אלטרנטיבה ל-Thermobit

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
yogiman (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

אלטרנטיבה ל-Thermobit

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

אני מחפש פתרון של דוד חכם, שיהיה באמת חכם. חשבתי בכיוון של Thermobit, אלא שאני מחפש משהו מעט יותר משוכלל. חשבתי לעצמי שיהיה נחמד להשתמש במערכת שכמו Thermobit יודעת לעקוב אחרי הטמפרטורה של המים בדוד אבל שבמקביל יודעת גם להתחבר לרשת ולהתממשק עם מאגרי נתונים ולהשתמש בנתונים הללו לטובת התפעול שלה.

לדוגמא, אני רוצה שכל ערב כשאני חוזר הביתה מהעבודה יהיו לי מים באותה טמפרטורה. נניח 55 מעלות. ונניח שמדובר בקיץ אבל ביום יחסית סגרירי בקיץ שבו השמש הייתה מכוסה בעננים. אני בקיץ כמובן לא מפעיל את הדוד החשמלי כי יש מספיק שמש, אבל זה מקרה מיוחד. אז אני רוצה שהמערכת תתחבר לרשת כל ערב שעתיים לפני השקיעה, כשהשמש כבר לא אפקטיבית, ותמדוד את חום המים בדוד. אם הטמפרטורה היא מעל 55 מעלות אז אין שום בעיה. אבל אם הטמפ' היא נגיד 49, אז המערכת תפעיל אוטומטית את הדוד החשמלי ותשאיר אותו פועל עד שהמים יגיעו ל-55 מעלות ואז תפסיק את פעולת הדוד החשמלי אוטומטית. כך אני יכול לדעת שבכל ערב יש לי לפחות 55 מעלות, גם בימים סגריריים וכמובן לאורך החורף.

יש משהו כזה או דומה לזה או שאני סתם הוזה?

יוגב

Catskinner
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

Re: אלטרנטיבה ל-Thermobit

נושא שלא נקרא #2 

אתה לא הוזה אבל מה שאתה מחפש לא תמצא במוצרים המסתמכים על אפליקציה בטלפון שמתחברת לשירות חיצוני. לפי מה שכתבת אתה מחפש להפוך את הבית לחכם באמת, כדי שיוכל לזהות נוכחות בבית, טמפרטורה, שעות ולו"ז. זה בדרך כלל מתבצע דרך מערכות בית חכם שיש להן בקר המריץ שפת סקריפטים לתכנות תרחישים עם התניות מורכבות.

בקיצור, יש אבל לא כמוצר מדף ועלול גם שלא לצאת זול.
מעצבן אותי כשאומרים "אני ילך, אני יקנה". מעצבן אותי עוד יותר כשכותבים את זה.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”