הגיע הזמן לעבור לדיגיטל!

אלבומים מומלצים, ביקורות, הוצאות חדשות וכו'.
Tg (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

הגיע הזמן לעבור לדיגיטל!

נושא שלא נקרא #1 

שלום חברים :-)

השידת דיסקים מתחילה להתמלא וחשבתי שהגיע הזמן לעבור למוזיקה דיגיטלית. אני יודע שיש כמה שחקנים בעולם, אבל לא יודע אלו עובדים עם ישראל בצורה נוחה - וחסר לי מידע כדי להגיד להחלטה נכונה. אני מחפש שלשירות יהיו את הדברים הבאים:

1. אני מעדיף שזה לא יהיה שירות Indie שיסגר עוד שנה. אם אני קונה מוזיקה, אני מצפה שאני אוכל לגשת אליה גם עוד 5 שנים.

2. אני אוהב המון סוגי מוזיקה, ויותר חשוב מזה - אני לא שומע רק אמנים פופלארים בכל ג'אנר. אני אשמח שירות שאפשר למצוא בו את הדברים הנדירים יותר (כולל Indie Artits שאני מוצא מדי פעם ב YouTube)

3. שאני הופך דיסקים ל Mp3, אני תמיד משתדל שכל ה Meta Data ישמר על ה Mp3 - דברים כמו Lyrics, Album Arts, Replay Gain וכו'. אני מעדיף לקבל את כל זה עם השיר, במקום שידנית אני אצטרך להריץ Replay Gain על כל האלבום.

4. איכות - אז בבית אני לרוב משתמש ב FLAC, אבל מפעת גודל הטלפון שלי, אני גם מחזיק איכות נמוכה יותר עליו (320KBPS). הייתי מעדיף שירות שנותן להוריד Loseless ואיכות נמוכה יותר כשאין מקום על הטלפון (ושוב - לא ידנית להמיר FLAC ל MP3)

5. סטרימנג אונלייני - זה לא הכי חשוב, אבל פלוס. אני מטרק הרבה שאפשר, ולא תמיד יש קליטה סלולרית טובה. יש פעמים שאני חייב עותק של השיר על המכשיר כי פשוט אין אינטרנט.

יש משהו שקולע לכל הדרישות ועובד בישראל בלי התעסקות עם VPN? ואם לא - האם יש שירות כולשהו שמאגד שירותים בתוכו? שאני אוכל לקנות מכמה מקומות שירים ושכולם יופיעו תחת אותו קונטקסט בתוכו?

תודה!

Itsik_G
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

1. חשוב לזכור שלא מדובר בחתונה קתולית. כל שירותי המוסיקה מאפשרים תקופת נסיון כזו או אחרת, לטעמי זו הדרך הכי טובה למצוא את ההעדפה שלך.
2. אם אתה מחפש שירות שפעיל בארץ המבחר די מצטצמם: פלאפון מיוזיק, סלקום ווליום, אפל מיוזיק ו- Tidal.
3. יש לא מעט מידע ברשת והרבה השוואות בין שירותי המוסיקה השונים.

Tg (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #3 

@Itsik_G
·
אני מניח שאני יכול לבחור מפעיל שלא עובד עם הארץ, אבל זה ידרוש ממני להתעסק עם VPN? ואני מניח שזה עוד יותר כאב ראש שמדובר ב Streaming לטלפון?

Itsik_G
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 38 פעמים
קיבל תודות: 81 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

@Tg
·
נכון מאוד.
אם כבר הלכת לכיוון הזה, אתה יכול לבדוק גם את Spotify עם מגוון גדול של שירים ואפליקציה נוחה לשימוש.

שלח תגובה

חזור אל “מוסיקה”