המלצות לכבל HDMI עבור מקרן בהשחלה

מקרנים קידמיים - Front Projector.
OmriS (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 33 פעמים
קיבל תודות: 39 פעמים

Re: המלצות לכבל HDMI עבור מקרן בהשחלה

נושא שלא נקרא #16 

אני חושב שכן, הוא מעביר 4K/30 HDR זה בטוח. אני יכול לבדוק, אבל איך לוודא שהתוכן הוא 4:4:4, הוא צריך להיות 12bit?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

אין תוכן וידיאו שהוא 4:4:4, לפחות לא בצורה נפוצה,הסטנדרט בתעשייה לסרטים הוא 4:2:0 אפילו בדיסקים של Blueray.
השימוש ל4:4:4 הוא למי שעובד הרבה מול מלל בעבודה משרדית ששם זה באמת משפיע לכל השאר זה חסר תועלת.

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

אני קניתי כבל שנחשב לאחד הטובים בעולם צריך לקבל בקרוב בהארץ עולה באיזור 1800 שקל

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

מעדכן שהכבל שהזמנתי מאמזון לא הצליח לעבור בצינור, נתקע ממש בהתחלה.

קניתי בסוף בארץ כבל 10 מטר עם ראש פריק לגמרי עם טרמינלים שמתחברים לגידים עצמם, ככה שזה הכי צר שיש :)
ההתקנה דורשת קצת יכולת טכנית (חשיפת בידוד של גידים עדינים וחיבור נכון של 15-19 גידים), אבל להפתעתי עבד במכה ראשונה (מעביר 4K 60HZ מהמחשב).

https://topirzul.co.il/%D7%A2%D7%A8%D7% ... D7%9A.html

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

גם אם היה עובר לך הכבל מאמזון לא היה עובד, הזמנתי בדיוק את אותו הכבל והוא הלך לפח

לאורך זמן מקריאה בפורום אני יכול לאמר שיש דברי שפשוט חברי פורום לא מנוסים בהם ואם מדובר בהשקעה גדולה או שלא ניתנת לאיחזור לא הייתי בונה תשתית בית על דעת חברי פורום, כל פורום לא רק בפורום הזה.
בדיוק על אותה המלצה זרקתי סוכומי כסף לא מבוטלים לפח כי אנשים המליצו כנראה ע'י קריאת ביקורות או שהם קנו משהו מאליאקספרס שעבד בקושי אז תיארו לעצמם שאותו מוצר עם שם אחר מאמזון ועולה כפול בטח יהיה ממש טוב.

אותו סיפור עם השחלת כבלי רשת בקירות, היה לי פה אשכול שתסכם אותו כהמלצה על CAT6A לארון תקשורת דירתי ובעצם אף אחד מאלו שהמליצו לא ידעו שCAT6A הוא זהה בקוטר ובקשיחות ל CAT7 ומה שקרה שהיה נורא קשה להסתדר איתו בארון הדירתי, היה צריך לחבר קיסטונים או קורונה תואמת ואחרי ולכל זה עוד מגשרים ואחרי שזה עשה בעיות מרוב צפיפות בארון נאלצנו להחליף את כל הכבילה ל CAT6 ולחבר ראשים רגילים ומאז הארון הרבה יותר מסודר ו 0 תקלות.
זו היתה המלצה ממש כושלת שהתקבלה על ידי אנשים שאני יכול להבטיח שהם מעולם לא נגעו בקצה האצבע במוצר שהמליצו עליו
זה משהו שיעוץ עם איש מקצוע פתר ופיתרון של פורום גרם להוצאה כספית גדולה מאוד.
נערך לאחרונה על ידי mescaline ב 07/03/2022 9:13, נערך פעם 1 בסך הכל.

karpe
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 148 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

הכבל מאמזון עובד (בדקתי בלי להשחיל כמובן לפני שניסיתי להשחיל). אין סיבה שלא יעבוד בכלל, אולי נפלת על אחד פגום או שנשבר בהובלה (זה סיב רגיש לכיפוף).

mescaline
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 143 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

חיבור לבדיקה אם עובד כמה דקות זה לא נקרא בדיקה

לא קניתי כבל אחד, קניתי כמה, עלו מעל 700 שקל.
כולם לא עבדו טוב, מלא ניתוקים (מסכים שחורים) או שלא הציגו את הפורמט הדרוש.

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

אני בקרוב עובר לדירה חדשה כל הצנרת שעשיתי היא בגדול שבין 33 ממ ל50ממ שלא תיהיה לי בעיה עם החיוט של רמקולים וכבל HDMI שמיועד למקרן .מקווה שיסתדר לך

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”