מאזדה 3 שנת 2015 תומכת בעוזרת הקולית של גוגל?

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: ליאור אהרון
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 13 פעמים

מאזדה 3 שנת 2015 תומכת בעוזרת הקולית של גוגל?

נושא שלא נקרא #1 

שלום רב
אני מתכנן לקנות רכב מאזדה 3 שנת 2015
הבנתי שיש למאזגה צג של 7 אינץ עם אפליקציות ניווט (לא יודע אם זה מכליל את וויז/גוגל מפות)
השאלה שלי
האם העוזרת הקולית של גוגל יכולה לעבוד במערכת שלהם?
כי בפועל אני ארצה שאכנס לרכב ואגיד navigate home
המערכת במאזדה תפעיל את המפות ותנווט לבית שלי ולא שזה יהיה דרך הסמארטפון
אשמח לדעות אם המערכת תומכת
ואם לא איך כן אפשר לגרום לזה
תודה

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 46 פעמים
קיבל תודות: 256 פעמים

Re: מאזדה 3 שנת 2015 תומכת בעוזרת הקולית של גוגל?

נושא שלא נקרא #2 

אתה יכול להתקין על המערכת Android Auto בעזרת mazdatweaks.com. עובד הרבה יותר טוב מאשר אפליקצית מפות מובנית על מערכת aftermarket סינית, שמאוד פופולרית אצל היבואנים בארץ.
פרטים מלאים בשירשור הזה.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #3 

04/01/2021 15:31  
dr0r כתב:
אתה יכול להתקין על המערכת Android Auto בעזרת mazdatweaks.com. עובד הרבה יותר טוב מאשר אפליקצית מפות מובנית על מערכת aftermarket סינית, שמאוד פופולרית אצל היבואנים בארץ.
פרטים מלאים בשירשור הזה.
...
האמת שמלחיץ אותי קצת בלהשתמש בקושחה שונה
במיוחד ברכב כי זה לא התחום שלי
יש לך במקרה רכב מאזדה עם המערכת הפעלה הזאת?

סך הכל אני רוצה ניווט דרך google maps / waze
והשמעת שירים דרך youtube music
כמובן תמיכה בעוזרת של גוגל שעל זה כל הנושא
אולי ללכת למוסך מורשה שיעשו דבר כזה?

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #4 

כן, יש לי, כבר 3-4 שנים. זה ממש נוח.
זו לא קושחה שונה. זה תוסף קטן שמשתמש בכך שהמערכת של מאזדה היתה פעם פתוחה (הם נעלו אותה בגירסה 59.00.545), ומוסיף אפליקציה נוספת.
מאזדה באופן מובן לא אהבו את התרגיל הזה, אז כחלק מההתקנה של גירסה 70.00.335 והלאה הם הוסיפו קוד שספציפית מוחק את MZD AIO, וחייבים חיבור סריאלי ל-CMU בשביל להתגבר על זה. אבל הרכב שלך יגיע עם גירסה הרבה יותר ישנה.
בשנה שעברה הם נזכרו להוסיף תמיכה ב-AA ו-CP. זה מחייב החלפת ה-USB, בעלות של כ-1000 ₪ במוסך מורשה, והתקנה של גירסה 70.00.100 ומעלה.
הקוד של MZD AIO הוא מאוד מינימלי. הרבה פחות מפחיד ומסובך מהתקנת עדכון התוכנה הרשמי של מאזדה.
בהשוואה למכונית השנייה שלי שבה יש את הגירסה הרשמית (הגיעה איתה), AIO קצת פחות יציב, והאינטגרציה שלו פחות חלקה (הסאונד לניווט למשל משתלט באופן מלא כמוסיקה במקום על הערוץ היעודי לניווט שנשמע רק בצד שמאל). מצד שני, AIO מאפשר לך להשתמש במסך המגע (ברשמי הוא נעול לחלוטין בתוך AA), יש תמיכה ב-HUD, ותמיכה (מוגבלת כרגע) ב-WiFi.
בכל מקרה ה-CMU הוא לא חלק מפעולת הרכב, אז אתה יכול להיות רגוע. אפשר גם לעשות boot תוך כדי נסיעה (ואני עושה את זה מדי פעם, בשתי המכוניות, כאשר משהו מתחרפן).

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

חשבתי שהנעילה היא מגרסה 59.00.502, לא?

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #6 

04/01/2021 18:01  
dr0r כתב:
כן, יש לי, כבר 3-4 שנים. זה ממש נוח.
זו לא קושחה שונה. זה תוסף קטן שמשתמש בכך שהמערכת של מאזדה היתה פעם פתוחה (הם נעלו אותה בגירסה 59.00.545), ומוסיף אפליקציה נוספת.
מאזדה באופן מובן לא אהבו את התרגיל הזה, אז כחלק מההתקנה של גירסה 70.00.335 והלאה הם הוסיפו קוד שספציפית מוחק את MZD AIO, וחייבים חיבור סריאלי ל-CMU בשביל להתגבר על זה. אבל הרכב שלך יגיע עם גירסה הרבה יותר ישנה.
בשנה שעברה הם נזכרו להוסיף תמיכה ב-AA ו-CP. זה מחייב החלפת ה-USB, בעלות של כ-1000 ₪ במוסך מורשה, והתקנה של גירסה 70.00.100 ומעלה.
הקוד של MZD AIO הוא מאוד מינימלי. הרבה פחות מפחיד ומסובך מהתקנת עדכון התוכנה הרשמי של מאזדה.
בהשוואה למכונית השנייה שלי שבה יש את הגירסה הרשמית (הגיעה איתה), AIO קצת פחות יציב, והאינטגרציה שלו פחות חלקה (הסאונד לניווט למשל משתלט באופן מלא כמוסיקה במקום על הערוץ היעודי לניווט שנשמע רק בצד שמאל). מצד שני, AIO מאפשר לך להשתמש במסך המגע (ברשמי הוא נעול לחלוטין בתוך AA), יש תמיכה ב-HUD, ותמיכה (מוגבלת כרגע) ב-WiFi.
בכל מקרה ה-CMU הוא לא חלק מפעולת הרכב, אז אתה יכול להיות רגוע. אפשר גם לעשות boot תוך כדי נסיעה (ואני עושה את זה מדי פעם, בשתי המכוניות, כאשר משהו מתחרפן).
...
ואם ברכב שאקנה הבחור שאקנה ממנו עדכן לבד את המערכת לגרסה הכי חדישה?

