורומים יהיו מקום שנעים להיות בו.
אחרי הכל זה תחביב (כל אחד ומידת ההשקעה שלו, לא במובן הכספי).

שלומי
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #254 

אני דווקא מפרש את הארועים אחרת ובהסתכלות מהצד, רן דווקא היה מאוד סבלני וסובלני עד לרגע מסוים...והוא אפילו הסביר שוב ושוב ואפילו לא חיווה דיעה מה הוא מעדיף.

בסך הכל חשף כאן פיצ'ר מעניין.

ההזייה שיש כאן אנשים שכותבים שזה לא מתאים להם למרות שהם מעולם לא ראו את הדבר הזה ואין להם אפילו מסך סינמה סקופ כמו שיש לו ואז , הם רוצים שישלחו להם תמונות למרות שדקה לפני כן הם כותבים שזה שרץ.

אם אחד כמו Mulder כותב שרסיבר בסיסי יעשה את העבודה כמו פרוססורים מהשורה הראשונה אז ברור שאחרי שלב מסוים נגמרת הסבלנות.

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #255 

כל מה שנכתב בפורומים נתון לפרשנות ולא תמיד הכוונה עוברת.
מכאן ועד לצאת על מישהו יש דרך לעבור.
אני בדעה שכל מי שכותב משהו בפורומים לגופו של בנאדם צריך לחשוב אם היה אומר לאותו אדם בפנים את הדברים או לא, אחרי החשיבה אז ללחוץ אנטר או למחוק תגובה.
אני נגד תרבות האצבע הקלה על המקלדת (לא מכוון לרן ספיציפית).
אגב זה קורה גם בקבוצות וואטסאפ , זה קורה גם בפורומים שכנים וכו' וזה תרבות שאני מתעב.

שלומי
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”