פרויקט חדש בית חכם קומפלט

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
elic1973
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 3 פעמים

Re: פרויקט חדש בית חכם קומפלט

נושא שלא נקרא #31 

27/12/2020 18:06  
dor123 כתב:
לפי קריאות בפורום, נראה שמזגן המיני מרכזי של תדיראן יכול להתחבר לHA, לשלוח פקודות ולקבל חיווי מה מצב המזגן דרך הרשת.

כרגע פרויקט הדירה שלי קצת מתעכב. כנראה שארכוש את המיני מרכזי של תדיראן.
...
תודה. אני עם OH, יותר נכון מנסה אותו כרגע. אולי באמת אנסה את HA ואראה אולי אתהב בו יותר.
שקלתי לקנות Samsung או LG, מערכת VRF. אם לא ילך אקנה פשוט sensibo.

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

@dor123 זה אחלה, אבל לא מתאים לדוד. אתה צריך מפסק יעודי לדוד, שמנתק גם את ה-0.
Tasmota מתחבר ישירות. יש אינטגרציה מובנית שמביאה לך הכל בלי מאמץ.
בשביל Zigbee אתה צריך דונגל. תראה את הפירוט המלא ב-zigbee2mqtt.io. יש דונגל פשוט (CC2531) שעולה גרושים, אבל הוא מאוד מוגבל בכמות הרכיבים המנוהלים ובטווח. אני מתכוון להחליף את שלי בדונגל מבוסס CC2652.

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

27/12/2020 21:14  
EliranAv כתב:
27/12/2020 19:54  
PCingAddict כתב:
@EliranAv ממליץ לך לצרוב על מה שאפשר Tasmota במקום לעבוד עם localtuya.
אני עובד עם localtuya עבור מאווררי תקרה (חיברתי את localtuya ל mqtt), אי אפשר להשוות את זמני התגובה, ההתנהגות הכללית והיציבות ל Tasmota (שגם קיים אצלי בכמה מכשירים).
...
זה היה נראה לי יותר מורכב ורציתי עדיין שיהיה לי אפשרות לעבוד עם ה-Smart Life במקביל,
מבחינת זמנים זה האמת די מידי - התקשורת (LAN) למכשירים עצמם פשוט פחות טובה, אני רואה ב-ping שלפעמים יש קפיצות.
איפה שכן אני מרגיש לפעמים את ה-delay זה בקבוצה של spot-ים שמחליפה צבעים ולפעמים הם יוצאים מסנכרון.

אני מתישהו כנראה אבדוק את זה בכל מקרה... אפילו סתם מסקרנות (Y)
...
לא כל רכיב אפשר להעביר ל-Tasmota (רק רכיבים מבוססי ESP), אבל אם אפשר זה מאוד כדאי. גם לא מומלץ לאפשר לשרתים סינים כמו של SmartLife גישה לרשת שלך. אם הרכיבים מבוססי ESP אתה יכול לנסות להריץ עליהם tuya-convert. זה ממש לא מסובך.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”