שליטה על טלווזיה ורסיבר

SIRI, CORTANA, ALEXA, ECHO, GOOGLE HOME, HOME PAD, שלטים חכמים, KEY PADS, אפליקציות
agasi777 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

שליטה על טלווזיה ורסיבר

נושא שלא נקרא #1 

אשמח לעזרה בגוגל הום כמה שאלות:

1. האם ניתן לחבר טלוזיה lg חכמה ננו 65? ניסיתי בכל מיני דרכים לבצע לינק לגוגל הום אומר שאין תמיכה במדינה שאני נמצא.

2. רסיבר yamaha a2a גם שם אותו סיפור לא מצליח לחבר גוגל הום אססיסנט - האם יש אופציה שזה יעבוד עם גוגל הום?

3. האם הדרך היחידה לחבר טלווזיה ורסיבר זה vpn ? ואם כן ויש לי vpn האם לבצע הגדרה ראשונית בלבד ומשם הוא כבר יקבל את הכתובת האמריקאנית פעם אחת וזהו?
ואז להגדיר בגוגל הום את הטלווזיה ואת הרסיבר וזהו? או שאחרי כל הפעלה זה ישתנה?

4. עוד שאלה למבינים למי שיש lg harmony האם ברסיבר yamaha a2a שיש לו רק יציאה אחת לטלוזיה - אם שמים מפצל hd ל 2 טלווזיות האם יש אופציה שההרמוני ידע איזה טלווזיה להדליק? הכוונה שהם יושבים על אותו hdmi1 עם מפצל ל 2 יציאות .

תודה.

ilia987
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 5 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

Re: שליטה על טלווזיה ורסיבר

נושא שלא נקרא #2 

1. הצלחתי לחבר טלויזיה ישנה. בהצלחה. כל שלט מבוסס IR אפשר לחבר וללמד די בקלות במידה ולא מזה את הדגם.
2. כנל
3. לא הבנתי

4.הוא יכול לדעת \לשלוט רק אם המפצל של ה HDMI חכם הוא מחובר ושולט עליו. (אבל לא מאמין שיש כזה דגם)

LeeJunFan
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

Re: שליטה על טלווזיה ורסיבר

נושא שלא נקרא #3 

לגבי הרסיבר: יש לי אותה בעיה עם v6a של ימאהה.

אפשר עם VPN לחבר את הרסיבר לגול הום (דרך ה-music cast), אבל זה עובד חלקית. אתה תוכל להדליק, לכבות, לשלוט בווליום ולשנות input (האחרון עובד ככה-ככה), אבל לא תוכל לתת לו שום פקודה שמסתמכת על ה-music cast. למשל לא תוכל לומר לרסיבר לנגן שיר מסוים ב-spotify...

שלח תגובה

חזור אל “עוזרות קוליות, שליטה ובקרה”