האמת שלא ממש הבנתי בפועל מה אני אמור לעשות (למרות שאתה מסביר מעולה!)
תוכל לצרף לי קישור ישיר למדריך/סרטון שמסביר את הצעדים על מנת "לפתוח" את המערכת לאפליקצייה android auto?

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #7 

@Borderline1 כן, אתה צודק, טעות הקלדה.
@Lior98 אם הבחור עידכן, אז תצטרך לפרק את הדשבורד בשביל זה (או ללכת על הגירסה הרשמית, שתדרוש בכל מקרה פירוק הדשבורד, אבל יעשו את זה במוסך). אבל זה ממש לא סביר. אף אחד לא עושה את זה בעצמו (אלא אם הוא מתקין את AIO), והמוסכים בארץ עצלנים.
כנראה שהגירסה ברכב תהיה עתיקה, אז קודם כל תצטרך לשדרג את הגירסה למשהו פחות ישן (אבל לפני 59.00.502, לדוגמא 59.00.449). תרגמתי את המדריך לשדרוג פה.
תוריד את MZD AIO ותתקין במחשב, תבחר בממשק מה אתה רוצה להתקין (ספציפית את Autorun & Recovery, ובהתקנה שנייה את Andoid Auto Headunit App ו-Touchscreen While Moving), ותקמפל ל-disk on key. ברגע שתחבר את ה-disk on key לאוטו (המותנע) זה יותקן מיידית, תוך שניות.
אחרי ההתקנה אתה יכול להעלות את הגירסה ל-59.00.502 (ההתקנה של Autorun & Recovery תשמור על המערכת פתוחה).
כל גירסאות הקושחה הישנות נמצאות פה.

Lior98 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #8 

05/01/2021 12:59  
dr0r כתב:
@Borderline1 כן, אתה צודק, טעות הקלדה.
@Lior98 אם הבחור עידכן, אז תצטרך לפרק את הדשבורד בשביל זה (או ללכת על הגירסה הרשמית, שתדרוש בכל מקרה פירוק הדשבורד, אבל יעשו את זה במוסך). אבל זה ממש לא סביר. אף אחד לא עושה את זה בעצמו (אלא אם הוא מתקין את AIO), והמוסכים בארץ עצלנים.
כנראה שהגירסה ברכב תהיה עתיקה, אז קודם כל תצטרך לשדרג את הגירסה למשהו פחות ישן (אבל לפני 59.00.502, לדוגמא 59.00.449). תרגמתי את המדריך לשדרוג פה.
תוריד את MZD AIO ותתקין במחשב, תבחר בממשק מה אתה רוצה להתקין (ספציפית את Autorun & Recovery, ובהתקנה שנייה את Andoid Auto Headunit App ו-Touchscreen While Moving), ותקמפל ל-disk on key. ברגע שתחבר את ה-disk on key לאוטו (המותנע) זה יותקן מיידית, תוך שניות.
אחרי ההתקנה אתה יכול להעלות את הגירסה ל-59.00.502 (ההתקנה של Autorun & Recovery תשמור על המערכת פתוחה).
כל גירסאות הקושחה הישנות נמצאות פה.
...

וואו!
תודה רבה על הפירוט
תמיד כיף להינות מהידע שלך

אז בנתיים אחכה למאזדה 2015/16
שתהיה מציאה ואבדוק את זה
רק בשביל הידיעה איך האינטגרציה ב android auto?
הרי זה גרסה ישנה כפי שציינת וזה נראה כאילו שזה לא הולך להיות כמו בסמארטפונים
זה יוכל לנגן שירים ביוטיוב דרך קול
ולנווט לבית/עבודה בקול?

dr0r
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #9 

בטח!
היופי שהוא מה שמותקן על ה-CMU הוא מעטפת די קטנה. כל הלוגיקה מורצת מהטלפון. לכן אין משמעות אמיתית לגיל הגירסה, אתה מקבל את הגירסה האחרונה שגוגל הוציאו, גם לממשק עצמו וגם לאפליקציות התומכות. רק התקשורת מול הרכב מבוצעת בתוך ה-CMU. לכן למשל יש הבדל שב-AIO הוסיפו תמיכה ב-HUD, והשימוש בערוצי קול שונים קיים רק בגירסה הרשמית.
מה שכן, לאחרונה גוגל הוציאו תמיכה אמיתית ב-Wireless AA. עדיין לא מימשו את זה כחלק מ-AIO, זה בטח עוד יגיע. לגירסה הרשמית אני לא מאמין שזה יתווסף ב-5 השנים הקרובות.

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”